خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 700 شانه طرح کیهان کد - 514 sh

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش ماشینی 700 شانه طرح کیهان کد - 514 sh
فرش ماشینی 700 شانه طرح کیهان کد - 514 sh فرش ماشینی 700 شانه طرح کیهان کد - 514 sh
محصول ویدئو ندارد
13,500,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 700
تراکم: 2550
جنس نخ خاب: 100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
جنس نخ تار و پود: پنبه
تعداد رنگ: 10
ماشین بافت: Hcpx2
کیفیت: ممتاز درجه یک
شکل: مستطیل
ابعاد:

معرفی اجمالی محصولات فرش روز :

فرش ماشینی 700 شانه طرح کیهان کد - 514 sh
تراکم عرضی 700 شانه و تعداد تراکم طولی 2550 در 10 رنگ می باشد که از بارزترین خصوصیات این فرش ماشینی 700 شانه طرح کیهان با جنس تار و پود پنبه و نخ خاب % 100 آکرلیک و هیت ست شده می باشد که این خصوصیت باعث شده فرش ماشینی 700 شانه کاشان ضد آلرژی با بالاترین کیفیت تولید و با مقاومت بالای مواد اولیه به بازار فرش ماشینی عرضه شود .
خاب فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ با تراکم 2550، 11 میلی متر می باشد که در مجموع این خصایص فنی گفته شده این نوع فرش ماشینی را فرشی با کیفیت درجه یک قرار داده است
این طرح یکی از زیباترین طرح های فرش ماشینی در بازار بورس فرش میباشد .
شرکت فرش روز کاشان برای سهولت خرید و کاهش هزینه های اضافی و خرید بدون واسطه فرش با قیمت درب کارخانه ، فروشگاه آنلاین خود را جهت دسترسی آسان برای خرید فرش ماشینی درجه یک در دسترس شما عزیزان قرار داده است .
تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت با فرش درجه یک عرضه و در کنار این خدمت شرکت فرش روز کاشان بعد از انتخاب طرح فرش ماشینی مدنظر طرح حمل و نقل و ارسال رایگان فرش به سراسر کشور ایران را برای رضایتمندی بیشتر و طراحی هر چه نزدیکتر به سلیقه ی اصیل ایرانی را در دستور کاری خود قرار داده است .
تمامی محصولات تولید شده توسط شرکت تولیدی و فروش فرش روز کاشان دارای کیفیت درجه یک 10 سال ضمانت نامه کتبی و بیمه نامه آتش سوزی محصول می باشد.
شرکت فرش روز کاشان امیدوار است نهایت رضایتمندی شما مشتریان گرامی را کسب و در پی ارتقاء هر چه بیشتر کیفیت محصولات خود تمامی تلاش خود را انجام داده تا خریدی به یادماندنی را در خاطر شما عزیزان به ثبت برساند.

ویژگی های کلیدی
فرش ماشینی 700 شانه طرح کیهان با جنس تار و پود پنبه و نخ خاب % 100 آکرلیک
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه