خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ارزان

فرش ماشینی ارزان قیمت

فرش بی سی اف – BCF
در تولید فرش های ماشینی معمولا از سه نوع نخ استفاده می شود. که هر کدام از این الیاف ویژگی ها و خواص فنی متفاوتی دارد و باتوجه به این مشخصه ها کیفیت فرش و نوع دستگاه بافنده آن تغییر می کند و خریداران فرش ماشینی نیز باید با توجه به این موارد فرش مورد نظر خود را انتخاب کنند. الیاف اکرولیک ، پلی استر ، و بی سی اف الیافی است که معمولا فرش های ماشینی با آن ها تولید می شود. ارزان ترین و سبک ترین نخ ها الیاف بی سی اف و پلی پروپیلن است که با آن ها فرش ارزان قیمت تولید می شود ، اما مرغوب ترین وگران ترین نوع الیاف ، نخ اکرولیک است. برای اطلاعات بیشتر درباره نخ اکرولیک هیت ست اینجا کلیک کنید.
نخ بی سی اف برای بافت گلیم فرش نیز استفاده می شود همچنین فرش های ماشینی که با این نوع نخ بافته می شود ارزان قیمت تر هستند و از شانه و تراکم پایین تری برخوردارند. فرش ارزان معمولا سبک تر هستند و به دلیل قیمت پایین شان برای صادرات به افغانستان و عراق مناسب اند. فرش هایی با شانه های 350 و فرش 440 شانه از نمونه فرش ماشینی ارزان قیمت است. فرش های بی سی اف به علت داشتن قیمت ارزان، از جمله محصولات اصلی صادراتی محسوب شده و در داخل کشور مصرف چندانی ندارند.
فروشگاه فرش روز کاشان به منظور سهولت در امر خرید برای همه هم وطنان عزیز اقدام به فروش فرش ماشینی ارزان قیمت 700 شانه به صورت اینترنتی نموده و در این راستا امکان ارسال رایگان فرش و ارسال فرش درب منزل را فراهم نموده است. همچنین تمامی محصولات این سایت درجه یک بوده و علت ارزان قیمت بودن آن فروش بدون واسطه فرش به قیمت درب کارخانه می باشد.

 

باتشکر-واحد آموزش و تحقیق فرش روز

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
درباره فرش 1000 شانه چه اطلاعاتی دارید ؟
طرح فرش ماشینی کاشان برای انتخاب و خرید
خرید اینترنتی تابلو فرش
چرا باید فرش 700 شانه فرش روز بخریم؟
انواع فرش فانتزی
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه