خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

ویژگی فرش ماشینی 1000 شانه

carpet-1000-reeds-features.jpg

فرش ماشینی 1000 شانه از جمله فرش های بسیار محبوب بین ایرانی ها می باشد که قیمت فرش آن میانه ای نسبت به قیمت فرش 700 شانه و قیمت فرش ماشینی 1200 شانه می باشد. از ویژگی های فرش 1000 شانه می توان به ریز بافت های این فرش نسبت به فرش ماشینی 500 شانه و فرش ماشینی 700 شانه اشاره داشت که به خاطر همین ویژگی این فرش ماشینی 1000 شانه مانند فرش هزار و دویست شانه شباهات بالایی به فرش دستبافت دارد و به این فرش ها که دارای شباهت زیادی به فرش دستبافت به خاطر تعداد شانه بالا می باشند ، فرش ماشینی دستباف گونه میگوییم ( به این نکته نیز توجه داشته باشید که گاهی اقات ممکن است به جای تراکم فرش از واژه چگالی بافت فرش استفاده بشود ).

فرش ماشینی هزار شانه
فرش های هزار شانه که در سالهای گذشته با موفقیت وارد بازار شده است ، توانسته است خیلی زود به خاطر قیمت مناسبی که به نسبت دیگر فرش ها و کیفیت و زیبایی که دارد به محبوبیت بسیار بالایی دست یابد. محصولات فرش هزار شانه دارای طراحی زیبا و همچنین ظرافتی فوق العاده می باشند البته باید این نکته را نیز بیان داشت که قیمت فرش ماشینی 1000 شانه نسبت به قیمت فرش ماشینی 500 شانه و فرش ماشینی 700 شانه گرانتر می باشد ، ولی فرش هزار شانه به خاطر تعداد شانه بالاتری که دارا می باشد قطعا ظرافت بیشتر و زیبایی بیشتری را به شما ارائه خواهد داد.

فرش 1000 شانه فروشگاه فرش روز
فروشگاه فرش روز که دارای سابقه ای درخشان در فروش فرش ماشینی به مشتریان به همراه گارانتی 10 ساله و بیمه می باشد ، محصولات فرش ماشینی 1000 شانه را در دو دسته فرش هزار شانه 8 رنگ و فرش هزار شانه 10 رنگ عرضه کرده است و تراکم این فرش های ماشینی 3000 بوده و جنس نخ خواب آن پنبه و یا آکریلیک هیت ست با ضمانت می باشد. در پایان نیز باید بیان داشت در صورتی که می خواهید خرید اینترنتی فرش را برای دکوراسیون منزلتان و تعویض فرش انجام بدهید فروشگاه فرش روز به دلیل ارائه خدمات فروش فرش به صورت بدون واسطه ار کارخانه و با بهترین کیفیت و قیمت برای شما انتخابی بسیار مناسب خواهد.

واحد تحقیق و توسعه فرش روز

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ماشینی 1000 شانه' , 'فرش ماشینی هزار شانه' , 'فرش هزار شانه 8 رنگ' , 'فرش هزار شانه 8 رنگ' , 'فرش 700 شانه' , 'فرش ماشینی 1200 شانه' , 'فرش ماشینی 500 شانه' , 'فرش هزار و دویست شانه' , 'فروش فرش' , 'قیمت فرش'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
نکات در اهمیت تراکم در فرش ماشینی و تاثیر آن بر زیبایی
ساختمان فرش ماشینی
آنچه در مورد فرش 1500 شانه باید بدانید
گلیم فرش چیست؟
ارزیابی دستگاه های بافنده فرش ماشینی
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه