خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

ویژگی فرش ماشینی 1000 شانه

ویژگی های فرش 1000 شانه

فرش ماشینی 1000 شانه از جمله فرش های بسیار محبوب بین ایرانی ها می باشد که قیمت فرش آن میانه ای نسبت به قیمت فرش 700 شانه و قیمت فرش ماشینی 1200 شانه می باشد. از ویژگی های فرش 1000 شانه می توان به ریز بافت های این فرش نسبت به فرش ماشینی 500 شانه و فرش ماشینی 700 شانه اشاره داشت که به خاطر همین ویژگی این فرش ماشینی 1000 شانه مانند فرش هزار و دویست شانه شباهات بالایی به فرش دستبافت دارد و به این فرش ها که دارای شباهت زیادی به فرش دستبافت به خاطر تعداد شانه بالا می باشند ، فرش ماشینی دستباف گونه میگوییم ( به این نکته نیز توجه داشته باشید که گاهی اقات ممکن است به جای تراکم فرش از واژه چگالی بافت فرش استفاده بشود ).

فرش ماشینی هزار شانه
فرش های هزار شانه که در سالهای گذشته با موفقیت وارد بازار شده است ، توانسته است خیلی زود به خاطر قیمت مناسبی که به نسبت دیگر فرش ها و کیفیت و زیبایی که دارد به محبوبیت بسیار بالایی دست یابد. محصولات فرش هزار شانه دارای طراحی زیبا و همچنین ظرافتی فوق العاده می باشند البته باید این نکته را نیز بیان داشت که قیمت فرش ماشینی 1000 شانه نسبت به قیمت فرش ماشینی 500 شانه و فرش ماشینی 700 شانه گرانتر می باشد ، ولی فرش هزار شانه به خاطر تعداد شانه بالاتری که دارا می باشد قطعا ظرافت بیشتر و زیبایی بیشتری را به شما ارائه خواهد داد.

فرش 1000 شانه فروشگاه فرش روز
فروشگاه فرش روز که دارای سابقه ای درخشان در فروش فرش ماشینی به مشتریان به همراه گارانتی 10 ساله و بیمه می باشد ، محصولات فرش ماشینی 1000 شانه را در دو دسته فرش هزار شانه 8 رنگ و فرش هزار شانه 10 رنگ عرضه کرده است و تراکم این فرش های ماشینی 3000 بوده و جنس نخ خواب آن پنبه و یا آکریلیک هیت ست با ضمانت می باشد. در پایان نیز باید بیان داشت در صورتی که می خواهید خرید اینترنتی فرش را برای دکوراسیون منزلتان و تعویض فرش انجام بدهید فروشگاه فرش روز به دلیل ارائه خدمات فروش فرش به صورت بدون واسطه ار کارخانه و با بهترین کیفیت و قیمت برای شما انتخابی بسیار مناسب خواهد.

واحد تحقیق و توسعه فرش روز

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
نحوه ست کردن فرش با پرده و مبلمان
کیفیت فرش ۷۰۰ شانه چگونه است
انتخاب تابلو فرش زیر 200 هزار تومان
ساختمان فرش ماشینی
کانال فرش فانتزی برای خرید اینترنتی مستقیم از کارخانه
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه