خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تفاوت تعداد شانه تابلو فرش

شانه تابلو فرش ماشینی

همانطور که در مقالات پیشین گفته شد تابلو فرش ها دارای انواع مختلفی می باشند و در طرح ها و رنگی های متفاوتی نیز به بازار عرضه گردیده شده اند که از جمله انواع تابلو فرش می توان به تابلو فرش آیه و تابلو فرش منظره و همچنین تابلو فرش سفارشی اشاره داشت. اما بعد از انتخاب تابلو فرش موضوع مهمتر تعداد شانه در تابلو فرش ماشینی می باشد که تابلو فرش ها دارای تعداد شانه های مختلفی نیز می باشند که می توان به تابلو فرش 700 شانه ، تابلو فرش 1000 شانه و تابلو فرش 1200 شانه اشاره داشت که البته همانطور که مشخص می باشد قیمت تابلو فرش نیز به نسبت تعداد شانه تابلو فرش تایین میگردد.

نسبت کیفیت و تعداد شانه تابلو فرش
کیفیت تابلو فرش با توجه به تعداد شانه ای که دارا هستند دارای کیفیتی نیز متناسب با آن می باشند ، به طور مثال تابلو فرش 1200 شانه دارای کیفیتی بالاتر نسبت به تابلو فرش 1000 شانه می باشد و تابلو فرش 700 شانه نیز کیفیتی پایینتر نسبت به تابلو فرش 1000 شانه و تابلو فرش 1200 شانه می باشد. البته تابلو فرش ها در هر تعداد شانه 700 به بالا دارای کیفیتی مطلوب هستند ولی اگر می خواهید تابلو فرشی که دارای زیبایی و ریزه کاری مناسبی است را انتخاب کنید بهتر است که از تابلو فرش ماشینی 1000 شانه و یا تابلو فرش 1200 شانه استفاده کنید.

خرید تابلو فرش ماشینی
فروشگاه اینترنتی فرش روز ارائه کننده فرش های ماشینی با بهترین کیفیت و بهترین قیمت بوده و اینبار برای خرید تابلو فرش این امکان را برای خریداران فراهم ساخته است که مشتریان بتوانند با خیال راحت تابلو فرش مورد نظرشان را با طرحی که میخواهند انتخاب نمایند و بعد از انتخاب تابلو فرش مورد نظرشان از فروشگاه فرش روز خریداری نمایند.

گروه توسعه و تحقیق - فرش روز

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
نکاتی برای خرید اینترنتی فرش بهتر ✚ توصیه های پلیس فتا
قیمت فرش شگی با آخرین بروز رسانی 97
بهترین فرش ماشینی
انواع فرش ماشینی و مزایا و معایب آن
ویژگی های انواع فرش ماشینی [ قسمت دوم ]
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه