خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تفاوت تعداد شانه تابلو فرش

reeds-pictorial-carpet.jpg

همانطور که در مقالات پیشین گفته شد تابلو فرش ها دارای انواع مختلفی می باشند و در طرح ها و رنگی های متفاوتی نیز به بازار عرضه گردیده شده اند که از جمله انواع تابلو فرش می توان به تابلو فرش آیه و تابلو فرش منظره و همچنین تابلو فرش سفارشی اشاره داشت. اما بعد از انتخاب تابلو فرش موضوع مهمتر تعداد شانه در تابلو فرش ماشینی می باشد که تابلو فرش ها دارای تعداد شانه های مختلفی نیز می باشند که می توان به تابلو فرش 700 شانه ، تابلو فرش 1000 شانه و تابلو فرش 1200 شانه اشاره داشت که البته همانطور که مشخص می باشد قیمت تابلو فرش نیز به نسبت تعداد شانه تابلو فرش تایین میگردد.

نسبت کیفیت و تعداد شانه تابلو فرش
کیفیت تابلو فرش با توجه به تعداد شانه ای که دارا هستند دارای کیفیتی نیز متناسب با آن می باشند ، به طور مثال تابلو فرش 1200 شانه دارای کیفیتی بالاتر نسبت به تابلو فرش 1000 شانه می باشد و تابلو فرش 700 شانه نیز کیفیتی پایینتر نسبت به تابلو فرش 1000 شانه و تابلو فرش 1200 شانه می باشد. البته تابلو فرش ها در هر تعداد شانه 700 به بالا دارای کیفیتی مطلوب هستند ولی اگر می خواهید تابلو فرشی که دارای زیبایی و ریزه کاری مناسبی است را انتخاب کنید بهتر است که از تابلو فرش ماشینی 1000 شانه و یا تابلو فرش 1200 شانه استفاده کنید.

خرید تابلو فرش ماشینی
فروشگاه اینترنتی فرش روز ارائه کننده فرش های ماشینی با بهترین کیفیت و بهترین قیمت بوده و اینبار برای خرید تابلو فرش این امکان را برای خریداران فراهم ساخته است که مشتریان بتوانند با خیال راحت تابلو فرش مورد نظرشان را با طرحی که میخواهند انتخاب نمایند و بعد از انتخاب تابلو فرش مورد نظرشان از فروشگاه فرش روز خریداری نمایند.

گروه توسعه و تحقیق - فرش روز

کلمات کلیدی مرتبط :
'شانه تابلو فرش' , 'خرید تابلو فرش' , 'قیمت تابلو فرش' , 'تابلو فرش 700 شانه' , 'تابلو فرش 1000 شانه' , 'تابلو فرش 1200 شانه' , 'تابلو فرش آیه' , 'تابلو فرش چهره' , 'تابلو فرش سفارشی' , 'کیفیت تابلو فرش' , 'تابلو فرش'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
ساختمان فرش ماشینی
لیست قیمت فرش 1000 شانه با آخرین آپدیت
کیفیت و قیمت فرش ماشینی - قسمت اول
نحوه ست فرش و مبل به صورت کامل با بهترین متد
مراقبت و شستشوی فرش فریز
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه