خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش دستبافت گونه

handmade-carpet.jpg

فرش دستبافت گونه چیست

هر قالی ماشینی ، دارای تراکم و شانه است . تعداد ریشه را در هر متر مربع از عرض فرش را شانه و تعداد ریشه را در هر متر مربع از طول قالی را تراکم فرش می گویند . هر فرشی که شانه و تراکم اش بالاتر باشد فرش ریز نقش تر می شود و به فرش دستبافت بیشتر نزدیک می شود . در فرش دستبافت ، تمام گره ها توسط بافنده زده می شود و فشردگی بین گره ها خیلی بالاست و امکان باز شدن بین گره ها وجو ندارد که فرش های ماشینی این خاصیت را ندارد ولی فرش های 1000 شانه و 1200 شانه به خاطر اینکه بین گره ها فشردگی وجود دارد باز شدن گره ها وجود ندارد . و از آنجا که فشردگی بین گره ها زیاد است باید از الیاف نازکتر استفاده شود و وقتی از الیاف ضخیم استفاده نشود نقشه ریزتر و ظریف تر می شود . پس می توان گفت که فرش 1200 شانه به فرش دستبافت شباهت بسیار بالایی دارد و از آنجا که قیمت یک قالی دستبافت بسیار بالاتر از قالی ماشینی دستبافت گونه است بعضی از خانواده ها ترجیح می دهند که از فرش ماشینی استفاده کنند . و همین طور تمیز نگه داشتن یه فرش دستبافت سخت تر است . فرش روز کاشان با تولید بهترین فرش های دستبافت گونه در خدمت هموطنان عزیز می باشد . فرش دستبافت گونه کاشان جز باکیفیت ترین قالی های ایران به شمار می رود .

 

فرش 1200 شانه دستباف گونه

همانگونه که در این مقاله بیان شد فرش های 1200 شانه همان فرش دستباف گونه می باشد که برای این موضوع نیز مقاله ای را آماده کرده ایم که خواند این مقاله هم برای خرید یک فرش دستباف گونه مناسب بسیار عالی خواهد بود. شما می توانید برای خواندن مقاله فرش دستباف گونه 1200 شانه کلیک نمایید.

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش دستبافت گونه' , 'بهترین فرش دستبافت گونه' , 'فرش دستبافت گونه چیست' , 'فرش طرح دستبافت گونه' , 'فرش دستبافت گونه کاشان' , 'قالی دستبافت گونه'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
گلیم فرش چیست؟
انتخاب فرش ماشینی مناسب محیط
فرش خوب - قسمت دوم
فرش کرم رنگ مناسب برای عروس و ست با مبلمان
چرا باید فرش 1200 شانه حوض نقره بخریم؟⭐️
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه