خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش دستبافت گونه

فرش طرح دستبافت

فرش دستبافت گونه چیست

هر قالی ماشینی ، دارای تراکم و شانه است . تعداد ریشه را در هر متر مربع از عرض فرش را شانه و تعداد ریشه را در هر متر مربع از طول قالی را تراکم فرش می گویند . هر فرشی که شانه و تراکم اش بالاتر باشد فرش ریز نقش تر می شود و به فرش دستبافت بیشتر نزدیک می شود . در فرش دستبافت ، تمام گره ها توسط بافنده زده می شود و فشردگی بین گره ها خیلی بالاست و امکان باز شدن بین گره ها وجو ندارد که فرش های ماشینی این خاصیت را ندارد ولی فرش های 1000 شانه و 1200 شانه به خاطر اینکه بین گره ها فشردگی وجود دارد باز شدن گره ها وجود ندارد . و از آنجا که فشردگی بین گره ها زیاد است باید از الیاف نازکتر استفاده شود و وقتی از الیاف ضخیم استفاده نشود نقشه ریزتر و ظریف تر می شود . پس می توان گفت که فرش 1200 شانه به فرش دستبافت شباهت بسیار بالایی دارد و از آنجا که قیمت یک قالی دستبافت بسیار بالاتر از قالی ماشینی دستبافت گونه است بعضی از خانواده ها ترجیح می دهند که از فرش ماشینی استفاده کنند . و همین طور تمیز نگه داشتن یه فرش دستبافت سخت تر است . فرش روز کاشان با تولید بهترین فرش های دستبافت گونه در خدمت هموطنان عزیز می باشد . فرش دستبافت گونه کاشان جز باکیفیت ترین قالی های ایران به شمار می رود .

 

فرش 1200 شانه دستباف گونه

همانگونه که در این مقاله بیان شد فرش های 1200 شانه همان فرش دستباف گونه می باشد که برای این موضوع نیز مقاله ای را آماده کرده ایم که خواند این مقاله هم برای خرید یک فرش دستباف گونه مناسب بسیار عالی خواهد بود. شما می توانید برای خواندن مقاله فرش دستباف گونه 1200 شانه کلیک نمایید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
ویژگی فرش ماشینی 1000 شانه
معتبر ترین برند های فرش ماشینی در جهان
نحوه ست فرش و مبل به صورت کامل با بهترین متد
خرید مستقیم فرش
مزایا و معایب خرید آنلاین فرش
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه