خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش ماشینی چهره

تابلو فرش چهره

تابلو فرش چهره از جمله تابلو فرش هایی می باشد که در دکوراسیون خانه های ایرانی مورد استفاده قرار میگیرد ، در طراحی تابلو فرش چهره از تصویر هایی مانند هنرمندان که دارای محبوبیت و مشهوریت نیز می باشند استفاده شده است و همچنین باید بیان داشت که این تابلو فرش ها بیشتر مرتبط با افراد معروف در سینما و موسیقی است. تابلو فرش چهره دارای اندازه های مختلف و همچنین تعداد شانه و جنس متفاوتی می باشد و توسط فروشگاه فرش روز ، انواع تابلو فرش عرضه میگردد تا خریداران بتوانند با توجه به سلیقه ای که دارند تابلو فرش مورد نظرشان را انتخاب نمایند.

تابلو فرش چهره
قیمت تابلو فرش چهره بر اساس اندازه تابلو فرش و همچنین جنس و تعداد شانه آن محاسبه میگردد و مشتریان می توانند بعد از انتخاب تابلو فرش مورد نظرشان قیمت تمام شده تابلو فرش را مشاهده نمایند. از جمله تعداد شانه تابلو فرش ها می توان به تابلو فرش 700 شانه ، تابلو فرش 1000 شانه و همچنین تابلو فرش 1200 شانه اشاره داشت که قیمت این تابلو فرش ها متفاوت نیز می باشد. در ادامه باید بیان داشت تابلو فرش ها دارای تعداد شانه و تعداد رنگ متفاوتی نیز می باشند. فروشگاه فرش روز با سابقه ای طولانی در بخش فرش اینبار برای مشتریان امکان خرید تابلو فرش ماشینی را فراهم ساخته است تا مشتریان بتوانند بهترین تابلو فرش را با بهترین کیفیت از فروشگاه خریداری نمایند.


با تشکر - واحد تحقیق و آموزش فرش روز

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
با کیفیت انواع فرش 700 شانه آشنا شوید!
ویژگی خرید فرش کاشان از کارخانه
فرش ماشینی 1200 شانه - قسمت دوم
روان شناسی فرش
نکات اصلی در مفهوم تراکم و شناخت تراکم فرش خوب
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه