خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش ماشینی چهره

face-pictorial-carpet.jpg

تابلو فرش چهره از جمله تابلو فرش هایی می باشد که در دکوراسیون خانه های ایرانی مورد استفاده قرار میگیرد ، در طراحی تابلو فرش چهره از تصویر هایی مانند هنرمندان که دارای محبوبیت و مشهوریت نیز می باشند استفاده شده است و همچنین باید بیان داشت که این تابلو فرش ها بیشتر مرتبط با افراد معروف در سینما و موسیقی است. تابلو فرش چهره دارای اندازه های مختلف و همچنین تعداد شانه و جنس متفاوتی می باشد و توسط فروشگاه فرش روز ، انواع تابلو فرش عرضه میگردد تا خریداران بتوانند با توجه به سلیقه ای که دارند تابلو فرش مورد نظرشان را انتخاب نمایند.

تابلو فرش چهره
قیمت تابلو فرش چهره بر اساس اندازه تابلو فرش و همچنین جنس و تعداد شانه آن محاسبه میگردد و مشتریان می توانند بعد از انتخاب تابلو فرش مورد نظرشان قیمت تمام شده تابلو فرش را مشاهده نمایند. از جمله تعداد شانه تابلو فرش ها می توان به تابلو فرش 700 شانه ، تابلو فرش 1000 شانه و همچنین تابلو فرش 1200 شانه اشاره داشت که قیمت این تابلو فرش ها متفاوت نیز می باشد. در ادامه باید بیان داشت تابلو فرش ها دارای تعداد شانه و تعداد رنگ متفاوتی نیز می باشند. فروشگاه فرش روز با سابقه ای طولانی در بخش فرش اینبار برای مشتریان امکان خرید تابلو فرش ماشینی را فراهم ساخته است تا مشتریان بتوانند بهترین تابلو فرش را با بهترین کیفیت از فروشگاه خریداری نمایند.


با تشکر - واحد تحقیق و آموزش فرش روز

کلمات کلیدی مرتبط :
'تابلو فرش چهره' , 'تابلو فرش' , 'تابلو فرش چهره ماشینی' , 'تابلو فرش ماشینی' , 'تابلو فرش 700 شانه' , 'تابلو فرش 1000 شانه' , 'تابلو فرش 1200 شانه' , 'قیمت تابلو فرش' , 'تابلو فرش'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
جدیدترین فرش عروس برای انتخاب شیک با رنگ مناسب
با کیفیت فرش 1000 شانه تراکم 3000 آشنا شوید!
تاثیر فرش های فانتزی در دکوراسیون داخلی
تابلو فرش ماشینی منظره
تابلو فرش چهره سفارشی
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه