خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 700 شانه - قسمت دوم

انواع فرش ماشینی 700 شانه

پیش از این نیز در مقاله فرش 700 شانه ماشینی به بررسی فرش هفتصد شانه پرداختیم ، در این مقاله نیز قصد داریم بررسی بر روی انواع فرش ماشینی 700 شانه را به صورت دقیقتر و نحوه تشخیص واقعی بودن فرش 700 شانه و اصل بودن فرش ماشینی را بررسی کنیم. فرش های ماشینی 700 شانه عرضه شده در بازار دارای انواع مختلفی می باشد و اگر شما دارای دانش کافی نباشید ممکن است که در تشخیص اصل بودن فرش ماشینی دچار مشکل شوید. ما در این قسمت برای راهنمایی کاربران تشخیص اصل بودن فرش و انواع فرش 700 شانه ماشینی را مورد مقایسه قرار داده ایم. فرش های ماشینی عرضه شده در بازار شامل فرش 700 شانه اصلی ، فرش طرح 700 شانه و همچنین فرش 700 شانه تبدیلی می باشد که در ادامه این مقاله به بررسی هر یک از نوع فرش ماشینی هفتصد شانه گفته شده می پردازیم.

فرش ماشینی 700 شانه واقعی
فرش هفتصد شانه واقعی از 700 گره برخوردار بوده و تراکم فرش نیز بین 2100 تا 3000 است. بهترین فرش 700 شانه واقعی دارای تراکم فرش 2550 بوده و جنس نخ خاب آن نیز به صورت صد درصد آکریلیک هیت ست شده با ضمانت می باشد. در ادامه نیز باید بیان داشت که راه دیگر شناخت فرش ماشینی 700 شانه واقعی ، شناسنامه پشت فرش می باشد ، که بر روی شاناسه گفته شده ، انواع مشخصات فرش از جمله تعداد گره ها و جنس استفاده شده الیاف و کارخانه تولید کننده فرش آن نوشته شده است.

فرش ماشینی طرح 700 شانه
از جمله فرش های محبوب جدید بازار فرش طرح 700 شانه می باشد که این فرش شامل فرش های 500 شانه ماشینی می باشد و تعداد شانه های فرش ماشینی طرح 700 شانه ماشینی به صورت 500 گره بوده و تراکم فرش نیز 1000 واقعی است. تعداد رنگ های فرش ماشینی طرح هفتصد شانه 7 یا 8 رنگ می باشد .

فرش  700 شانه ماشینی تبدیلی
فرش ماشینی 700 شانه تبدیلی به وسیله دستگاه های فرش 500 شانه تولید میگردد. فرش های ماشینی تولید شده توسط تغییراتی که در دستگاه آن صورت گرفته است به صورت 700 گره بوده و به آن فرش 700 شانه ترکیبی گفته می شود. تراکم فرش ترکیبی 700 شانه به صورت تراکم 1500 گره می باشد و این فرش به صورت 7 رنگ تولید میگردد. ( فرش هفتصد شانه تبدیلی دارای قیمتی ارزانتر از فرش واقعی 700 ماشینی می باشد ).

تشخیص فرش اصل
فرش های ماشینی غیر اصل دارای پرزدهی زیادی بوده و همچنین تعداد رنگ این فرش های غیر اصل کم می باشد که این موارد گفته شده از نشانه های مهم در تشخیص تقلبی بودن فرش یا فرش اصل می باشد.

فروشگاه فرش روز ارائه کننده فرش ماشینی کاشان با بهترین کیفیت و قیمت به صورت اصل و به همراه گارانتی 10 ساله و بیمه آتش سوزی بوده که مشتریان می توانند با خیال راحت خرید فرش خود را از فروشگاه انجام بدهند.

با تشکر - واحد تحقیق و آموزش فرش روز

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
مراحل تولید فرش دستباف به همراه بررسی قیمت
مشخصات تابلو فرش وان یکاد آیه به صورت کامل برای خرید
اصول و قوانین پهن کردن فرش
نمایشگاه تابلو فرش برای خرید انواع تابلو در طرح مختلف
با تولیدات فرش کاشان آشنا شوید!
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه