خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش سفارشی | آنچه که باید از اصول سفارش تابلو فرش بدانید!

تابلو فرش سفارشی | آنچه که باید از اصول سفارش تابلو فرش بدانید!

تابلو فرش سفارشی از انواع محصولاتی است که در حوزه تابلو فرش ماشینی به تولید می رسد. تابلو فرش های ماشینی در ایران و جهان روز به روز در حال رسیدن به اوج محبوبیت خود هستند، چرا که یک وسیله تزئینی نفیس برای استفاده در دکوراسیون منزل می باشد.

تابلو فرش سفارشی یکی از محصولات فروشگاه اینترنتی فرش روز کاشان می باشد که می توانید در این فروشگاه با ارسال عکس و تصاویر خود از این خدمات بهره مند شوید.

استفاده از تابلو فرش سفارشی به عنوان هدیه به شدت توصیه می شود، چرا که یک هدیه ای ماندگار برای شما عزیزانتان خواهد بود و اینکه همیشه در جلوی چشم مخاطبان قرار خواهد گرفت.

اصول سفارش تابلو فرش سفارشی

شما می توانید برای سفارش تابلو فرش سفارشی چاپی خود از این دو روش اقدام نمایید:

 

  • ·        یا از فروشگاه های واقعی استفاده کنید و با مراجعه به این فروشگاه ها و ارائه تصاویر سفارشی، درخواست بافت و یا چاپ این محصولات را بدهید.
  • ·        یا اینکه از طریق اینترنت اقدام نمایید. شما می توانید برای اقدام از طریق اینترنت، وارد فروشگاه هایی که در زمینه تابلو فرش ماشینی سفارشی مشغول به فعالیت هستند، شوید و در قسمت سفارش تابلو فرش، تصاویر خود را ارسال نموده و بعد از مدتی محصول مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

 

سفارش تابلو فرش به صورت اینترنتی دارای چند مزیت عمده خواهد بود:

1-     نیازی نیست از خانه و یا محل کار خود خارج شوید تا تابلو فرش مورد نظر خود را سفارش دهید.

2-     سفارش اینترنتی تابلو فرش از شما وقت بسیار کمتری خواهد گرفت و برای همین این کار برای شما راحت تر خواهد بود.

3-     در هر جایی که باشید می توانید این نوع از سفارش را انجام دهید.

4-     قیمت های کمتری در فروشگاه های اینترنتی برای سفارش تابلو فرش وجود دارد.

5-     هزینه هایی همچون حمل و نقل، سوخت و استهلاک در روش اینترنتی دیده نمی شود.

6-     می توانید انواع نمونه های چاپ شده روی تابلو فرش را به صورت آنلاین و بدون صرف انرژی زیاد ببینید.

7-     می توانید برای سوال و جواب با کارشناسان در ارتباط باشید و آنلاین از آنها کمک بگیرید

این هفت مورد به علاوه دلایل دیگر، سبب می شود بسیاری از افراد به جای استفاده از روش های سنتی برای خرید تابلو فرش، از روش نوین اینترنتی استفاده نمایند.

اگر وارد فروشگاه اینترنتی شدید، باید چند نکته را قبل از سفارش دادن بدانید:

 

  • ·        معمولا در فروشگاه های اینترنتی سفارش تابلو فرش از شما بیعانه دریافت می شود و سپس عملیات بافت و چاپ تابلو فرش صورت می گیرد.
  • ·        عملیات چاپ تابلو فرش ماشینی سفارشی حداقل سه تا چهار روز کاری طول می کشد و این مدت را به علاوه زمان ارسال آن کنید، زمانی بدست می آید که شما بعد از سفارش احتمالا تابلو فرش را درب منزل تحویل خواهید گرفت.
  • ·        هر چه عکس و تصویری که ارائه می دهید تا برای شما چاپ شود، کیفیت بیشتری داشته باشد، طرح بهتر و با کیفیت تری برای شما تولید خواهد شد.

 

با توجه به نکات بالا، اگر میخواهید سفارش تابلو فرش خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید، به قسمتی از سایت و یا فروشگاه می روید که این امکان را برای شما فراهم کرده باشد:

معمولا در منو ها و یا صفحات میتوانید لینک ورود به صفحه سفارش تابلو فرش را پیدا کنید. بعد از اینکه وارد این قسمت شدید، احتمالا از شما خواسته شده است که عکس مورد نظرتان را بارگذاری نمایید. بعد از انتخاب عکس و بارگذاری آن، شما باید ابعاد تابلو فرش را سفارش دهید.

ابعاد موجود برای سفارش تابلو فرش عبارتند از: 50 در 70، 70 در 100 و 50 در 100. ابعادی که بیان شدند، ابعاد استانداردی است که تقریبا در همه کارگاه ها و کارخانه ها بر این اساس تابلو فرش می بافند و طرح روی آن را چاپ می کنند. اما اگر بخواهید می توانید در ابعاد بزرگتر مثلا 1.5 در 2 سفارش دهید تا تابلو فرش سفارشی مورد نظر شما به تولید و چاپ برسد.

بعد از تعیین ابعاد و سایز مورد نظرتان برای سفارش تابلو فرش، اکنون باید نوع قاب را تعیین کنید. در صورتی که قاب نمیخواهید، این قسمت را بدون قاب انتخاب خواهید کرد، در غیر اینصورت می توانید با مشاهده نمونه قاب های قرار داده شده در داخل سایت، یکی از آنها را برای تابلو فرش ماشینی خود انتخاب نمایید.

قیمت تابلو فرش سفارشی

شاید برایتان سوال باشد که اکنون با چه هزینه ای می توانید تابلو فرش خود را سفارش دهید؟ قبل از هر چیز باید بدانید که قیمتی که برای محصولات تابلو فرش تعیین شده است، بر اساس ملاک های زیر است:

·        ابعاد تابلو فرش ماشینی سفارشی

هر کالایی که بخواهید بخرید، باید توجه داشته باشید که در سایز های بزرگتر دارای قیمت بیشتری است و طبیعی است که هر چقدر تابلو فرشی که سفارش می دهید، بزرگتر باشد، قیمت تعیین شده آن بیشتر خواهد بود.

این موضوع هم به خاطر میزان الیاف به کار رفته در تابلو فرش است و هم به این خاطر که رنگ و مواد اولیه بیشتری برای چاپ در آن استفاده شده است.

تابلو فرش سفارشی چاپی به ترتیب ابعاد زیر دارای بیشترین قیمت هستند:

1-     تابلو فرش ماشینی سفارشی 50 در 70 از همه ارزان تر حساب می شود.

2-     تابلو فرش ماشینی 50 در 100 دارای قیمت بالاتری نسبت به نوع اولی است.

3-     تابلو فرش 70 در 100 که دارای بیشترین قیمت در بین ابعاد تابلو فرش ها است.

4-     اگر ابعاد تابلو فرش شما سفارشی و بالاتر از ابعاد 70 در 100 باشد، هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد.

با دقت به این نکات میدانید که متغیر های قیمت بر اساس چه چیزی در مورد ابعاد تعیین خواهند شد.

·        کیفیت به کار رفته در بافت و چاپ تابلو فرش چاپی سفارشی

طبیعتا این نکته را هم باید بدانید که هر چه کیفیت تابلو فرش شما بیشتر باشد، سبب می شود که قیمت آن بالاتر برود. قیمت تابلو فرش هایی که دارای کیفیت بالاتری هستند نسبتا بیشتر خواهد بود.

 اما چگونه کیفیت تابلو فرش سفارشی را تشخیص دهیم؟

 

  1. ·        اولین راه برای اینکه بفهمیم تابلو فرش مورد نظر دارای چه کیفیتی است، می توانیم نگاهی به الیاف استفاده شده در نخ خاب آن بیندازیم. الیافی که در تابلو فرش ها و به طور کلی در فرش های ماشینی استفاده می شوند الیاف مصنوعی همچون اکریلیک و پلی استر هستند. در این میان الیاف اکریلیک به خاطر ماندگاری و دوام طولانی تر، دارای قیمت بیشتری خواهد بود.
  2. ·        دومین راه داشتن اطلاعات دستگاه بافنده و دستگاه چاپ بر روی تابلو فرش است. هر چه این دستگاه ها جدید تر باشند، با کیفیت بالاتری به تولید تابلو فرش ما خواهند پرداخت.
  3. ·        راه سوم، تشخیص کیفیت از روی طرح های چاپ شده است. شما می توانید با نگاهی به نمونه کارهایی که عکس های اصلی هم در کنار آنها قرار داده شده است، کیفیت رنگ تابلو فرش را متوجه شوید.
  4. ·        راه چهارم، اطلاعات تعداد شانه و تراکم است. هر چه تعداد شانه و تراکم تابلو فرش ماشینی بافته شده بیشتر باشد، کیفیت طرح، رنگ، ظرافت و ماندگاری آن بیشتر خواهد بود. برای مثال تابلو فرش ماشینی 1200 شانه برای شما گرانتر از تابلو فرش 1000 شانه هزینه خواهد داشت.

 

اطلاعاتی از قبیل دستگاه بافنده و دستگاه چاپگر را می توانید در قسمت مشخصات فنی مطالعه بفرمایید و بعد از آن با جستجو در اینترنت متوجه خواهید شد که در چه سالی تولید شده است و آیا قدیمی است یا جدید؟

·        قاب به کار رفته برای تابلو فرش چاپی سفارشی

قاب تاثیر مهمی در قیمت تابلو فرش خواهد داشت. اگر شما بدون قاب سفارش تابلو فرش بدهید، هزینه های خود را کاهش میدهند ولی قاب انتخاب شده  بر اساس ابعاد و همچنین نوع جنسی که دارد، تعیین کننده قیمت نهایی برای سفارش تابلو فرش خواهد بود.

در فروشگاه های مختلف قیمت سفارش تابلو فرش را در حدود 200 هزار تومان به بالا می زنند و البته این مربوط به کم ترین ابعادی است که در فروشگاه ها به تولید و چاپ می رسد.

سفارش تابلو فرش سفارشی چاپی در فروشگاه اینترنتی فرش روز

فروشگاه فرش روز یکمی از فروشگاه های مجازی معتبر در زمینه تولید و عرضه فرش و تابلو فرش ماشینی می باشد. این فروشگاه با داشتن 20 سال سابقه در زمینه بازاریابی، فروش و تولید فرش و تابلو فرش سایت اینترنتی خود را از سال 1396 راه اندازی نمود و هدف از این کار عرضه مستقیم محصولات فرش ماشینی با قیمت پایین تر از بازار بود.

اکنون فروشگاه فرش روز اقدام به ارائه محصولات تابلو فرش سفارشی می کند و شما می توانید با تماس با پشتیبانی و یا ارتباط با مراجع فروش در شبکه های اجتماعی، بعد از ارسال تصاویر مد نظر خود، طی 7 الی 14 روز تابلو فرش ماشینی مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.

لازم به ذکر است که محصولات تابلو فرش ماشینی در فروشگاه فرش روز با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می شوند و شما می توانید با خیال راحت از کیفیت و ماندگاری، این محصولات را برای خودتان و یا عزیزانتان به عنوان هدیه سفارش دهید. تابلو فرش می تواند هدیه ای فوق العاده برای روز هایی باشد که بیشتر نیاز به محبت در آن دیده می شود.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
فرش باستانی پازیریک
گلیم فرش ارزان و نکاتی که باید بدانید!
نکات صادرات فرش ماشینی
بن تخفیف خرید فرش ، کوپن تخفیف خرید فرش و کارت هدیه خرید فرش
نقاط قوت فرش ماشینی کاشان از نگاه دیگرکشورها
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه