خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

جایگاه فرش ماشینی کاشان

kashan-carpet-position.jpg

هنگامی که اسم فرش ماشینی به گوش شما می خورد قطعا نام شهر کاشان و همچنین فرش ماشینی کاشان نیز همراه آن خواهد بود. کارخانجات فرش کاشان دارای تولید سالانه فرش در حدود هشتاد میلیون بوده اند و فرش کاشان تامین کننده بیشتر از 70 درصد از فرش های کل کشور می باشد که در اینباره مدیر کل پوشاک وزارت صنعت و نساجی کشور بیان داشته است که ایران قطب تولید فرش در جهان می باشد که وظیفه تامین مقدار عظیم آن نیز بر عهده شرکت های فرش ماشینی کاشان می باشد و آمادگی برای صادرات فرش به کشورهایی نظیر چین نیز برای کارخانه های کاشان صورت گرفته شده است. در ادامه این مقاله باید بیان داشت با توجه به تولید هفتاد درصدی فرش در شهر کاشان و تولید بیشتر از هشتاد میلیونی فرش کاشان ، این منطقه دارای اهمیت بسیار بالایی بوده و مهم بودن کارخانه های فرش کاشان به صورت جهانی می باشد.


تولیدات فرش ماشینی کاشان

با توجه به تولیدات بالای فرش کاشان در این شهر به این نتیجه نیز میرسیم که بیش از هفتاد درصد ماشین های بافت فرش نیز در شهر کاشان قرار داده شده است. در ادامه ویژگی های فرش ماشینی کاشان می توان به داشتن سابقه چهل ساله فرش ماشینی کاشان ، نخستین بودن در تولید و عرضه فرش ماشینی اشاره داشت. همچنین در ادامه باید اشاره داشت که بیش از نیمی از فرش های کاشان به فرش های ماشینی تخصیص یافته و فرش کاشان دارای سهمیه پنجاه درصدی در فرش های ماشینی کشور می باشد. شهرستان کاشان دارای بیشتر از هفتصد واحد برای تولید فرش بوده و عرضه کننده فرش ماشینی با بهترین کیفیت و قیمت و جنس در ابعاد مختلف می باشد.

صادرات فرش ماشینی کاشان :
از مهمترین موارد در صادرات غیر نفتی کشور ، فرش ماشینی کاشان می باشد که توانسته است در سال های گذشته از هر لحاظی دارای پیشرفت بسیار مناسبی باشد که در ادامه باید بیان داشت ، شهرستان کاشان توانسته است در پنج ساله گذشته منتخب صادرکننده استانی بشود و عنوان قطب تولید فرش و همچنین صنعت را به خود بگیرد. کشور ایران توانسته است در 2 سالی که گذشته است بیشترین صادرات به کشور چین را داشته باشد و در رتبه اول قرار بگیرد.

با تشکر - واحد تحقیق و آموزش فرش روز

 

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ماشینی کاشان' , 'صادرات فرش کاشان' , 'فرش کاشان' , 'کارخانجات فرش کاشان' , 'کارخانه فرش کاشان' , 'تولید فرش کاشان' , فرش
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
چرا باید فرش 700 شانه فرش روز بخریم؟⭐
کیفیت فرش ۱۲۰۰ شانه برای خرید انواع فرش
همه چیز درباره فرش شگی ماشینی
معرفی فرش 1200 شانه قیطران
نکات در اهمیت تراکم در فرش ماشینی و تاثیر آن بر زیبایی
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه