خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

جایگاه فرش ماشینی کاشان

جایگاه فرش ماشینی کاشان در تولید و صادرات

هنگامی که اسم فرش ماشینی به گوش شما می خورد قطعا نام شهر کاشان و همچنین فرش ماشینی کاشان نیز همراه آن خواهد بود. کارخانجات فرش کاشان دارای تولید سالانه فرش در حدود هشتاد میلیون بوده اند و فرش کاشان تامین کننده بیشتر از 70 درصد از فرش های کل کشور می باشد که در اینباره مدیر کل پوشاک وزارت صنعت و نساجی کشور بیان داشته است که ایران قطب تولید فرش در جهان می باشد که وظیفه تامین مقدار عظیم آن نیز بر عهده شرکت های فرش ماشینی کاشان می باشد و آمادگی برای صادرات فرش به کشورهایی نظیر چین نیز برای کارخانه های کاشان صورت گرفته شده است. در ادامه این مقاله باید بیان داشت با توجه به تولید هفتاد درصدی فرش در شهر کاشان و تولید بیشتر از هشتاد میلیونی فرش کاشان ، این منطقه دارای اهمیت بسیار بالایی بوده و مهم بودن کارخانه های فرش کاشان به صورت جهانی می باشد.


تولیدات فرش ماشینی کاشان

با توجه به تولیدات بالای فرش کاشان در این شهر به این نتیجه نیز میرسیم که بیش از هفتاد درصد ماشین های بافت فرش نیز در شهر کاشان قرار داده شده است. در ادامه ویژگی های فرش ماشینی کاشان می توان به داشتن سابقه چهل ساله فرش ماشینی کاشان ، نخستین بودن در تولید و عرضه فرش ماشینی اشاره داشت. همچنین در ادامه باید اشاره داشت که بیش از نیمی از فرش های کاشان به فرش های ماشینی تخصیص یافته و فرش کاشان دارای سهمیه پنجاه درصدی در فرش های ماشینی کشور می باشد. شهرستان کاشان دارای بیشتر از هفتصد واحد برای تولید فرش بوده و عرضه کننده فرش ماشینی با بهترین کیفیت و قیمت و جنس در ابعاد مختلف می باشد.

صادرات فرش ماشینی کاشان :
از مهمترین موارد در صادرات غیر نفتی کشور ، فرش ماشینی کاشان می باشد که توانسته است در سال های گذشته از هر لحاظی دارای پیشرفت بسیار مناسبی باشد که در ادامه باید بیان داشت ، شهرستان کاشان توانسته است در پنج ساله گذشته منتخب صادرکننده استانی بشود و عنوان قطب تولید فرش و همچنین صنعت را به خود بگیرد. کشور ایران توانسته است در 2 سالی که گذشته است بیشترین صادرات به کشور چین را داشته باشد و در رتبه اول قرار بگیرد.

با تشکر - واحد تحقیق و آموزش فرش روز

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
رتبه بندی فرش ماشینی در شهر کاشان برای خرید
کارخانه های فرش ماشینی کاشان
فرش آشپزخانه عروس چه ویژگی هایی باید داشته باشد
همه چیز درباره فرش شگی ماشینی
انواع فرش متری مناسب برای تشریفات ، پذیرایی و مساجد
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه