خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

ارسال رایگان فرش - قسمت دوم

ارسال رایگان فرش چیست

مواردی که برای ارسال رایگان فرش باید مورد توجه قرار گیرد :
برای فروش فرش واحد توزیع و فروش مسئول این مهم است بدین صورت که باید مواردی را مد نظر قرار داد که شامل موارد ذیل می باشد :
واحد کنترل کیفیت و ارزیابی محصولات آماده فروش زیر نظر واحد توزیع و فروش فعالیت دارد. که این قسمت وظیفه دارد محصولات را  قبل ارسال باید از نظر سالم بودن فرش ماشینی ، رنگ فرش ؛ نقشه فرش ، تراکم فرش ، متراژ و طرح مورد تایید مسئول مربوطه قرار بگیرد. شایان ذکر است اگر موارد ذکر شده خلاف درخواست باشد . واحد ذینفع  قادر به تایید نخواهد بود. وبعد از صحت موارد مذکور مورد تایید این قسمت قرار خواهد گرفت .
ارسال فرش باید به آدرس دقیق مشتری باشد .
موردی که حائز اهمیت است مدت زمانی که طول می کشد تا فرش به دست مشتری برسد . لذا اگر در زمان ارسال محصولات مدتی را مد نظر قرار دادیم . باید آن به حداقل زمان ممکن برسد.تا به مشتری تعهد خود را ثابت نماییم .
ارسال فرش همیشه باید با موسسات باربری یا اداره پست صورت گیرد . تا در موارد خاصی مثل مفقودی یا آسیب دیدگی فرش های ماشینی بتوان آن را از طریق بیمه جبران خسارت نمود .
قسمت دریافت سفارشات محصول ذینفع واحد توزیع وفروش است . که باید شفارشات دریافتی را بطور کامل وصحیح به واحد مربوطه ارجاع دهد . وظیفه این قسمت آماده سازی درخواست است . بدین گونه که مورد یا موارد درخواستی بدون هیچ گونه مغایرتی با سفارش گرفته صورت نگیرد .
اگر فرش های ماشینی شامل ضمانت باشند . باید ضمانت نامه همراه محصول ارسال شود . تا در زمان لزوم از مزایای اعطایی استفاده کردد .
اگر مزایا یا امتیازهای در مورد فروش مد نظر باشد باید حتما بهمراه برگه ارسالی باشد .
برای ارسال فرش ماشینی به خارج از ایران ارسال از طریق هوایی ، دریایی ، زمینی که خود شامل ریلی و ترانزیت است می گردد .
ارسال دریایی باید طبق توافقات بین المللی بیمه باربری  صورت پذیرد . به این معنا که بیمه از نوع FOB  ؛ C&F   یا سایر خدمات بیمه باشد .

 

با تشکر - واحد تحقیق و آموزش فرش روز

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
درباره عوامل موثر بر قیمت تابلو فرش ماشینی
خرید اینترنتی تابلو فرش
انواع فرش و مزایا و معایب آن
انواع فرش 700 شانه ماشینی ایرانی
درجه بندی های فرش ماشینی
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه