خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

ارسال رایگان فرش - قسمت دوم

ارسال رایگان فرش چیست

مواردی که برای ارسال رایگان فرش باید مورد توجه قرار گیرد :
برای فروش فرش واحد توزیع و فروش مسئول این مهم است بدین صورت که باید مواردی را مد نظر قرار داد که شامل موارد ذیل می باشد :
واحد کنترل کیفیت و ارزیابی محصولات آماده فروش زیر نظر واحد توزیع و فروش فعالیت دارد. که این قسمت وظیفه دارد محصولات را  قبل ارسال باید از نظر سالم بودن فرش ماشینی ، رنگ فرش ؛ نقشه فرش ، تراکم فرش ، متراژ و طرح مورد تایید مسئول مربوطه قرار بگیرد. شایان ذکر است اگر موارد ذکر شده خلاف درخواست باشد . واحد ذینفع  قادر به تایید نخواهد بود. وبعد از صحت موارد مذکور مورد تایید این قسمت قرار خواهد گرفت .
ارسال فرش باید به آدرس دقیق مشتری باشد .
موردی که حائز اهمیت است مدت زمانی که طول می کشد تا فرش به دست مشتری برسد . لذا اگر در زمان ارسال محصولات مدتی را مد نظر قرار دادیم . باید آن به حداقل زمان ممکن برسد.تا به مشتری تعهد خود را ثابت نماییم .
ارسال فرش همیشه باید با موسسات باربری یا اداره پست صورت گیرد . تا در موارد خاصی مثل مفقودی یا آسیب دیدگی فرش های ماشینی بتوان آن را از طریق بیمه جبران خسارت نمود .
قسمت دریافت سفارشات محصول ذینفع واحد توزیع وفروش است . که باید شفارشات دریافتی را بطور کامل وصحیح به واحد مربوطه ارجاع دهد . وظیفه این قسمت آماده سازی درخواست است . بدین گونه که مورد یا موارد درخواستی بدون هیچ گونه مغایرتی با سفارش گرفته صورت نگیرد .
اگر فرش های ماشینی شامل ضمانت باشند . باید ضمانت نامه همراه محصول ارسال شود . تا در زمان لزوم از مزایای اعطایی استفاده کردد .
اگر مزایا یا امتیازهای در مورد فروش مد نظر باشد باید حتما بهمراه برگه ارسالی باشد .
برای ارسال فرش ماشینی به خارج از ایران ارسال از طریق هوایی ، دریایی ، زمینی که خود شامل ریلی و ترانزیت است می گردد .
ارسال دریایی باید طبق توافقات بین المللی بیمه باربری  صورت پذیرد . به این معنا که بیمه از نوع FOB  ؛ C&F   یا سایر خدمات بیمه باشد .

 

با تشکر - واحد تحقیق و آموزش فرش روز

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
انواع فرش فانتزی
راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی با انتخاب
ویژگی فرش ماشینی 1000 شانه
شناخت تراکم فرش خوب با بهترین نکات برای خرید
نحوه بافت تابلو فرش سفارشی
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه