خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

نحوه ست کردن فرش با پرده و مبلمان

set-carpet-with-curtains-and-furniture.jpg

از عوامل تاثیر گذار بر روی دکورارسیون خانه ست کردن فرش با پرده و مبلمان می باشد که این موضوع نیز یکی از بزرگترین مشکلات خانم ها می باشد زیراکه برای فرش و همچنین پرده و مبلمان رنگ های مختلفی عرضه شده است و این تنوع رنگی باعث ایجاد دو دلی خانم ها میگردد. به همین دلیل فروشگاه فرش روز در این بخش ، مقاله ای برای راهنمایی نحوه ست کردن فرش با پرده و مبلمان را برای شما قرار داده است تا شما بتوانید ترکیب رنگ فرش مناسب با پرده و مبلمان را برای خانه تان داشته باشید.

ست کردن فرش با پرده در دکوراسیون :
در صورتی مبلهای خانه دارای رنگی روشن باشد ، بهترین انتخاب برای ست کردن فرش و مبل و پرده استفاده از رنگ شاد برای فرش و پرده خواهد بود. ولی به این نکته توجه داشته باشید برای بهتر شدن دکوراسیون ، شما باید فقط یکی از رنگ ها را به صورت متضاد انتخاب نمایید. برای مثال هنگامی که شما برای پرده ها از رنگی شاد استفاده میکنید ، برای انتخاب رنگ فرش بهتر است از رنگ آبی که در مبل نیز به کار رفته شده باشد استفاده نمایید. اگر شما به نور خورشید نیز علاقه دارید انتخاب رنگ سفید و زرد نیز برای پرده خانه انتخابی مناسب خواهد بود که استفاده از این رنگبندی در دکوراسیون باعث آوردن نور خورشید به داخل خانه می شود.

فرش ماشینی کاشان برای زیبایی در دکوراسیون
برای اینکه دکوراسیونی زیبا و دیدنی داشته باشید استفاده از فرش ماشینی کاشان که دارای کیفیت و طرح های مختلف و زیبایی نیز می باشد انتخابی بسیار عالی برای شما خواهد بود. اگر دکوراسیون شما دارای رنگبندی قهوه ای و یا کرم است شما می توانید از فرش کاشان که دارای زیبایی فوق العاده ای می باشد استفاده نمایید. در صورتی که خرید فرش ماشینی کاشان را انجام داده اید استفاده از کوسن هایی که دارای طرح فرش ماشینی کاشان مورد نظرتان باشد ، بسیار عالی برای دکوراسیون خواهد بود.

انتخاب فرش مناسب برای دکوراسیون
از عوامل مهم و تاثیر گذار در دکوراسیون ، فرش می باشد که باید به صورت درست انتخاب بگردد. در صورتی که انتخاب و خرید فرش ماشینی صحیح باشد ، خانه شما زیبایی فوق العاده ای را به خود خواهد گرفت. برای اینکه بتوانید یک فرش ماشینی مناسب را برای دکوراسیون انتخاب نمایید می توانید از رنگ کوسن های مبل ایده بگیرید. فرش های روشن اگر چه ممکن است فکر کنید زود به زود کثیف میشود ولی زیبایی فوق العاده آن را نیز باید در نظر بگیرید و نمی توان زیبایی فرش را نادیده گرفت.

ست رنگ فرش با رنگ دیوار
در صورتی که دیوار خانه شما دارای رنگ سفیدی می باشد و میخوهید به خانه ، دکوراسیون زیبا و جدیدی بدهید می توانید از رنگی که دارای جلوه زیبایی نیز می باشد برای فرش و همچنین پرده و کوسن های مبل استفاده نمایید. البته باید این نکته را نیز بیان کرد ، لازم نیست که همه رنگ ها در ست رنگ فرش با دیوار و پرده یکسان باشد و می توانید از رنگهایی که مقداری کمی روشنتر باشد نیز استفاده نمایید.

تغییر در رنگ فرش و دکوراسیون

در صورتی که میخواهید  با تغییر دادن فرش و مبل و پرده ها در خانه دکوراسیونی جدید و زیبا ایجاد کنید ، انتخاب رنگ مناسب از مهمترین عوامل می باشد. برای اینکار شما می توانید رنگ فرش و همچنین مبل و پرده ها را با توجه به دکوراسیون وسایل خانه بچینید تا زیبایی متفاوت آن را مشاهده کنید.

هماهنگی رنگ فرش با پرده و مبل :
در صورتی که دوست دارید هماهنگی بین رنگ فرش و پرده و مبل داشته باشید که دارای طراحی کلاسیک نیز باشد ، استفاده از رنگ های گرم برای شما مناسب خواهد بود. در صورتی که طراحی کلاسیک را انتخاب کرده اید باید از این رنگ در تمامی محیط خانه به صورت مکرر استفاده کنید.

با تشکر - واحد تحقیق و توسعه فرش روز کاشان

کلمات کلیدی مرتبط :
'ست کردن فرش با پرده و مبلمان' , 'ترکیب رنگ فرش با پرده و مبلمان' , 'رنگ شاد برای فرش' , 'رنگ فرش' , 'فرش کاشان' , 'خرید فرش ماشینی کاشان' , 'طرح فرش ماشینی کاشان' , 'خرید فرش ماشینی' , 'فرش ماشینی مناسب' , 'ست رنگ فرش با دیوار و پرده'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
تابلو فرش بزرگ برای خرید مستقیم از کارخانه
تاریخچه تابلو فرش ماشینی و دستباف
مقایسه فرش 1500 شانه و 700 شانه
طرح و نقشه فرش ایرانی قسمت اول
طرح های تابلو فرش به صورت جدید
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه