خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

روانشناسی در انتخاب رنگ فرش ماشینی

color-of-the-carpet.jpg

از مهمترین موارد تاثیر گذار در جلوه و طرح فرش ماشینی ، رنگ آن می باشد که رنگ فرش ماشینی از عوامل تاثیر گذار بر روی احساسات فرد می باشد و استفاده از رنگ مناسب فرش ماشینی در دکوراسیون باعث میگردد که در خانه آرامشی بسیار عالی ایجاد بگردد و در نتیجه رنگ مناسب فرش می تواند بر روی روحیه فرد از نظر روانشناسی تاثیر گذار باشد و باعث بهتر شدنش نیز بگردد. در ادامه نیز باید گفت که در بازار انواع رنگ فرش ماشینی عرضه شده است و ما باید در انتخاب رنگ مورد نظرمان از فرش ماشینی هوشیار باشیم. رنگها به دو نوع گرم و سرد دسته بندی می شوند که رنگهای نارنجی ، قرمز و همچنین زرد از رنگهای گرم بوده و رنگهای آبی ، بنفش و سبز از جمله رنگهای سرد می باشند. از جدیدترین رنگ فرش ماشینی عرضه شده می توان به فرش ماشینی رنگ فیروزه ای ، فرش ماشینی رنگ سرمه ای ، فرش ماشینی رنگ گردویی ، فرش ماشینی رنگ آبی و دیگر رنگ ها اشاره داشت که شما می توانید لیست رنگ های فرش ماشینی فروشگاه فرش روز را در قسمت جست و جوی رنگ فرش مشاهده کنید.

انتخاب بهترین رنگ فرش ماشینی
از عوامل مهم هنگام انتخاب رنگ فرش ماشینی با توجه به روانشانسی می توان به سلیقه ، مکان خانه ، وضعیت درامد ، طریقه زندگی کردن ، وضییت هوا و مکانی که قرار است فرش در آن قرار داده بشود می باشد. برای اینکه با این موضوع ارتباط بر قرار کنید آن را با یک مثال مطرح میکنیم ، انسان ها در زمان شادی تمایل دارند که از فرش که دارای رنگ های شادتری می باشد استفاده نمایند و یا در اروپا از فرش هایی که کم رنگ می باشد استفاده میگردد و همچنین مثال دیگر این است که در زمانی که وضعیت درامدی مناسب نباشد مردم باز هم به سمت فرش هایی می روند که رنگ کمتری در آن به کار رفته شده باشد.

تاثیر روانشناسی رنگ فرش ماشینی
رنگبندی فرش ماشینی بسیار بالا بوده و همانطور که گفته شده رنگ فرش بر روی آرامش تاثیر گذار می باشد. انتخاب رنگ فرش با توجه به روانشناسی باید با توجه به روحیه فرد انتخاب بگردد. در ادامه این مقاله به بررسی انواع رنگ ها و تاثییرات آن بر روانشناسی می پردازیم.

فرش ماشینی رنگ زرد
رنگ زرد در فرش ماشینی به ما دانش را نشان میدهد و مظهر دانایی بوده و نشان دهنده روشنایی و نور می باشد.

فرش ماشینی رنگ قرمز
دارای رخشندگی بالایی بوده و تاریک شدن آن نیز آسان نمی باشد، رنگ قرمز در فرش ماشینی می تواند به شکل های مختلفی قرار داده بشود.

فرش ماشینی رنگ آبی
رنگ آبی در فرش ماشینی نشان دهنده معنوی و داری روح بودن می باشد و در صورتی که اتاق خانه با رنگ آبی دکوراسیون بشود باعث ایجاد نیروی دفاع در بدن شده و به اعصاب نیز آرامش می دهد.

فرش ماشینی رنگ سبز
رنگ سبز در فرش ماشینی میانه ای از رنگ زرد و آبی می باشد که رنگ سبز فرش ماشینی نمایانگر امیدوار بودن و آرامش بوده و باعث میگردد که بین روح ، ذهن و همچنین جسم هماهنگی ایجاد بشود. از ویژگی های دیگر رنگ سبز فرش ماشینی می توان به کاهش دادن فشار خون و همچنین همچنین آرام کردن فشار عصبی اشاره داشت.

فرش ماشینی رنگ نارنجی
رنگ نارنجی که از دو رنگ قرمز و زرد تشکیل شده است و دارای وضعییت میانه رویی در بین این دو رنگ می باشد. در صورتی که رنگ قرمز بیشتری در رنگ نارنجی فرش ماشینی استفاده شده باشد فرش دارای انرژی بیشتری خواهد بود و خستگی را نیز کاهش خواهد داد.

فرش ماشینی رنگ بنفش
رنگ بنفش در مقابل رنگ زرد می باشد و به طور زیادی دارای اختلاف می باشد. رنگ بنفش در فرش ماشینی نشان دهند بدون خبر بودن بوده و باعث کاهش دادن ترس و همچنین ایجاد آرامش و همچنین تصفیه شدن خودن می شود.

فرش ماشینی رنگ سرمه ای

رنگ سرمه ای که از دو رنگ سبز و آبی ایجاد شده است، دارای انرژی بسیار عالی ای در زمان های ایجاد ناراحتی ها و بحران ها که به صورت روحی ایجاد شده است می باشد. رنگ سرمه ای در فرش باعث شادی نیز میگردد.

فرش ماشینی رنگ کرم

رنگ کرم از دو رنگ زرد و سفید تشکیل میشود که رنگ کرم در فرش ماشینی باعث ظرافت و همچنین پاکی ، خالص بودن و آرام بخش برای فرد میگردد.

 

با تشکر - واحد تحقیق و توسعه فرش روز کاشان

 

کلمات کلیدی مرتبط :
'رنگ فرش ماشینی' , 'جلوه و طرح فرش ماشینی' , 'انواع رنگ فرش ماشینی' , 'رنگ فرش' , 'رنگبندی فرش ماشینی' , 'انتخاب رنگ فرش' , 'فرش ماشینی رنگ کرم' , 'فرش ماشینی رنگ سرمه ای' , 'فرش ماشینی' , فرش
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
مقایسه تابلو فرش 1200 شانه و 700 شانه
پیدا و پنهان های فرش ترک
مراقبت و شستشوی فرش فریز
فرش 1200 شانه دستباف گونه
فرش فانتزی اتاق خواب در طرح های جدید محصولات مدرن
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه