خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی کاشان با کیفیت تر است یا فرش ماشینی مشهد ؟

فرش ماشینی کاشان یا فرش ماشینی مشهد

متاسفانه مدتی است بعضی فروشندگان فرش ماشینی در سراسر ایران ادعا دارند اگر فرش در مشهد الرضا یا خراسان رضوی تولید شود فرش درجه یک بوده و اگر همان فرش در شهر فرش کاشان مهد فرش جهان تولید شود فرش درجه دو به حساب می آید .
این موضوع مهم از نبود تخصص و نداشتن اطلاعات کافی این دوستان در مورد فرش ماشینی کاشان است.
کارخانجات و شرکت های تولید کننده فرش ماشینی در چندین شهر کشور وجود دارند ولی بسته به امکانات و تجهیزات مدرن فرش بافی در برخی شهرهای کشور کارخانجات فرش از کثرت بیشتری برخوردار بوده که می ‌توان به شهر فرش کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی ایران و پایتخت فرش جهان اشاره کرد. دراین شهر ۵ شهرک صنعتی فرش مثل شهرک صنعتی فرش هلال آران و بیدگل  شهرک صنعتی فرش سلیمان صباحی آران و بیدگل ، شهرک صنعتی فرش نوش آباد ، شهرک صنعتی فرش امیر کبیر کاشان ، شهرک صنعتی فرش راوند کاشان و بیش از 1200 واحد فعال تولید فرش ماشینی از قبیل  فرش قیطران ، فرش اعیان ، فرش زمرد ، فرش یلدای کویر کاشان ، فرش جردن ، فرش کاخ ، فرش سورنا ، فرش پایتخت ، فرش آرشام ، فرش دربار پایتخت ، آقای فرش کاشان ، فرش شاهرخ فرش خاطره ، فرش ندای خاطره ، فرش فرهی ، فرش مشهد اردهال ، فرش پاتریس ، فرش پازیریک ، فرش نیاوران ، فرش تهران ، فرش نگین مشهد ، فرش نگین بافت تهران که جزو برندها و غول های مطرح فرش ایران و جهان هستند و دارای نشان ها و جوایزمتعدد ملی و بین المللی در زمینه تولید محصولات و منسوجات با کیفیت فرش می باشند البته ناگفته نماند تولید فرش ماشینی در شهرهای مشهد ، دلیجان ، یزد ، شیراز ، کرمان نیز به صورت انگشت شمار است .
کاشان  بزرگترین مرکز تولید فرش دستباف و فرش ماشینی در ایران و حتما در دنیا  می باشد و یکی از بزرگترین صادر کنندگان فرش دستبافت و فرش ماشینی در جهان است .
این از بی تجربه بودن این افراد بوده و قضاوت در این مورد را با شما سروران می سپاریم و با یک سفر حضوری می شود  این ادعا را که احتیاج به اثبات هم ندارد را ثابت کرد .
سابقه تولید فرش دستباف کاشان به بیش از 7500 سال پیش می رسد و تولید فرش ماشینی در کاشان بیش از 150 سال قدمت دارد .
به راستی چرا این افراد فرش ماشینی را در شهر تهران زیر قیمت کارخانه و یا به قیمت کارخانه می فروشند ؟
این افراد با خرید فرش های نامرغوب و بی کیفیت فرش و قیمت پایین فرش که هر کدام  به نوعی مشکل دارد چه از نظر جنس فرش و چه از نظر کیفیت بافت فرش ماشینی و با قیمت های خیلی پایین از کارخانجات فرش متفرقه خرید و فرش بی کیفیت می کنند  و فرش ها را با سودهای دو برابری و اندکی زیر قیمت فرش مرغوب و فرش درجه یک می فروشند و ادعای تخفیف ویژه هم دارند .
این افراد گاهی ادعای آکبند نبودن فرش را می کنند ، گاهی خرید فرش از ارگانهای دولتی ، گاهی ادعای فروش بی واسطه فرش درتهران که اگر درست هم باشد با هزینه های تمام شده نباید قیمت های فرش این طوری باشند و گاهی ادعای تولید کننده بودن می کنند و به هر حال وظیفه ما اطلاع رسانی است .

از فروشگاه ها و کارخانجات معتبر ، فرش معتبر و فرش درجه یک و با کیفیت بخرید.
فرش روز زیبایی هر روز


با تشکر – واحد تحقیق و آموزش فرش روز کاشان

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
بررسی کامل فرش شگی
خرید عمده فرش ماشینی کاشان
انواع فرش ماشینی کاشان را بشناسید به همراه آخرین قیمت
با اصطلاحات فرش دستباف آشنا شوید!
تفاوت فرش ماشینی و دستباف در قیمت
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه