خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی کاشان با کیفیت تر است یا فرش ماشینی مشهد ؟

kashan-carpet-factories-mashhad-carpet-factories.jpg

متاسفانه مدتی است بعضی فروشندگان فرش ماشینی در سراسر ایران ادعا دارند اگر فرش در مشهد الرضا یا خراسان رضوی تولید شود فرش درجه یک بوده و اگر همان فرش در شهر فرش کاشان مهد فرش جهان تولید شود فرش درجه دو به حساب می آید .
این موضوع مهم از نبود تخصص و نداشتن اطلاعات کافی این دوستان در مورد فرش ماشینی کاشان است.
کارخانجات و شرکت های تولید کننده فرش ماشینی در چندین شهر کشور وجود دارند ولی بسته به امکانات و تجهیزات مدرن فرش بافی در برخی شهرهای کشور کارخانجات فرش از کثرت بیشتری برخوردار بوده که می ‌توان به شهر فرش کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی ایران و پایتخت فرش جهان اشاره کرد. دراین شهر ۵ شهرک صنعتی فرش مثل شهرک صنعتی فرش هلال آران و بیدگل  شهرک صنعتی فرش سلیمان صباحی آران و بیدگل ، شهرک صنعتی فرش نوش آباد ، شهرک صنعتی فرش امیر کبیر کاشان ، شهرک صنعتی فرش راوند کاشان و بیش از 1200 واحد فعال تولید فرش ماشینی از قبیل  فرش قیطران ، فرش اعیان ، فرش زمرد ، فرش یلدای کویر کاشان ، فرش جردن ، فرش کاخ ، فرش سورنا ، فرش پایتخت ، فرش آرشام ، فرش دربار پایتخت ، آقای فرش کاشان ، فرش شاهرخ فرش خاطره ، فرش ندای خاطره ، فرش فرهی ، فرش مشهد اردهال ، فرش پاتریس ، فرش پازیریک ، فرش نیاوران ، فرش تهران ، فرش نگین مشهد ، فرش نگین بافت تهران که جزو برندها و غول های مطرح فرش ایران و جهان هستند و دارای نشان ها و جوایزمتعدد ملی و بین المللی در زمینه تولید محصولات و منسوجات با کیفیت فرش می باشند البته ناگفته نماند تولید فرش ماشینی در شهرهای مشهد ، دلیجان ، یزد ، شیراز ، کرمان نیز به صورت انگشت شمار است .
کاشان  بزرگترین مرکز تولید فرش دستباف و فرش ماشینی در ایران و حتما در دنیا  می باشد و یکی از بزرگترین صادر کنندگان فرش دستبافت و فرش ماشینی در جهان است .
این از بی تجربه بودن این افراد بوده و قضاوت در این مورد را با شما سروران می سپاریم و با یک سفر حضوری می شود  این ادعا را که احتیاج به اثبات هم ندارد را ثابت کرد .
سابقه تولید فرش دستباف کاشان به بیش از 7500 سال پیش می رسد و تولید فرش ماشینی در کاشان بیش از 150 سال قدمت دارد .
به راستی چرا این افراد فرش ماشینی را در شهر تهران زیر قیمت کارخانه و یا به قیمت کارخانه می فروشند ؟
این افراد با خرید فرش های نامرغوب و بی کیفیت فرش و قیمت پایین فرش که هر کدام  به نوعی مشکل دارد چه از نظر جنس فرش و چه از نظر کیفیت بافت فرش ماشینی و با قیمت های خیلی پایین از کارخانجات فرش متفرقه خرید و فرش بی کیفیت می کنند  و فرش ها را با سودهای دو برابری و اندکی زیر قیمت فرش مرغوب و فرش درجه یک می فروشند و ادعای تخفیف ویژه هم دارند .
این افراد گاهی ادعای آکبند نبودن فرش را می کنند ، گاهی خرید فرش از ارگانهای دولتی ، گاهی ادعای فروش بی واسطه فرش درتهران که اگر درست هم باشد با هزینه های تمام شده نباید قیمت های فرش این طوری باشند و گاهی ادعای تولید کننده بودن می کنند و به هر حال وظیفه ما اطلاع رسانی است .

از فروشگاه ها و کارخانجات معتبر ، فرش معتبر و فرش درجه یک و با کیفیت بخرید.
فرش روز زیبایی هر روز


با تشکر – واحد تحقیق و آموزش فرش روز کاشان

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ماشینی کاشان' , 'فرش ماشینی مشهد' , 'فروشندگان فرش ماشینی' , 'فرش در مشهد الرضا یا خراسان رضوی' , 'فرش درجه یک' , 'فرش در شهر فرش کاشان' , 'کارخانجات فرش' , 'کارخانجات فرش کاشان' ، 'کارخانجات فرش مشهد' , 'پایتخت فرش ماشینی ایران' , 'پایتخت فرش جهان'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
سایت فرش کاشان برای خرید مستقیم از کارخانه
مشخصات پشت فرش برای اطلاع از ویژگی شانه ، تراکم و بافت
همه آنچه که درباره فرش دستباف تبریز باید بدانید!
تنوع رنگی فرش 1000 شانه و 1200 شانه
خرید اینترنتی فرش ماشینی برای عید نوروز
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه