خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

معرفی فرش 700 شانه قیطران

معرفی فرش 700 شانه قیطران

کارخانه های زیادی در کاشان به فعالیت مشغول هستند ولی بیشترین کارخانه های فعال در شهرستان کاشان و همچنین شهرستان مجاور آن یعنی آران و بیدگل در حال فعالیت در حوزه فرش ماشینی هستند. یکی از این کارخانه ها که اسم آن را در بین تبلیغات تلویزیونی احتمالا شنیده اید، فرش قیطران می باشد که ما میخواهیم در این مقاله درباره فرش 700 شانه قیطران مطالبی را خدمتتان ارائه دهیم که حتما برای شما مفید واقع خواهد شد.

فرش 700 شانه یکی از انواع فرش های ماشینی پر فروش و خوش خرید می باشد که تقریبا در هر کارخانه ای شما می توانید خط تولید آن را پیدا کنید. فرش های 700 شانه دارای انواع مختلفی هستند و همچنین در این زمینه فرش های فانتزی هم می توان پیدا کرد.

فرش 700 شانه تراکم 2550 از معروف ترین انواع فرش های 700 شانه می باشد که به آن فرش های 700 شانه اصل هم گفته می شود. در واقع در این فرش های ماشینی به خاطر اینکه در تراکم و ماشین بافنده دستکاری نشده است، کیفیت و طرح واقعی تر و به مراتب زیباتر خواهد بود.

اگر نگاهی به تاریخچه فرش های 700 شانه بیندازیم می بینیم که این فرش ها همیشه و در همه زمان، مشتریان خاص خود را دارند. حتی در مواقعی که فرش های جدید تری مثل فرش های 1000 شانه، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه به بازار آمدند، اما فروش فرش ماشینی 700 شانه کاهش جدی نداشت.

حقیقتش را بخواهید بدانید، باید بگوییم که در این فرش ها به این خاطر که همه ویژگی ها با هم دیده می شود، مردم از آن استقبال می کنند و تولیدکنندگان هم راغب به تولید انواع فرش های ماشینی 700 شانه می باشند.

مثلا فرش های 700 شانه نرمی و لطافت بیشتری از فرش های با تعداد شانه بالاتر دارند، چرا که ارتفاع نخ خاب در این فرش ها بالاتر است و پاخور نرم تری را برای مخاطبان خود فراهم می کند.

همچنین فرش های هفتصد شانه به صورت دستباف گونه بافته می شوند و طرح های بسیار زیبا و خلاقانه ای روی آن پیاده سازی می شود. پس اگر کسی فرش ماشینی نرم و لطیف به همراه ظاهری زیبا و تراکم بالا را خواسته باشد می تواند از گزینه خرید محصولات فرش ماشینی 700 شانه استفاده نماید.

حال به همین خاطر و به پاس محبوبیت بالای فرش های ماشینی 700 شانه قصد داریم اطلاعاتی را درباره فرش قیطران 700 شانه به شما بدهیم و در این زمینه حتما اطلاعات مفیدی را قرار داده ایم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده نمایید.

معرفی فرش 700 شانه قیطران کاشان

کارخانه فرش قیطران در ابتدا با هدف راه اندازی یک کارخانه فعال در زمینه افزایش بهره وری از کالای ایرانی راه اندازی شد و سپس چشم انداز هایی را برای توسعه مجموعه خود تدارک دید تا با استفاده از آنها بتواند بعد از ورود به بازار های داخلی و خارجی، صادرات فرش ماشینی را به نوبه خود افزایش دهد.

کارخانه فرش قیطران در حال حاضر با مساحتی بالغ بر 55000 متر مربع در شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی واقع در آران و بیدگل در حال فعالیت در حوزه فرش ماشینی است. انواع خط تولید فرش 700 شانه تراکم  2550، فرش 1000 شانه تراکم 3000، فرش 1200 شانه تراکم 3600 و فرش 1500 شانه تراکم 4500 در این کارخانه به صورت مستقل از واحد های ریسندگی، تکمیل و آهار و طراحی فرش در حال تولید متراژ بالای روزانه فرش ماشینی می باشد که در نوع خود کم نظیر است.

تولیدات فرش قیطران به 67 کشور از جمله کانادا، چین، روسیه، قطر، امارات، عراق، لبنان و غیره صادرات می شود و این شرکت در چندین سال پیاپی به عنوان صادر کننده نمونه کشوری نیز شناخته شده است.

اما اولین خط تولید فرش ماشینی 700 شانه در سال 1388 در ایران و در کاشان راه اندازی شد. این فرش های ماشینی برای اولین بار دارای شیوه متفاوتی در بافت بودند و همچنین 1550 واحد افزایش در تراکم بافت آنها دیده می شد.

کارخانه قیطران هم به عنوان تولید کننده پیشتاز در زمینه تولیدات فرش های ماشینی، تصمیم به راه اندازی خط تولید فرش 700 شانه گرفت.

ویژگی های فرش ماشینی 700 شانه ای که قیطران می بافد چیست؟:

·        دارای ظاهری بسیار زیبا و منحصر به فرد است!

 در کارخانه فرش قیطران به این دلیل که از واحد طراحی مجزا برخوردار است، توانسته افرادی را در این مجموعه به خدمت بگیرد که دارای خلاقیت و تجربه در زمینه طراحی فرش های ماشینی هستند. برای همین است که ظاهر انواع فرش ماشینی در کارخانه فرش قیطران به صورت منحصر به فرد می باشد . طرح های مشابه آن را در کارخانه های دیگر نمی توانید ببینید.

به اینگونه طرح ها که فقط مخصوص یک شرکت است، طرح های ثبتی گفته می شود. همه انواع طرح های در فروشگاه سایت قیطران که می توانید آن را مشاهده کنید، ثبتی هستند و در هیچ شرکت دیگری حق استفاده از آن نیست.

همچنین این نکته را نیز یادآور شویم که در طراحی فرش های ماشینی به این دلیل که از نیروی خلاق و جوان استفاده می شود، طرح ها همگی بسیار زیبا و ظریف هستند چون غیر از فروش در بازار های داخلی این فرش های ماشینی در بازار های خارجی هم باید به فروش برسند.

·        دارای ظرافت خاصی هستند!

در تولید فرش 700 شانه قیطران به این علت که از جدید ترین دستگاه ها و به روز ترین تجهیزات استفاده می شود، باید گفت که ظرافت فرش های ماشینی که به تولید می رسند، بسیار بالا می باشند. همچنین این فرش های ماشینی طرح های با کیفیت تر و ریز بافت تری را در خود می پذیرند و شما می توانید طرح های زیباتری را از این فرش ها انتظار داشته باشید.

·        کیفیت بسیار بالایی دارند!

به علت استفاده از تجهیزات به روز و دستگاه های جدید و همچنین استفاده از نخ های بافندگی بسیار با کیفیت در این عرصه می توان گفت، فرش های ماشینی 700 شانه که در کارخانه قیطران به تولید می رسند دارای کیفیت بالایی هستند و قطعا خود این کیفیت، ضمانت محصول و ماندگاری آن خواهد بود.

معرفی انواع فرش 700 شانه قیطران

فرش ماشینی 700 شانه قیطران در دو نوع زیر بافته می شود و در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد:

·        فرش گل برجسته 700 شانه قیطران

در تولید انواع فرش ماشینی 700 شانه قیطران که به صورت گل برجسته هستند از نخ هایبالک استفاده می شود. در حقیقت برای اینکه بتوانند فرش های ماشینی 700 شانه را به صورت گل برجسته تولید کنند، باید نخ های مخصوصی را در آن استفاده کنند که قابلیت جمع شدن و یا فرو رفتگی را داشته باشد.

نخ های هایبالک که از جنس نخ های اکریلیک هستند در مواد اولیه فرش 700 شانه به کار گرفته می شوند. در شیوه تولید این فرش با فرش های معمولی هیچ تفاوتی دیده نمی شود و فقط تنها تفاوت آن مرحله بعد از بافت است که باید به نخ های مخصوص حرارت داده شود تا بتوانند خود را جمع کنند.

بعد از تکمیل شدن فرآیند بافت، در واقع نوبت به حرارت دادن به نخ های مخصوص هایبالک می رسد که در نهایت به ما فرش های گل برجسته را تحویل می دهند.

·        فرش معمولی 700 شانه تراکم 2550 قیطران

فرش های معمولی که دارای قیمت کمتری نسبت به فرش های گل برجسته دارند، تراکم 2550در فرش های ماشینی دیده می شود. در این فرش ها از الیاف اکریلیک هیت ست استفاده می کنند که دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند. نخ های اکریلیک هیت ست تحت لیسانس بایر آلمان به ایران وارد می شوند و از این نظر دارای کیفیت و درصد خلوص بسیار بالایی می باشند.

این نخ ها در واحد ریسندگی و بافندگی فرش قیطران مورد استفاده قرار می گیرد و به وسیله آن فرش های ماشینی در تعداد شانه ها و تراکم های مختلف بافته می شوند. فرش های ماشینی 700 شانه که با نخ اکریلیک بایر المان بافته می شوند دارای ویژگی های زیر می باشند:

-        دارای عمر و دوام طولانی هستند و می توانند تا سال های سال برای شما فرش باقی بمانند.

-        کیفیت بافت آنها بسیار بالا است.

-        پرزدهی در فرش هایی که با این نخ بافته می شود بسیار پایین است.

-        در برابر عوامل محیطی مقاوم هستند.

-        در برابر گرمای لحظه ای مقاومت می کنند.

خرید اینترنتی فرش 700 شانه قیطران

چندین راه برای خرید فرش قیطران وجود دارد که یکی از آنها را می توان خرید اینترنتی نامید. در خرید اینترنتی به این علت که برخی از مشکلاتی همچون ماندن در ترافیک، آلودگی هوا، خطر ابتلا به بیماری های مختلف و غیره وجود ندارد، بسیاری هستند که ترجیح می دهند خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

اما لازم به ذکر است که برای خرید اینترنتی فرش 700 شانه حتما و حتما این نکته را رعایت کنید که یا از خود فروشگاه اینترنتی فرش قیطران دیدن فرمایید و یا اینکه فروشگاه هایی که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند را انتخاب نمایید. اینگونه خواهید توانست خرید امن و با اصالت را تجربه کنید که نتیجه آن دریافت یک محصول اصیل و با کیفیت ایرانی خواهد بود.


نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
مدل فرش جهیزیه عروس به صورت شیک و لاکچری
راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی با انتخاب
گلیم فرش ماشینی
مراحل ریسندگی نخ فرش ماشینی
بهترین مارک فرش ماشینی برای سفارش چیست
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه