خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

جشنواره خرید فرش ماشینی [عید فطر 99]

جشنواره خرید فرش ماشینی [عید فطر 99]

همه مناسبت هایی که در راه هستند، این نوید را به شما می دهند که خبر های تخفیفی در راه است. این مسئله به خصوص در اعیاد مختلف دیده می شود و شما می توانید تخفیف های خوبی در این زمینه کسب کنید و محصولات مورد نظر خود را با تخفیف بیشتری خریداری نمایید. ما در این زمینه می خواهیم در مورد خرید فرش ماشینی به مناسبت عید فطر در فروشگاه فرش روز صحبت کنیم و شما می توانید بر این اساس و اطلاعات و راهنمایی های لازم، فرش ماشینی خود را با قیمت ارزان تر تهیه نمایید.

فروشگاه فرش روز، فروشگاهی معتبر در زمینه خرید فرش ماشینی می باشد و شما می توانید محصولات متنوع در این فروشگاه را خریداری نمایید و آن را به صورت ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

فروشگاه فرش روز برای رفاه حال مشتریان، به مناسبت های مختلف، تخفیف های ویژه ای را تدارک می بیند و این امر سبب می شود که میزان ورودی به این فروشگاه افزایش پیدا کند و مشتریان بیشتری برای خرید فرش ماشینی به این فروشگاه وارد شوند. البته محصولات این فروشگاه ارزان هستند و کسی بدون تخفیف هم اگر خواسته باشد فرش بخرد، قطعا قیمتی بسیار کمتر برای وی رقم خواهد خورد و اینگونه در هزینه های خریدتان صرفه جویی می شود.

اما قبل از توضیح درباره جشنواره عید فطر فرش روز، یک سوال، چرا محصولات فروشگاه فرش روز کاشان برای خرید فرش ماشینی ارزان است؟

شاید برخی ها بگویند که محصولاتی که در این فروشگاه عرضه می شوند، به خاطر کیفیت پایین است که قیمت پایینی هم دارد، اما اینگونه نیست. در فروشگاه های معتبری که شما می بینید، برای اینکه محصولات خود را ارزان تر بفروشند، یا باید سود خود را پایین بیاورند یا اینکه تولید کننده باشند و محصولاتی که به عرضه می گذارند با قیمت درب کارخانه به فروش برسانند.

دقیقا همین است، در فروشگاه اینترنتی فرش روز کاشان، به علت عرضه مستقیم انواع فرش ماشینی از درب کارخانه، قیمت تمام شده فرش بسیار پایین تر از بازار است و همین امر سبب می شود که شما بتوانید به صورت مستقیم از کارخانه فرش خود را تهیه نمایید. همچنین سود حاصل از فروش در این فروشگاه اینترنتی نیز کاهش یافته است. این امر به خاطر این است که شما بتوانید محصولاتی را که میخواهید در این شرایط خریداری نمایید و اگر مشغله اقتصادی دارید، حداقل در این زمینه خرید ارزان تری را تجربه نمایید.

خرید فرش ماشینی در جشنواره عید فطر 99

امسال شرایط ویژه ای برای کل مردم دنیا رقم خورده است. در واقع بسیاری از کشور های جهان درگیر ویروس منحوس کرونا بوده اند و بدین ترتیب اقتصاد بسیاری از خانواده ها در کشور های مختلف، تحت تاثیر قرار گرفته است. برای اینکه مردم بتوانند نیاز های خود را فراهم کنند، برخی از کسب و کار ها هستند که تخفیفاتی برای افزایش قدرت خرید مردم در دوران کرونا قرار داده اند و این زیبایی خرید اینترنتی است.

مردم به راحتی با استفاده از این تخفیف ها می توانند خرید خود را انجام بدهند و هزینه کمتری پرداخت کنند. خیلی ها هستند که به همین تخفیف ها احتیاج دارند، چون به غیر از یک نوع خریدی که در اینترنت انجام می دهند، خرید های دیگری هم هستند که باید آنها را انجام دهند و این تخفیف در واقع راهی است برای اینکه بتوانند برای خرید های دیگر خود صرفه جویی کنند.

در فروشگاه فرش روز انواع فرش های زیر با تخفیف ویژه برای عید فطر قرار داده شده اند:

·        انواع فرش های ماشینی کلاسیک در رده های 1000 شانه، 700 شانه، 1200 شانه و 1500 شانه

·        انواع فرش های فانتزی با طرح ها و رنگ های مختلف

·        انواع تابلو فرش های ماشینی با طرح و نرگ مختلف در انواع چاپی و سفارشی

·        انواع گلیم فرش های ماشینی

·        انواع پتینه و فرش کهنه نما

·        انواع فرش ترک با کیفیت بالا

بررسی انواع محصولات برای خرید فرش ماشینی جشنواره عید فطر 99 در فروشگاه فرش روز

انواع مختلف محصولات را می توانید در فروشگاه اینترنتی فرش روز کاشان خریداری نمایید و این محصولات هر کدام دارای ویژگی هایی هستند که می توانید با مطالعه آنها با انواعشان آشنا شوید.

·        فرش ماشینی 700 شانه

یکی از انواع پر فروش ترین فرش های ماشینی در فروشگاه فرش روز به عنوان یک محصول تخفیف دار در عید فطر، قرار میگیرد. شما می توانید محصولات 700 شانه را با کیفیت بسیار بالا خریداری نمایید و آن را با ارسال رایگان تحویل بگیرید. فرش های ماشینی 700 شانه در تراکم 2550، 2100 و 3000 در این فروشگاه موجود هستند و بر اساس نیاز خود می توانید تصمیم بگیرید که کدام یک از طرح ها را انتخاب کنید.

قطعا اگر بخواهیم برآوردی داشته باشیم، فرش های ماشینی 700 شانه بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد، برای همین اولین محصول تخفیفی فروشگاه فرش روز، فرش های 700 شانه خواهند بود. همچنین فرش های ماشینی 700 شانه به صورت گل برجسته و معمولی در بازار موجود می باشند و شما در فروشگاه فرش روز هم می توانید از این دو نوع محصول استفاده نمایید.

الیاف به کار رفته در فرش های 700 شانه فروشگاه فرش روز به دو صورت الیاف اکریلیک هیت ست و پلی استر هیت ست ( ورجین ) هستند که این دو نخ بسیار با کیفیت هستند و می توان گفت از بهترین فرش های ماشینی در بازار به شمار می روند.

·        فرش ماشینی 1000 شانه

یکی دیگر از انواع محصولات کلاسیک در جشنواره عید فطر 99، فرش های ماشینی 1000 شانه می باشد. این محصولات با کیفیت بسیار بالا و ظرافت ویژه ای بافته می شوند و می توانید به عنوان یک فرش ماشینی دستباف گونه در منزل خود استفاده نمایید و نما و جلوه خاصی به دکوراسیون خانه خود بدهید.

فرش 1000 شانه را در تراکم 3000 تولید می کنند و این یعنی فرش های ماشینی 1000 شانه دارای ریز بافتی شبیه فرش های دستباف هستند. در واقع فرش 1000 شانه معادل فرش های 70 رج دستباف می باشد.

خب این فرش را اگر میخواهید می توانید با تخفیف ویژه در فروشگاه فرش روز بخرید و استفاده کنید و لذت ببرید. این محصول را با ضمانت اصالت و کیفیت دریافت خواهید نمود.

·        فرش 1200 شانه

در خرید فرش ماشینی هر چه تعداد شانه برود بالاتر، شما فرشی زیباتر با جزئیات بیشتر و ظرافت بالا تر دریافت خواهید نمود. فروشگاه فرش روز هم برای اینکه تمام نازی ها را پوشش دهد، فرش های ماشینی با تعداد شانه بالاتر را با قیمت مناسب و با تخفیف ویژه برای عید فطر آماده نموده است و شما می توانید انواع آن را خریداری نمایید.

فرش 1200 شانه یکی از انواع محصولاتی است که در تعداد شانه بالا بافته می شود و این مزیت را دارد که در خانه شما درخشندگی خاص و فوق العاده ای را ایجاد نماید.

فرش های 1200 شانه موجود در فروشگاه فرش روز با استفاده از الیاف اکریلیک ترک بافته شده اند. الیاف اکریلیک ترک، الیاف دو بار هیت ست شده هستند و به این خاطر که این عملیات دو بار هیت ست شدن برای اولین بار در ترکیه صورت گرفته است، به آن ترک گفته می شود.

·        فرش 1500 شانه

فرش 1500 شانه هم از آخرین تولیدات و به روز ترین فرش های ماشینی می باشد که می توانید در جشنواره خرید فرش ماشینی عید فطر آنها را با تخفیف ویژه از فروشگاه اینترنتی فرش روز خریداری نمایید. فرش های 1500 شانه در تراکم 4500 و تعداد هشت رنگ به تولید می رسد.

·        تابلو فرش های ماشینی

شما می توانید تابلو فرش های ماشینی را با کیفیت بالا و تعداد شانه بالا خریداری نمایید. در تابلو فرش ها هم از الیاف اکریلیک هیت ست استفاده می شود و شما می توانید سال های سال از این محصول استفاده کنید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که محصولات تابلو فرش را برای هدیه دادن سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. تابلو فرش های ماشینی می توانند گزینه بسیار خوبی برای هدیه دادن به دیگران باشد.

·        انواع فرش فانتزی

فرش های فانتزی فرش هایی هستند که با طرح ساده و رنگ بندی شاد، طراحی و تولید می شوند. شما می توانید این محصولات را در فروشگاه فرش روز خریداری نمایید. فرش های فانتزی همچون فرش کودک، فرش شنل، فرش شگی، فرش کهنه نما و فرش ترک به شمار می روند و دارای طرح های بی نظیری هستند.

این فرش ها را می توانید برای استفاده در دکوراسیون مدرن خود خریداری نمایید، آنهم با تخفیف ویژه در جشنواره عید فطر سال 99 که فروشگاه فرش روز آن را برای مشتریان خود تدارک دیده است.

استفاده از تخفیفات جشنواره عید فطر برای خرید فرش ماشینی در فروشگاه فرش روز

فروشگاه فرش روز برای شما امکان خریدی راحت را فراهم کرده است. شما می توانید فقط با پرداخت 50 هزار تومان بیعانه بابت هر تخته فرش، آن را درب منزل تحویل بگیرید و سپس مابقی هزینه خرید فرش را در زمان تحویل آن پرداخت نمایید. در فروشگاه فرش روز همچنین هزینه ارسال رایگان است.

تخفیفات ویژه عید فطر 99 در فروشگاه اعمال شده است و شما می توانید به صورت نامحدود از این تخفیف ها استفاده نمایید و فقط کافی است، ثبت نام خود را در سایت تکمیل نمایید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
مشخصات تابلو فرش چاپی ماشینی برای خرید مستقیم ارزان
زیباترین طرح فرش دستباف از شهر های مختلف ایران
انواع فرش ماشینی برای انتخاب و خرید کدامند
فروش عمده و صادرات انواع تابلو فرش ماشینی
کیفیت فرش ۷۰۰ شانه چگونه است
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه