خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

هرگز اقدام به خرید اینترنتی فرش ماشینی نکنید!

هرگز اقدام به خرید اینترنتی فرش ماشینی نکنید!

خرید اینترنتی هنوز هم در ذهن خیلی ها ترسناک است. می گویند که ترس از عدم داشتن اطلاع نسبت به یک موضوع بوجود می آید و تقریبا همه دلایلی که برای ترس در خرید اینترنتی وجود دارد، ناشی از اطلاعات کمی است که در این باره داریم. اگر شما اطلاعاتی درباره خرید اینترنتی فرش ماشینی ندارید، توصیه می کنیم که هرگز اقدام به این خرید نکنید، هر چند که خرید های اینترنتی بسیار موفق تر از خرید های ساده و حضوری گاها بوده اند.

قطعا هر کاری بخواهید انجام دهید، چالش هایی برای شما به وجود می آورد که می توان با داشتن اطلاعات کامل در این زمینه به جای اینکه متضرر شوید، از قیمت های پایین در فروشگاه های اینترنتی استفاده کنید و سود بدست آورید. در خرید اینترنتی فرش ماشینی هم گفته می شود که خیلی از مردم هنوز به این سمت روی نیاورده اند، در صورتی که بیشتر فروشگاه های فرش ماشینی معتبر هستند و از کارخانه ها محصولات خود را به صورت مستقیم عرضه می کنند.

حال ما در این زمینه نکاتی هستند که با سوالات متداولی که مردم و مشتریان خرید اینترنتی فرش ماشینی برایشان پیش می آید، برایتان بیان خواهیم کرد و شما می توانید از این نکات استفاده نمایید.

سوالات خرید اینترنتی فرش ماشینی

یکی از بهترین روش ها برای داشتن خریدی آسان، خرید اینترنتی است. البته اگر در این روش بتوانیم اطلاعات مورد نیاز را به کار گرفته و سپس خرید خود را انجام دهیم.

یک سری سوالات هستند که تقریبا برای همه پیش می آید و بد نیست که برای شما هم این مسائل را باز کنیم و آنها را برای شما پاسخ دهیم. پس با ما همراه باشید و حتما از نکاتی که در اختیار شما قرار داده می شود، استفاده بهینه را داشته باشید.

·        آیا همه فروشگاه های اینترنتی برای خرید معتبر هستند؟

طبیعتا اینطور نیست که همه فروشگاه های اینترنتی معتبر باشند و شما بتوانید به راحتی خرید خود را انجام دهید ولی بسیاری از سایت های اینترنتی هم هستند که معتبر هستند و دارای مجوز های لازم می باشند. برای این زمینه شما باید چندین نکته را بررسی کنید و همچنین بدانید که باید بر اساس مجوز رسمی از مراجع ذیربط اقدام نموده و بر این اساس شک خود را برطرف نمایید. این دلیل نمی شود اگر کسی در خرید اینترنتی ناموفق بود یا مشکلی در راه برایش پیش آمد، شما هم حتما باید با این چالش مواجه شوید.

·        از کجا بفهمیم سایت مجوز دارد یا نه؟

وزارت صنعت، معدن و تجارت برای کسب و کار هایی که میخواهند فعالیت خود را به صورت اینترنتی آغاز کنند، یک مجوز با استعلام آنلاین صادر می کند. صاحبان دارای کسب و کار برای اینکه به این مجوز دسترسی داشته باشند، باید تمام اطلاعات خود را مطابق با ضوابط و شرایط وزارت صنعت و معدن تطبیق داده و سپس مدارک لازم را جهت احراز هویت ارسال نمایند. بعد از آن وزارت صنعت و معدن تصمیم می گیرد که بر اساس اعتبار سنجی خود، به کسب و کار ها نماد اعتماد الکترونیکی اعطا نماید. هر سایتی که دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد، می تواند معتبر باشد.

·        نماد اعتماد الکترونیکی چیست و چگونه آن را تشخیص دهیم؟

در خرید اینترنتی فرش ماشینی و هر خرید دیگری که شما داشته باشید، باید اعتبار نماد اعتماد الکترونیکی را بررسی نمایید. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی برای هر سایت یا فروشگاه دارای اعتباری ، یک صفحه تدارک دیده است و آن را با یک تصویر لینک دار در اختیار فروشنده قرار می دهد. فروشنده موظف است این علامت را در دسترس مشتریان قرار دهد تا بتوانند تشخیص دهند که آیا این سایت دارای مجوز هست یا خیر؟ معمولا در اکثر سایت ها، نماد اعتماد در پایین صفحه دیده می شود و شما می توانید با کلیک کردن روی آن از صحت اطلاعات مندرج اطمینان حاصل کنید.

در صفحه ای که بعد از کلیک کردن روی تصویر نماد اعتماد الکترونیکی به آن وارد می شوید، آدرس فروشگاه اینترنتی، اطلاعات فروشنده و آدرس وی ثبت شده است و شما باید تطبیق بدهید که ببینید که آیا این اطلاعات با اطلاعاتی که درون سایت دیده می شوند، مطابقت دارند یا خیر؟ در صورت عدم انطباق شما نباید خرید خود را انجام دهید، در غیر اینصورت فروشگاه اینترنتی، قابل اطمینان است.

·        چگونه به فروشگاه های اینترنتی اعتماد داشته باشیم؟

گفتیم که یکی از راه های مناسب برای تشخیص اعتبار سایت و فروشگاه این است که نماد اعتماد این کسب و کار را بررسی نمایید. البته شما می توانید با جستجو در گوگل به فروشگاه های مختلف در زمینه آن محصول دسترسی داشته باشید. سایت ها و فروشگاه هایی که در صفحه اول گوگل قرار می گیرند و در صدر نتایج به شما نشان داده می شوند، سایت هایی هستند که حداقل چند سالی سابقه فعالیت دارند و شما می توانید بر این اساس هم به فروشگاه های مورد نظر اعتماد داشته باشید.

در هر صورت شما باید نماد اعتماد را چک کنید و اطلاعات صاحب کسب و کار را با اطلاعات موجود در صفحه نماد اعتماد الکترونیکی بررسی نمایید.

·        چگونه باید خرید اینترنتی فرش ماشینی را بدون مشکل انجام دهیم؟

قطعا داشتن خرید اینترنتی فرش به صورت آسان و بی دردسر برای خیلی ها تبدیل به یک دغدغه شده است. شما می توانید بعد از اینکه مورد اعتماد بودن سایت را بررسی نمودید، به سراغ محصولات مورد نظر خود بروید. برای اینکه محصول خود را پیدا کنید، می توانید در دسته بندی های سایت به دنبال آن بگردید.

مثلا در دسته بندی فرش فانتزی میتوانید فرش هایی همچون فرش کودک، شنل، کهنه نما و غیره را پیدا کنید. در دسته بندی تابلو فرش و فرش ماشینی کلاسیک هم می توانید محصولات مربوط به همان دسته را بررسی نموده و آنها را خریداری نمایید. اما نکته اینجا است، باید در برخی از فروشگاه ها ثبت نام انجام دهید و بعد از آن خرید خود را تکمیل کنید.

اگر فرش ماشینی مثلا 1000 شانه طرح عروس را پسندیدید، باید بعد از زدن دکمه خرید، عملیات ثبت نام را انجام دهید. اگر در سایتی یک بار این کار را قبلا انجام داده باشید، دیگر نیازی به ثبت نام نیست. سپس در این ثبت نام اطلاعات تماس و آدرس ارسال محصول گرفته می شود که تقریبا فرآیند آن در تمام سایت ها و فروشگاه ها یکسان است.

·        پرداخت را چگونه انجام دهیم که خیالمان راحت تر باشد!؟

در خرید اینترنتی فرش ماشینی شما باید حتما این نکته را توجه داشته باشید که در سایت های معتبر به درگاه های بانکی کشور متصل خواهید شد و کسی نمی تواند از اطلاعات بانکی شما سوء استفاده نماید. لازم به ذکر است برخی از خرید ها هستند که با لینک های ناشناس برای شما ارسال شده و سپس شما وارد این لینک می شوید و پرداخت خود را انجام می دهید.

برای اینکه این عملیات سرقت اطلاعات رخ ندهد، بهتر است که شما فقط و فقط از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی خرید کنید و لینک های مختلف را که برای شما پیامک یا ایمیل می شوند، کنار بگذارید.

خرید اینترنتی دو نوع پرداخت دارد. یکی پرداخت درب منزل که بعد از تحویل گرفتن محصول، عملیات پرداخت را انجام خواهید داد و دوم پرداخت با درگاه بانکی و با استفاده از رمز دوم ( یکبار مصرف ) می باشد. خیلی ها هستند که دوست ندارند عملیات خرید را با پرداخت اینترنتی انجام دهند، به آنها توصیه می کنیم که در مرحله پرداخت گزینه پرداخت درب منزل را تیک بزنید.

·        پیگیری سفارشات ما چگونه خواهد بود؟

در خرید اینترنتی فرش ماشینی وقتی فروشنده به پست یا باربری کالا را تحویل می دهد، یک کد رهگیری مرسوله به وی داده می شود. شما می توانید با استفاده از سامانه های پست از این کد رهگیری متوجه شوید که کالا شما در چه وضعیتی است و آیا به شهر شما رسیده است یا خیر؟

خرید اینترنتی فرش ماشینی از فروشگاه فرش روز

فروشگاه اینترنتی فرش روز یکی از فروشگاه های معتبر در زمینه خرید و فروش فرش ماشینی می باشد که دارای بیش از سه سال سابقه فعالیت می باشد. شما می توانید از محصولات این فروشگاه دیدن فرمایید و بعد از اینکه هر محصولی را مورد پسند قرار دادید، با خیال راحت می توانید خرید اینترنتی خود را تکمیل کنید.

فروشگاه فرش روز دارای نماد اعتماد دو ستاره می باشد که به صورت تایید شده از وزارت صنعت ، معدن و تجارت برای شما تایید شده می باشد. همچنین شما می توانید برای خرید فرش ماشینی، مبلغی را به صورت بیعانه واریز نمایید ( که خیلی کم است! ) و سپس مابقی هزینه را درب منزل پرداخت کنید، آنهم بعد از تحویل گرفتن محصول و موقعی که از فرش و سالم بودن آن اعتماد حاصل کرده باشید.

لازم به ذکر است که فروشگاه فرش روز، قبل از ورود به عرصه خرید اینترنتی سال های سال دارای سابقه بوده است که از این سابقه می توانید در خرید فرش و مشورت گرفتن از کارشناسان فروش استفاده نمایید و بهترین خرید عمر خود را داشته باشید. در فروشگاه فرش روز همه محصولات به صورت مستقیم و بدون واسطه عرضه می شوند و شما می توانید با قیمتی زیر قیمت بازار محصول خود را تهیه نمایید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
فرش ماشینی دستباف گونه - قسمت دوم
انواع فرش بر اساس اندازه
کیفیت فرش ماشینی - قسمت دوم
صادرات تابلو فرش به تمامی کشور ها
قیمت فرش و عوامل تاثیر گذار
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه