خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

انواع فرش و مزایا و معایب آن

مزایا و معایب انواع فرش

انواع فرش و مزایا و معایب آن:
همه میدانیم که انتخاب رنگ و طرح فرش تاثیر بسزایی در روح  و روان انسان دارد و هرچه رنگ و طرح فرش را با دیوارها و دکوراسیون خانه بیشتر تطبیق دهیم ، آرامش بیشتری در خانه حکفرما میشود. ولی آیا شما از از جنس فرش واینکه در فرش چه نوع الیافی به کار رفته وتاثیراتی که فرش بر بدن دارد آگاهی دارید؟


در اینجا برای شناخت بهتر شما از فرش و افزایش آگاهی شما نسبت به جنس فرش ماشینی به چند مورد اشاره میکنیم و به معایب و محاسن آن اشاره میکنیم:

 

فرش با الیاف نایلونی:
این نوع قالی ها که در آن از الیاف مصنوعی استفاده شده دارای مقاومت بالایی هستند و از نظر قیمت نسبت به فرش های دیگر ارزانتر هستند ولی از عیوب آن این است که گرد وغبار را به آسانی به اطراف پراکننده می کنند.

 

پروپلین:
این نوع فرش هایی که در آن پلی پروپلین به کاررفته ارزان تر است و در برابر آفتاب کمتر آسیب میبینند اما از معایب آن این است که عمرش کوتاه است و آلودگی را بیشتر به خودش میگیرد.
پلی استر:
از نظر قیمت قالی پلی استر از فرش های پشمی و اکریلیک مناسب تر است و از خصوصیات خیلی خوب آن که خیلی ها را برای خریدن آن راغب  میکند این است که این فرش پرزدهی ندارد ولی نسبت به فرش های اکریلیک عمر کوتاه تری دارد و به خاطر ظرافت زیاد الیاف آن آسیب پذیرتر است .در مکان هایی که رفت وآمد زیاد است توصیه نمیشود ولی در مکان هایی مثل سالن های پذیرایی که میخواهند زیبایی و جلای فرش را به رخ همگان بکشند توصیه میشود.

 

فرش آکریلیک:
فرش آکریلیک از نظر ظاهری با فرش دستبافت پشمی شباهت بالایی دارد. نخ اکریلیک در برابر رطوبت مقاوم هست. فرش های اکریلیک در برابر رطوبت مقاوم هستند و بسیار لطیف تر از قالی های دیگر هستند. در برابر شستشو و هم در مقابل گرما و نور مستقیم آفتاب مقاومت بالایی دارند.
بهتر است قبل از خرید یک قالی ماشینی ، با یک فرش فروش معتبر و قابل اعتماد مشورت کنیم و از مراکز معتبر ، فرش را خریداری کنیم.

 

 

 

باتشکر- واحد تحقیق و آموزش فرش روز

 

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
معرفی گلیم فرش و انواع آن
با تولیدات فرش مشهد آشنا شویم!
به این دلایل فرش 700 شانه را حتما بخرید !
فرش کاشان
فروش عمده و صادرات انواع تابلو فرش ماشینی
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه