خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

طرح های فرش 1000 شانه، جدیدترین طرح های 98

طرح های فرش 1000 شانه، جدیدترین طرح های 98

فرش ماشینی دارای انواع مختلفی می باشد که یکی از آنها را می توان فرش 1000 شانه نام برد. این فرش دارای ویژگی هایی است که طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است.

فرش ماشینی 1000 شانه کاشان در واقع یکی از تولیدات صنعتی شهر کاشان در زمینه فرش می باشد که آوازه آن در ایران و جهان پیچیده است، فرش هایی مشابه فرش های دستباف که دارای قیمت و کیفیت بسیار مناسبی هستند.

کاشان شهری است که در حاضر نزدیک به 50 سال است که در صنعت تولید فرش ماشینی، یکه تازی می نماید. این شهر با ارائه تولیدات متنوع در زمینه انواع فرش های ماشینی و فانتزی توانسته است تا بازار داخلی و خارجی برای خود جذب کند.

صادرات فرش کاشان به کشورهای مختلف از جمله قطر، امارات، کانادا، استرالیا، روسیه، چین، ترکیه، آذربایجان، عراق و غیره باعث ارتقا اقتصاد این شهر در میان دیگر شهرهای کشور شده است. فرش 1000 شانه تراکم 3000 کاشان یکی از انواع کالاهای صادراتی است که به اقصی نقاط جهان نیز ارسال می گردد.

به همین منظور تولیدکنندگان فرش کاشان، سعی دارند که برای نوآوری بیشتر و مشتری مداری محصولاتی تولید کنند که به زیبایی هرچه تمام تر برای مشتریان داخلی و خارجی باشد. البته کیفیت هم فاکتور مهمی است که خیلی از تولیدکنندگان روی آن اهمیت می گذارند.

در مورد کیفیت فرش 1000 شانه باید بدانید که این فرش ها با استفاده از آخرین تکنولوژی موجود در صنعت نساجی بافته می شوند. دستگاه اچ سی آی ساخت شرکت وندویل بلژیک تولید فرش های ماشینی 1000 شانه را برعهده دارد.

همچنین الیاف مصرفی در این فرش ها دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. از جمله الیاف آکریلیک و پلی استر هیت ست که در انواع نخ خاب، تار و پود فرش های 1000 شانه ماشینی مورد استفاده قرار می گیرند.

حال ما در ادامه قصد داریم به معرفی طرح های فرش 1000 شانه تراکم 3000 کاشان بپردازیم تا شما بتوانید هر کدام از فرش ماشینی که مورد پسندتان می باشد، انتخاب کرده و آن را برای منزل یا محیط کار خود سفارش دهید.

طرح های فرش 1000 شانه تراکم 3000

فرش 1000 شانه ماشینی دارای دو دسته بندی رنگی هشت و ده می باشد. هر کدام از این دسته بندی ها دارای طرح های مختلفی هستند که شما می توانید آنها را بسته به سلیقه خودتان انتخاب کنید.

قیمت فرش 1000 شانه در تعداد رنگ هشت ، کمتر از تعداد رنگ ده آن می باشد و دلیل آن هم استفاده بیشتر از رنگ ها است. این مورد کاملا بسته به سلیقه شما دارد که می خواهید فرش های 8 رنگ تهیه کنید یا فرش های 10 رنگ، چون طرح های آن مشخص است و از هر کدام که خوشتان آمد می توانید انتخاب کنید.

ما در این سلسله مقالات که این محتوا سری اول آن خواهد بود، قصد داریم 5 طرح از طرح های 1000 شانه را خدمت شما معرفی کنیم.

فرش 1000 شانه آرشیدا

یکی از فرش های بسیار زیبا و جذاب می باشد که در تراکم 3000 و تعداد رنگ هشت تولید شده است. تصویر پیش فرضی که از آن در داخل فروشگاه فرش روز دیده می شود، رنگ آبی آن می باشد.

طرح آرشیدا در 4 زمینه رنگی کرم، آبی، سرمه ای و گردویی موجود می باشد. این تنوع رنگ برای سلیقه های گوناگون طراحی شده است.

الیاف مصرفی در نخ خاب این محصول، الیاف صد در صد آکریلیک می باشد. الیاف پلی استر و پنبه هم در بهترین کیفیت در نخ تار و پود این محصول مورد استفاده قرار گرفته است.

از ویژگی های ظاهری این طرح هم بدانید که دارای قالب لچک و ترنج است. ترنج به طرح بزرگی گفته می شود که در وسط فرش مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند بیضی یا دایره مانند باشد. لچک هم طرح هایی است که در چهار گوشه فرش به صورت قرینه یافت می شود.

در این فرش ماشینی 1000 شانه شما می توانید لچک غنچه گل را مشاهده کنید و همچنین ترنجی که در وسط فرش به صورت دایره مانند قرار گرفته است. در حاشیه فرش هم از گل های درشت استفاده شده است.

فرش آریانا

از دیگر طرح های زیبای 1000 شانه می توان به طرح آریانا اشاره نمود. این طرح نسبت به آرشیدا کمی شلوغ تر است. این محصول هم دارای 4 زمینه رنگی گردویی، کرم، سرمه ای و آبی می باشد.

در این طرح از ترنجی بهره گرفته شده است که همانند یک دسته گل به صورت دایره ای می باشد. لچک آن به هم پیوسته است و شما آن را همانند یک کادر مشاهده می نمایید. در حاشیه باریک این فرش، از گل های ریز استفاده شده است.

فرش افشان افسانه

از طرح های محبوب در بین خانواده های ایرانی می توان به طرح های افشان اشاره نمود. این طرح ها فاد لچک و ترنج هستند و طرح های نسبتا خلوت تری به دیگر طرح هایی همچون ترنج و شاه عباسی دارند.

یکی از طرح های افشان که در فروشگاه اینترنتی فرش روز مشاهده می شود، فرش طرح افسانه است. فرش 1000 شانه افشان طرح افسانه در رنگ های سرمه ای، آبی، کرم و بژ تولید می شود. این طرح افشان کمی متفاوت است، چون شما در وسط آن ترنج مشاهده می کنید.

در واقع این طرح تلفیقی شده از طرح افشان به علاوه ترنج که در نوع خود جالب است. ترنج آن به حالت بیضی می باشد که در دو طرف بالا و پایین آن طرح گل دیده می شود.

فرش 1000 شانه گنبد  فیروزه

یکی از فرش های بسیار زیبایی که شما می توانید آن را در فروشگاه اینترنتی فرش روز بیابید، فرش طرح گنبد فیروزه می باشد. این فرش با الهام از طرح گنبد ساخته شده است. وقتی شما از داخل یک مسجد یا مکان مقدس به گنبد نگاه کنید، حتما با منظره ی داخلی گنبد مواجه خواهید شد که احتمالا فیروزه کاری یا آینه کاری است.

سرمه ای و بژ از رنگ های زمینه این طرح محسوب می شود. استفاده از گل های رنگارنگ در این طرح باعث افزون شدن زیبایی نقشه شده است.

فرش طرح آیلار

فرش 1000 شانه تراکم 3000 طرح آیلار آخرین طرحی است که به آن در این مقاله اشاره خواهیم نمود. این طرح دارای رنگ های کرم، سرمه ای و آبی می باشد.

ترنج بیضی شکل، وجود لچک های پیوسته و استفاده از طرح های بته جقه از بارزترین ویژگی های ظاهری این فرش می باشد.

 

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
معرفی فرش 700 شانه قیطران
بررسی بهترین تابلو فرشهای ماشینی و دستبافت
کانال تلگرام چاپ عکس روی تابلو فرش با قیمت ارزان
آدرس کارخانه فرش کاشان برای خرید مستقیم از کارخانه
مشخصات پشت فرش برای اطلاع از ویژگی شانه ، تراکم و بافت
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه