خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

به این دلایل فرش 700 شانه را حتما بخرید !

به این دلایل فرش 700 شانه را حتما بخرید !

فرش 700 شانه یکی از محبوب ترین فرش های ماشینی است که ممکن است در خانه هر ایرانی پیدا شود . این فرش به خاطر ویژگی هایی که دارد و قیمت مناسب آن نسبت به بقیه فرش ها ، دارای جایگاه ویژه ای در بین خریداران می باشد . 

اولین ویژگی این فرش ها که افراد را مجذوب خود می کند طرح های بسیار زیبا و دستباف گونه آن می باشد که با استفاده از هنر اصیل ایرانی تنوع یافته اند . 

دومین ویژگی فرش ماشینی 700 شانه ، لطافت و پاخور نرم آن می باشد که باعث می شود در هنگام راه رفتن بر روی آن احساس راحتی کنید و نسبت به بقیه فرش ها نرم تر است . خیالتان راحت ، موقعی که خواستید روی این فرش بخوابید احساس راحتی خواهید داشت . 

سومین ویژگی که اتفاقا موضوع اصلی بحث ما نیز می باشد کیفیت فرش 700 شانه تراکم 2550 می باشد . کیفیت مقوله ای بسیار مهم در هر کالایی می باشد چون دفعات متعددی که خریداری شود در صورتی که کیفیت داشته باشد ، بازار آن افزایش می یابد در غیر این صورت روند نزولی خواهد داشت . 

این مورد در بین فرش ماشینی هم صادق است ، آنجا که مردم به سراغ این محصول می آیند قطعا در بین خودشانن پخش خواهد شد که از کیفیت فرش های ماشینی 700 شانه صحبت کنند .

کیفیت فرش 700 شانه کاشان به عواملی متعدد بستگی دارد . این عوامل چه مستقیم و چه غیر مستقیم بر کیفیت این فرش ها تاثیر خواهند گذاشت و سبب می شوند که این کالا با کیفیت یا بی کیفیت باشد . 

همه این عوامل را برای شما در قالب یک پاراگراف جداگانه توضیح می دهیم تا شما در این مورد اطلاعات مهمی داشته باشید . 

این موضوع را هم در نظر بگیرید که نویسنده این مقاله بدون هیچ هدف و غرضی این مقاله را منتشر می کند و سعی آن فقط مطلع کردن شما از کیفیت یک کالای تولیدی است .

کیفیت فرش 700 شانه در چه حد است ؟

از آنجا که گفتیم کیفیت این فرش بسیار مهم است ، این را هم بدانید که قیمت با کیفیت ترین فرش از قیمت فرش با برند با کیفیت بسیار ارزان تر می باشد . 

برند به هیچ وجه تعیین کننده کیفیت یک کالا نمی باشد ولی تا حد زیادی قابل اطمینان می باشد . در عوض این اطمینان شما باید بیشتر هزینه بدهید که امری بیهوده می باشد . 

ما به شما آموزش می دهیم که بدون این چالش ها بتوانید فرش 700 شانه ماشینی تهیه کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید ، البته در کنار کیفیت عالی . 

برای بررسی کیفیت یک محصول باید ابتدا ببینیم چه مولفه هایی هستند که می توانند بر کیفیت آن تاثیر بگذارند . 

بر اساس نوشته سایت cleverism.com مشخصات کیفیت یک محصول به این صورت می باشد :

 

تناسب استفاده 

کیفیت طراحی 

کیفیت تولید

ویژگی هایی که رضایت مشتری را جلب کند

سلامتی و ایمنی

منطبق با آخرین استاندارد ها

کیفیت مواد اولیه و غیره .

 

بر این اساس می توان فرش ماشینی 700 شانه کاشان را سنجید که آیا دارای کیفیت قابل قبول برای خرید هستند یا خیر ؟

اولین مورد تناسب استفاده می باشد . آیا این فرش برای استفاده مناسب باشد ؟ آیا نیاز های شما را برای خرید فرش برآورده می کند ؟ 

پاسخ ما به این سوال اگر این محصول را تهیه کنید پاسخ به نیاز های شما که از جمله مفروش کردن منزل و تاثیر بر دکوراسیون خانه می باشد ، بر طرف خواهد شد . 

دومین ویژگی کیفیت طراحی می باشد . طراحی فرش ماشینی عموما از طراحی نقشه و طرح آن شروع می شود . کیفیت نقشه هایی که تولید می شوند بسیار بالا است چون متخصصان با الهام از هنر ایرانی اقدام به خلق هنری جدید می شوند . 

کیفیت نقشه هایی که روی فرش 700 شانه تراکم 2550 نقش می بندد بسیار بالا است و شما در این امر راضی نگه می دارد . 

سومین مورد کیفیت تولید و خط تولید این فرش ها است . فرش های 700 شانه با استفاده از دستگاه بافنده HCP x2 تولید می شوند که می تواند در هشت ، ده  دوازده رنگ واقعی از تراکم 2550 تا 3000 فرش ماشینی تولید کند . 

این دستگاه بنابه ویژگی های آن که نوشته شده است کم ترین پارگی را در حین بافت بروز می دهد و این سبب تولید بهترین فرش ها می شود . از دیگر ویژگی های این دستگاه بافنده سازگاری با انواع الیاف ، کم ترینن تولید ضایعات و بافت دستباف گونه می باشد . 

همه این موارد دست در دست هم باعث تولید فرش ماشینی 700 شانه با کیفیت می شود . اما چگونه تشخیص دهیم که آیا فرش با همین دستگاه تولید شده است یا خیر ؟ 

در بعضی از فروشگاه ها فرش های 700 شانه ای موجود هستند که با استفاده از دستگاه های تبدیلی بافته شده اند . برای این که مطمئن شوید دستگاه آن اچ سی پی ایکس است می توانید به شناسنامه یا برچسب پشت فرش نگاهی بیندازید . 

چهارمین مورد ذکر شده ، ویژگی های مشتری پسند می باشد . همانطور که در ابتدا مقاله هم ذکر کردیم ، این فرش ها به خاطر ویژگی های مشتری پسند از جمله زیبایی و لطافت و قیمت مناسب خواهان بسیار زیادی دارد . 

پنجمین مورد سلامتی و ایمنی است که بیشتر باید در مورد پوست و دستگاه تنفسی بررسی گردد . در زمان های نه چندان دور در دهه های اخیر ، فرش های ماشینی دارای پرز دهی بسیار بالایی بودند . هم چنین مواد شیمیایی و مصنوعی که در این فرش ها استفاده می شد دارای خطراتی برای انسان ها از جمله تاثیر برروی پوست و ایجاد حساسیت بود . 

اما به تازگی کارخانه ههای مختلف سلامت فرش ماشینی خود را تحت بازدید و نظارت سازمان های سلامت جهانی قرار می دهند تا خیال مشتریان از این بابت راحت باشد . بنابر این فرش هایی که به تازگی تولید می شوند برای سلامتی انسان بسیار کم خطر هستند . 

بازرسی سازمان های جهانی باعث تایید شدن مورد ششم هم که انطباق بر استانداردهای جهانی است ، می شود . اکو تکس یکی از این استاندارد ها است که می توانید آن را در پشت شناسنامه فرش بررسی کنید . 

اما مورد آخر که بسیار تعیین کننده نیز هست ، کیفیت مواد اولیه مورد استفاده می باشد . الیاف آکریلیک ، پلی استر و پنبه اصولا شاکله مواد اولیه فرش 700 شانه با کیفیت را صورت می دهند . 

در نخ خاب این فرش های با کیفیت حتما الیاف آکریلیک هیت ست مورد استفاده قرار می گیرد و در نخ تار و پود هم پنبه و پلی استر هیت ست . 

اگر دیدید در نخ خاب ، غیر از الیاف آکریلیک استفاده شده است حتما از آن ها فاصله بگیرید و به سراغ فرش های تمام آکریلیک بروید . 

این نکته را هم باید به ان توجه داشته باشید که اگر فرش ماشینی آکریلیک شما دارای درصد بود ( یعنی مقداری آکریلیک و مخلوط با دیگر الیاف ) از خرید آن صرف نظر کنید . به این فرش ها فرش های درصد دار گفته می شود که دارای قیمت کم تری هستند . 

اما این موارد به سادگی در کارخانه فرش کاشان یافت می شود . شما نیاز نیست حتما خرید های خود را از شرکت های برند انجام دهید . درست است که شرکت های برند نمی توانند کیفیت پایین ارائه کنند ، اما اکثر کارخانه های کاشان با همان کیفیت فرش ها را تولید می کننند و قیمت کم تر از شماا دریافت می کنند . 

پس نیاز نیست پول های خود را خرج برند کنید ، بلکه خرج خرید فرش 700 شانه کنید . 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش با پرداخت وجه بیعانه
در خرید فرش کودک مراقب این نکات باشید !
راهنمای خرید نخ و نقشه فرش
فرش درجه یک اصل
آخرین لیست قیمت فرش در سال 98
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه