خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

قیمت فرش 1200 شانه با افزایش 20 درصدی اعلام شد ! اردیبهشت 98

قیمت فرش 1200 شانه با افزایش 20 درصدی اعلام شد ! اردیبهشت 98

فرش های ماشینی در دنیای امروزه به یکی از انواع محصولات محبوب و پر فروش تبدیل شده اند که هر خانواده ای تمایل دارد یکی از آن ها را در ابعادی مشخص در منزل خود پهن کند .

فرش ماشینی 1200 شانه یکی از انواع این فرش ها است که هم محبوب است و هم پر فروش .

داستان این فرش ها از جایی شروع شد که کاشان قرار بود به عنوان اولین تولید کننده این فرش ، در سال 1394 دستگاه بافنده hcix2 را وارد کند .

فرش 1200 شانه کاشان با تراکم 3600 برای اولین بار در جهان تولید شد . کارخانه ای که این امر مهم را به شایستگی انجام داده بود ، کارخانه فرش مشهد اردهال کاشان بود .

این کارخانه توانست با بهره گیری از نقشه های سنتی فرش های دستباف ، آن ها را روی جدید ترین فرش ها با بیشترین تراکم در جهان پیاده سازی کند .

فرش 1200 شانه مشهد اردهال از ظرافت بیشتری نسبت به فرش های با تراکم پایین تر ، برخوردار بود . این گونه می توان گفت که این فرش ها برای رقابت خیلی جدی با انواع فرش دستباف آمده بودند .

از این موضوعات که بگذریم ، موضوع اصلی بحث ما بر سر قیمت این محصول است که می خواهیم آن را خدمت شما بیان کنیم تا از جدید ترین نرخ های اعلامی مطلع شوید .

در همه کشور ها به علت تورم قیمت ها هر سال یا هر چند سال یکبار ممکن است افزایش یابد ، که این مسئله امری طبیعی است .

قیمت فرش 1200 شانه ماشینی کاشان به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آن ها قیمت مواد اولیه است .

قیمت مواد اولیه تقریبا بیشترین نقش را در افزایش قیمت فرش ماشینی دارد ، چون تولید کننده باید گران تر آن ها را بخرد در نتیجه باعث می شود ، قیمت ها به زودی تغییر کنند ، تا تولید کننده ضرر نکند .

 

در سال 98 از قبل مشخص شده بود که قرار است قیمت فرش ماشینی مخصوصا قیمت فرش 1200 شانه قرار است با افزایش جزیی همراه باشد !

طبق مصوبه و اعلام کمیته فرش ماشینی کشور ، مقرر شد ، واحد های تولیدی اجازه داشته باشند ، محصولات و تولیدات خود را تا بیست درصد افزایش قیمت اعمال کنند .

* منبع خبر : www.asrefarsh.com

 

اکنون می خواهیم جدولی از آخرین تغییرات قیمت فرش 1200 شانه را خدمت شما ارائه دهیم . توجه داشته باشید قیمت ها از کارخانه فرش روز می باشد و ممکن است با قیمت واحد های فروش دیگر متفاوت باشد .

اصولا کارخانه فرش روز سعی می کند که محصولات خود را با ارزان ترین قیمت ها در کشور ارائه دهد ، پس نگران نباشید !

آخرین قیمت فرش 1200 شانه طبق بروز رسانی اردیبهشت 98 با اعمال افزایش جزئی بدین صورت می باشد :

 

 

6 متری

9 متری

12 متری

قیمت قبلی

1,600 هزار تومان

2,450 هزار تومان

3,200 هزار تومان

قیمت جدید

1,750 هزار تومان

2,675 هزار تومان

3,500 هزار تومان

 در صورتی که باید قیمت ها بیشتر از این افزایش می یافت ، کارخانه فرش کاشان ، یعنی کارخانه فرش روز کاشان سعی کرده است تا قیمت ها را کم تر افزایش دهد تا مشتریان توان خریدشان کاهش پیدا نکند .

همین الان هم می توانیم با جرأت بگوییم که کم ترین قیمت ها مربوط به محصولات گروه ما است چون مستقیما از کارخانه عرضه می کنیم و واسطه ها همه حذف شده اند .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
انواع فرش کاشان به صورت سنتی و فانتزی
انواع مزایا و معایب فرش ماشینی چیست و چرا سفارش دهیم
بالاترین شانه فرش در طی سالها به همراه ویژگی و مزیتها
فرش فانتزی - قسمت دوم
فرش قیمت مناسب در انواع 700 ، 1000 و 1200 شانه
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه