خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

صادرات تابلو فرش به تمامی کشور ها

شرایط صادرات تابلو فرش به تمامی کشور ها قیمت ارزان

فرش دستباف ايراني  در بازار جهانی برند معروف است و از معدودترین كالاهاي صادرات ايران است . و جزو کالا های صادراتی غیر نفتی به شمار می رود. تابلو فرش به عنوان یکی از شاخه های بسیار مهم و تاثیرگذار در فرش دستباف، میزان قابل توجهی از صادرات فرش  را به خود اختصاص داده است.

 

صادرات تابلو فرش

در کنار انواع فرش ها، گلیمها و ... که برای تزیین و مفروش کردن کف اتاقها و خانه ها به کار می رود، برای آراستن و زینت دیوار های خانه ها از تابلو فرشها با طرح و رنگ های زیبا استفاده می شود.

تابلو فرش  کالایی تزیینی و لاک چری است. که امروزه در سراسر جهان بسیاری از مردم از این کالای لوکس و زیبا برای آراستن و زیبایی منازل خود استفاده می کنند. مهم ترین مزیت تابلوفرش‌ها این است که امكان تقلب و استفاده از مواد اوليه نامرغوب و بی کیفیت در آن وجود ندارد.

تابلو فرش در ایران رشد زیادی داشته و در استان ها اشتغال‌زايي بالا ایجاد كرده است. هم چنین در بازار های داخل تقاضا زیاد برای آن شده است. صادرات تابلو فرش امروزه به عنوان پدیده تجاري رشد قابل توجهی داشته است. ایران در بافت و تولید فرش و تابلو فرش های از کشور های پیشرو می باشد. فرش دستباف و تابلو فرش های دستباف ایران در بازار جهانی خواهان بسیاری دارد.

بیش از ۸۰ درصد از تابلو فرش های بافته شده در ایران صادر می شوند، که سهم کشورهای اروپایی مانند آلمان، فرانسه، ایتالیا، سوییس، هلند و لوکزامبورک و شیخ نشین های حاشیه خلیج فارس بیشتر از دیگر کشورها می باشد.

امروزه بیشترین صادرات فرش دستباف ایران تنها به ۱۰ کشور جهان  صورت می گیرد. كشورهاي اروپا و امريكا و برخی كشورهاي عربي و به‌طور مشخص كشورهايي مانند آلمان يا ايتاليا هستند و هم چنین كشورهايي مانند چين و روسيه خواهان فرش دستباف ایرانی هستند.

 

صادرات تابلو فرش به کشورهای مختلف

امروزه تابلو فرش های ایران در بازار کشور های آمریکا، استرالیا و چین خواهان زیادی دارد که در ادامه به بررسی هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

 

صادرات تابلو فرش به چین

چين همواره یکی از رقبا ما در زمینه صادرات فرش و تابلو فرش بوده است. اما امروزه صادرات فرش دستباف و هم چنین صادرات تابلو فرش دستباف این کشور به میزان قابل توجهی کاهش داشته است.

میزان تولیدات فرش و تابلو فرش در چین به علت تحولات اقتصادی این کشور و هم چنین به علت گرایش به سمت سایر صنایع بسیار کم شده است. و تقریبا این كشور از صنعت فرشبافي خارج شده است. در سال‌های اخیر کشور چین تقاضای زیاد برای تابلو فرش دستباف ایران داده است. که این مسئله باعث افزایش تولید تابلو فرش در ایران شده است.

از طرف دیگر، به علت همين تحول اقتصاد و پيدايش طبقه ثروتمند حدود 200ميليون نفري در این كشور که علاقه‌مند به استفاده از كالاي لوكس و تجملی هستند، چين می‌تواند يكي از بهترين مشتریان تابلو فرش ایرانی  باشد. زیرا که تابلو فرش ایران کالایی لوکس و بسیار تجملی و اشرافی است.

امروزه تولید کنندگان چینی با تولید فرش و تابلو فرش ایرانی جعلی و با کیفیت پایین هم چنین با جعل برند اقدام به صادر کردن تابلو فرش به کشورهای مختلف از جمله آمریکا کرده اند. امروزه کشور چین نه تنها صادرکننده فرش‌های ایرانی به آمریکا می باشد. بلکه صادر کننده ی فرش‌های دست‌بافت ایرانی با کیفیت بالا به بیش از 45 کشور جهان است.

کمپانی فرش "هنان ییلونگ" چین در پایگاه اطلاع رسانی خود اعلام کرد که تنها در یک بسته صادراتی خود به آمریکا، 53 تخته فرش دستبافت ایرانی  را با همین عنوان یعنی "فرش دستبافت ایرانی" از فرودگاه پکن روانه بازار های آمریکا شمالی کرده است.

 

صادرات تابلو فرش به آمریکا

در چند سال گذشته به خاطر رفع برخی تحریمها صادرات تابلو فرش دستباف به آمریکا روند رو به رشدی داشت. اما متأسفانه با بازگشت تحریم‌ ها صادرات تابلو فرش به آمریکا متوقف شد.

فرش دستباف ایرانی از اولین کالاهایی بود که از سوی ایالات ‌متحده آمریکا در فهرست کالا های تحریمی قرار گرفت. این درحالیکه هنوز در آمریکا تقاضا برای فرش دستباف ایرانی و تابلو فرش دستباف وجود دارد. و تحریمها مانع از تقاضای مردم برای خرید فرش دستباف ایرانی و هم چنین خرید تابلو فرش دستباف ایرانی نشده است.  این موضوع سبب شده بود که پای واسطه‌ها و دلالها به میان بیابید و صادرات تابلو فرش ایرانی از طریق کشور های واسطه ‌ای مانند امارات، پاکستان و ارمنستان و ... صورت بگیرد.

امروزه انواع فرش و تابلو فرش دستباف ایران در خانه‌ های مردم آمریکا وجود دارد که این حضور، حاکی از جایگاه غنی فرهنگ و هنر اصیل ایرانی است.

 

صادرات تابلو فرش به ترکیه

کشور ترکیه از دیرباز روابط تجاری مطلوب را با ایران داشته است  به طوری که در چند سال اخیر بیشترین حجم تجارت ایران با کشور ترکیه بوده است. در حال حاضر کشور ترکیه برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی فرش هزینه گمرک را  بسیار بالا برده است، به همین دلیل صادرات تابلو فرش به ترکیه به صرفه نیست.

 

مشکلات صادرات تابلو فرش

1- عدم بازاريابي خوب براي تابلو فرش
2- تحریم های اقتصادی آمریکا
3- کاهش قدرت خرید مصرف‌کننده‌ها و قیمت بالای تابلو فرش دستباف باعث کاهش میزان صادرات تابلو فرش دستباف شده است.
4- كپي شدن طرحها توسط رقبا
5- محدود شدن بازارهاي جدید به‌دنبال ركود اقتصاد
6- دست دادن بازارهای بزرگ سنتي به‌دنبال تحريمها
7- صادر کردن فرش و تابلو فرش ایرانی با برند تقبلی : کشورهایی مانند پاکستان و چین  فرش و تابلو فرش ایران را با برند خود عرضه می‌کند.

 

صادرات تابلو فرش از طریق شرکت فرش روز

تابلو فرش از کالا های تزیینی و مورد علاقه بسیاری از مردم جهان می باشد. این هنر ایرانی باعث زیبایی منازل است. تابلو فرش های دستباف بسیار گران بها و نفیس هستند به همین دلیل قیمت تابلو فرش صادراتی دستباف در مقایسه با تابلو فرش ماشینی بسیار بالا می باشد. اما کیفیت و زیبایی تابلو فرش دستباف قابل قیاس با تابلو فرش ماشینی نیست.

صادرات تابلو فرش با شرکت فرش روز : این شرکت با داشتن سابقه و تجربه زیاد در زمینه صادرات فرش، فرش و تابلو فرش های نفیس و گرانبهای ایرانی را با قیمت مناسب به اقصی نقاط دنیا صادر می کند. شما مشتریان عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین متخصص و مجرب شرکت فرش روز تماس حاصل فرمایید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
طرح فرش 1500 شانه به صورت متنوع برای خرید
نقاط قوت فرش ماشینی کاشان از نگاه دیگرکشورها
فرش فانتزی - قسمت دوم
درجه بندی های فرش ماشینی
فرش 1200 شانه دستباف گونه
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه