خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تمامی اطلاعات صادرات فرش ترکیه

اطلاعات کامل صادرات فرش ترکیه با قیمت ارزان

تولید فرش به طور عام و فرش ماشینی به طور خاص در برخی کشورها انجام می گیرد و در این بین فرش برخی کشورها شناخته تر شده است. ترکیه، از کشورهایی است که در تولید فرش ماشینی موفق بوده و طرح ها و نقوش آن منحصربفرد و خاص است و طرفدار خود را دارد.

فرش ترکیه از ظاهرش به راحتی شناخته می شود و از سایر فرشها متمایز است و دلیل آن زمینه ی روشن آنها و به طور کلی استفاده از رنگ های روشن و نقوش ساده و شیک است. ترکیه کشوری آسیایی اروپایی است که در خاورمیانه و شمال غربی ایران قرار دارد. ترکیه از مناطقی است که دارای پیشینه ای طولانی در قالی بافی است.

ترکیه با ایران و قفقاز همسایه است؛ به همین دلیل تأثیر قالی بافی ایرانی و نقوش فرش قفقاز در فرش آن، طبیعی است. در این مبحث بناست که به صادرات فرش ترک و بازار های هدف آن پرداخته شود. فرش ترکیه، از کالاهای صادراتی سودآور به حساب می آید و علاوه بر بازار فرش ترکیه، در ایران نیز طرح ها و نقوش و به طور کلی فرش ترک تولید می شود و به کشور های مختلف صادر می شود.

 در صورتی که می خواهید درباره نحوه صادرات فرش بدانید کلیک کنید تا تمامی اطلاعات لازم را در این مورد داشته باشید.

 

بزرگترین بازار های جهانی فرش ترک

از جمله کشورهایی که خواهان فرش ترکیه هستند می توان به عربستان اشاره کرد که در صدر وارد کنندگان فرش ترک قرار دارد. اگر بخواهیم به ترتیب بزرگترین بازار های فرش ماشینی ترک را بیان کنیم؛ عبارتند از: عربستان سعودی، آمریکا، کشور های اتحادیه اروپا، قزاقستان، جمهوری آذربایجان، ازبکستان، رومانی، روسیه، لهستان، اوکراین، عراق، تاجیکستان و فلسطین هستند.

به طور کلی کل صادرات فرش جهان، سالانه به طور میانگین 4 میلیارد دلار آمریکا است و آمریکا و اروپا بزرگترین واردکنندگان فرش ماشینی جهان هستند. آمریکا خود به تنهایی سالانه 850 میلیون دلار و اتحادیه اروپا 1.2 میلیارد دلار واردات فرش ماشینی دارند.

با نگاهی به آمار و ارقام می توان دریافت که کماکان اتحادیه اروپا با سهم 25 درصدی، بزرگترین خریدار فرش ترک فانتزی است. مهمترین خریداران اروپایی رومانی، لهستان، روسیه، و به ویژه اعضای جدید این اتحادیه هستند. صادرات فرش ترک به آمریکا نیز روز به روز افزایش می یابد و در بین خریداران مهم آن است.

 

صادرات فرش ترک از ایران

با شناختی که از بازار های فرش ترک به دست آوردیم، راحت تر می توانیم بازار هدف خود را مشخص کنیم. البته این شناخت فعلا بسیار سطحی است و فقط ما به طور کلی می دانیم که کدام کشورها خواهان و طرفدار فرش ترک هستند.

باید به صورت دقیق از سلایق بازار های هدف مطلع شد. مثلا عربستان که خواهان فرش ترک است، مردمش به رنگ سبز علاقمندند. پیشنهاد می شود اگر خواهان فروش فرش در عربستان هستید، از ابریشم و کرک در فرشها استفاده شود هرچند که در فرش ترک این نخها به کار نمی رود.

یا اینکه عربها خواهان رنگ های طبیعی در فرشها هستند و این نکته نیز بد نیست در نظر گرفته شود. پس از اینکه بازار هدف فرش ترک مشخص شد و طبق آمار متوجه شدیم که باید بیشتر روی کدام بازارها تمرکز کنیم، پس از آن به سراغ سایر فاکتورها می رویم. گزینه ی دیگری که باید مدنظر قرار دهیم، رقبا صادراتی ایران هستند. در هر زمینه ای که بخواهیم فعالیت کنیم باید رقیبان خود در آن زمینه را بشناسیم.

مسلما در زمینه ی صادرات فرش ترک، بزرگترین رقیب ما خود کشور ترکیه است که این نوع فرش خاص آن کشور است. پس باید نقاط قوت و ضعف تولیدات این کشور را بررسی کنیم و بتوانیم از نقاط ضعف آن به نفع خودمان استفاده کنیم.

موردی که کلی است و شاید بتوان در این زمینه مورد توجه قرار داد، نیروی کار ارزان تر ایران نسبت به کشور ترکیه است. و اینکه بطور کلی کشور ایران در زمینه ی تولید هر نوع فرش ماشینی بسیار قدرتمند است و از بهترین دستگاه ها  همچنین نیروی کار خبره و خلاق بهره می گیرد.

 

صادرات فرش ترکیه توسط شرکت فرش روز

فرش ترکیه به دلیل داشتن بازار جهانی خوب و تامین سلایق جهانیان، توسط شرکت های ایرانی نیز تولید می شود. اما تمام شرکت های تولید کننده ی آن مسلما قادر به پاسخگوی سلایق جهانیان چه از نظر تنوع در طرح و رنگ و چه از نظر جنس الیاف به کار برده شده، نمی باشند.

شرکت فرش روز از معدود شرکتهایی است که تولید فرش ترک را با بهترین کیفیت در زمره ی فعالیت های متعدد خود گنجانده است. این شرکت صادرات این محصول خاص را به کشور های همجوار من جمله عراق و دبی و سایر کشور های دیگر انجام می دهد.

صادرات فرش ترک از طریق شرکت فرش روز هم به صورت خرده فروشی می باشد و هم عمده فروشی. چرا که این شرکت تولید فرش ترک را در سطح انبوه در فعالیت های خود دارد. در حال حاضر مذاکراتی در زمینه ی صادرات فرش ترک، با بازرگانان خارجی صورت گرفته است و این شرکت صادرات فرش ترک را با بهترین کیفیت خدمات انجام می دهد.

هزینه ی صادرات فرش ترک برای بازرگانها خارجی نیز بسیار مقرون به صرفه بوده و می تواند کسب و کاری سودآور را برای آن ها به ارمغان بیادآورد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
انواع فرش های 1500 شانه با معرفی کامل با قیمت و ویژگی ها
تفاوت فرش شنل و گلیم فرش
مقایسه مختصر فرش 1500 شانه با 1200 شانه
مشخصات فرش آشپزخانه ارزان و مناسب دکوراسیون خانه
مشخصات فرش ماشینی خوب برای خرید چیست
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه