خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

راهنمای نصب تابلو فرش ماشینی

machine-carpet-installation-guide.jpg

برای نصب یک تابلوفرش بر روی دیوار باید به عامل زیادی از جمله ابعاد تابلو ، وسعت دیوار ، ارتفاع دیوار ، فاصله نصب تابلو تا سقف ، سنگینی تابلو و غیره توجه کرد . در این مقاله تعدادی از عوامل را مورد بررسی قرار داده ایم تا شما عزیزان را در راستای نصب یک تابلو فرش ماشینی راهنمایی کنیم . شما می توانید در ادامه این مقاله که به بررسی تخصصی نحوه نصب و قرار دادن تابلو فرش بر روی دیوار است همره ما باشید و تابلو خود را به صورت صحیح بر روی دیوار قرار بدهید.

 

1- ارتفاع نصب تابلو

اگر شما یک تابلو را خریداری کرده اید و می خواهید آن را نصب کنید ممکن است برای شما سوال اینکه تابلو فرش را در چه ارتفاعی نصب کنید پیش بیاید ؟
اگر بخواهیم طبق قاعده کلی تابلویی را نصب کنیم باید مرکز هر تابلوفرش ماشینی با سطح زمین حدود 150 سانتی متر باشد . البته تابلوها را با توجه به محیطی که نصب می کنید برای مثال راهرو ، بالای مبل و یا هال هر یک باید ارتفاع آن تا سطح زمین را رعایت کنید . اگر تابلویی را در راهرو یا نزدیک ورودی می خواهید نصب کنید ، بهتر است ارتفاع آن بالای 150 تا 165 سانتی متر باشد به ویژه اکر سقف هم بلند باشد . برای نصب تابلو بالای مبل باید بین لبه پایینی تابلو تا مبل بین 15 تا 30 سانتی متر فاصله باشد .

 

2- متناسب بودن ابعاد تابلو

به خاطر بسپارید که نصب تابلوهای کوچک در بالای مبل مناسب نیست . یکی از عامل مهم دیگر برای انتخاب محل مناسب نصب ، عرض تابلو فرش ماشینی است وشما باید این مورد را که عرض کاناپه و مبل زیر آن بیشتر نباشد رارعایت کنید . برای نصب کردن یک تابلو در اتاق پذیرایی بهتر است آن را روی بزرگ ترین دیوار یا پشت کاناپه اصلی نصب کنید.

 

3- نصب صحیح تابلو فرش

یکی از ابزار نصب تابلو و آثار هنری روی دیوار که مهم است ، تراز نام دارد . برای تراز کردن شم می توانید از ابزار آن و هم چنین از متر نواری آن استفاده کنید . برای اینکه دیوار بلندتر به نظر برسد بهتر است از تابلوهای عمودی استفاده کنید ولی اگر می خواهید دیوار را کشیده و پهن تر نشان دهید از تابلوهای افقی استفاده کنید . شما می توانید با استفاده از تابلو فرش کاشان متفاوت ابعاد محیط را از لحاظ دیداری تغییر دهید و آخرین گام نصب تابلو فرش با کیفیت بر روی دیوار است ، قلاب یا میخی که به دیوار می کوبید باید به اندازه ای محکم و قوی باشد تا بتواند وزن تابلو را به آسانی تحمل کند . در صورتی که می خواهید تابلوهای بزرگ نصب کنید بهتر است از قلاب های فلزی و تسمه کمک بگیرید .

در صورتی که نظر شما برای خرید یک تابلو فرش مناسب جلب شده است اینجا کلیک نمایید.

کلمات کلیدی مرتبط :
'نصب تابلو فرش ماشینی' , 'محل نصب تابلو فرش کاشان' , 'نصب صحیح تابلو فرش'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
فرش دستباف دست دوم بخریم یا فرس ماشینی نو
انواع تابلو فرش
همه چیز در مورد شانه و تراکم فرش اصل
گلیم فرش کاشان را بیشتر بشناسید!
ابعاد و قیمت فرش 24 متری ماشینی کاشان با تضمین کیفیت
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه