خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

راهنمای نصب تابلو فرش ماشینی

machine-carpet-installation-guide.jpg

برای نصب یک تابلوفرش بر روی دیوار باید به عامل زیادی از جمله ابعاد تابلو ، وسعت دیوار ، ارتفاع دیوار ، فاصله نصب تابلو تا سقف ، سنگینی تابلو و غیره توجه کرد . در این مقاله تعدادی از عوامل را مورد بررسی قرار داده ایم تا شما عزیزان را در راستای نصب یک تابلو فرش ماشینی راهنمایی کنیم . شما می توانید در ادامه این مقاله که به بررسی تخصصی نحوه نصب و قرار دادن تابلو فرش بر روی دیوار است همره ما باشید و تابلو خود را به صورت صحیح بر روی دیوار قرار بدهید.

 

1- ارتفاع نصب تابلو

اگر شما یک تابلو را خریداری کرده اید و می خواهید آن را نصب کنید ممکن است برای شما سوال اینکه تابلو فرش را در چه ارتفاعی نصب کنید پیش بیاید ؟
اگر بخواهیم طبق قاعده کلی تابلویی را نصب کنیم باید مرکز هر تابلوفرش ماشینی با سطح زمین حدود 150 سانتی متر باشد . البته تابلوها را با توجه به محیطی که نصب می کنید برای مثال راهرو ، بالای مبل و یا هال هر یک باید ارتفاع آن تا سطح زمین را رعایت کنید . اگر تابلویی را در راهرو یا نزدیک ورودی می خواهید نصب کنید ، بهتر است ارتفاع آن بالای 150 تا 165 سانتی متر باشد به ویژه اکر سقف هم بلند باشد . برای نصب تابلو بالای مبل باید بین لبه پایینی تابلو تا مبل بین 15 تا 30 سانتی متر فاصله باشد .

 

2- متناسب بودن ابعاد تابلو

به خاطر بسپارید که نصب تابلوهای کوچک در بالای مبل مناسب نیست . یکی از عامل مهم دیگر برای انتخاب محل مناسب نصب ، عرض تابلو فرش ماشینی است وشما باید این مورد را که عرض کاناپه و مبل زیر آن بیشتر نباشد رارعایت کنید . برای نصب کردن یک تابلو در اتاق پذیرایی بهتر است آن را روی بزرگ ترین دیوار یا پشت کاناپه اصلی نصب کنید.

 

3- نصب صحیح تابلو فرش

یکی از ابزار نصب تابلو و آثار هنری روی دیوار که مهم است ، تراز نام دارد . برای تراز کردن شم می توانید از ابزار آن و هم چنین از متر نواری آن استفاده کنید . برای اینکه دیوار بلندتر به نظر برسد بهتر است از تابلوهای عمودی استفاده کنید ولی اگر می خواهید دیوار را کشیده و پهن تر نشان دهید از تابلوهای افقی استفاده کنید . شما می توانید با استفاده از تابلو فرش کاشان متفاوت ابعاد محیط را از لحاظ دیداری تغییر دهید و آخرین گام نصب تابلو فرش با کیفیت بر روی دیوار است ، قلاب یا میخی که به دیوار می کوبید باید به اندازه ای محکم و قوی باشد تا بتواند وزن تابلو را به آسانی تحمل کند . در صورتی که می خواهید تابلوهای بزرگ نصب کنید بهتر است از قلاب های فلزی و تسمه کمک بگیرید .

در صورتی که نظر شما برای خرید یک تابلو فرش مناسب جلب شده است اینجا کلیک نمایید.

کلمات کلیدی مرتبط :
'نصب تابلو فرش ماشینی' , 'محل نصب تابلو فرش کاشان' , 'نصب صحیح تابلو فرش'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
چند نکته برای شناخت بیشتر فرش 1200 شانه
قیمت فرش 1200 شانه با افزایش 20 درصدی اعلام شد ! اردیبهشت 98
بهترین فرش ماشینی چگونه انتخاب میشود
آنچه در مورد فرش 1500 شانه باید بدانید
کانال فرش کاشان برای خرید به صورت مستقیم با آدرس
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه