خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش چند شانه بخریم

بهترین شانه فرش ماشینی چیست و چگونه انتخاب کنید

خرید فرش ماشینی مناسب کار بسیار حساسی است زیرا قالی ها نقش مهمی در خانه های ما دارند . اکثر افراد در پی آن هستند تا بهترین فرش ماشینی را برای منزل خود تهیه کنند و این که چند شانه باشد و یا چه تراکمی داشته باشد رابطه مستقیمی دارد با این موضوع که آن ها برای چه منظور خرید می کنند و برای چه مکانی قالی می خواهند . اگر زیبایی و ظرافت قالی اولویت اول شماست پس بهتر است فرشهای باتراکم و شانه بالا بخرید زیرا هرچه این دو فاکتور عدد بیشتری داشته باشند قالی ریزتر می شود که شباهت به فرش دستباف دارد ولی اگر روی قالی می نشینید و ضخامت و نرمی آن اهمیت دارد پس بهتر است فرشی با تراکم پایین تر را انتخاب کنید . در این مطلب نویسنده سعی کرده است درباره انواع فرش ماشینی بر اساس تعداد شانه برای شما توضیح دهد تا شما بتوایند با آنها آشنا شوید .

 

1- فرش ماشینی 700 شانه

یکی از دسته های پرطرفدار و همچنین پرفروش فرشهای ماشینی ، فرش 700 شانه است که در دو نوع 8 رنگ و 10 رنگ موجود است که با تراکم 2550 بافته می شود . در تولید این نوع قالی از دو نوع دستگاه استفاده می شود . فرشی که توسط دستگاه های مدرن و پیشرفته موجود در کارخانه فرش کاشان و به صورت 8 رنگ و 10 رنگ تولید می شود یک قالی 700 شانه درجه یک محسوب می شود که به آن فرش 700 شانه واقعی می گویند .

محصولات : برای خرید محصولات فرش 700 شانه کلیک کنید

 

دستگاه هایی هم هستند که قبلا برای فرشهای 500 شانه استفاده می شده و اکنون با کمی تغییر در آن به دستگاه بافت 700 شانه تبدیل شده اند ولی این دستگاه ها تراکم 1500 دارند و از 7 رنگ استفاده می کنند و به آن نوع تبدیلی می گویند که طبیعتا کیفیت پایین تری نسبت به نوع واقعی دارند .

 

2- فرش ماشینی 1000 شانه

چند سالی است که تولیدات قالی ماشینی پیشرفت زیادی داشته و تنوع و کیفیت فرشها بالا رفته است . فرش ماشینی 1000 شانه هم از جمله فرشهای جدیدی است که توانسته به خوبی مخاطب خود را جذب کند . هرچه شانه را بالاتر ببریم ، قالی فشرده تر و شلوغ تر می شود . در این نوع قالی ها از الیاف خیلی ریزی استفاده می شود که باعث ظرافت و شکوه بیشتر آن است . تنوع رنگ آن هم 10 است که نخ صد در صد اکریلیک هیت ست شده در آن به کا رفته و با تراکم 3000 بافته و تولید می شود .

محصولات : برای خرید محصولات فرش 1000 شانه کلیک کنید

 

3- فرش ماشینی 1200 شانه

در فرش ماشینی 1200 شانه شاهد ریشه های بالایی هستیم که از مشخصه مهم آن محسوب می شود . همین امر سبب شده که فشردگی در گره ها بیشتر باشد و در نتیجه استحکام آن را بالا می برد که در نهایت طول عمر بیشتری هم خواهد داشت . به خاطر ظرافت زیادی که این نوع قالی ماشینی دارد بسیار شبیه به قالی های دستبافت است که باعث شده آن را فرش دستباف گونه بنامند . فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ با بهترین الیاف و توسط دستگاه های بروز و با تراکم 3600 بافته می شود که جزء فرشهای مجلل به حساب می آید .

محصولات : برای خرید محصولات فرش 1200 شانه کلیک کنید

 

4- انتخاب فرش ماشینی مناسب

مکان مورد استفاده برای فرش در انتخاب نوع آن بسیار اهمیت دارد برای مثال اگر برای محیط پر رفت و آمدی مثل سالن پذیرایی به دنبال قالی هستید باید فرشی با مقاومت بالا انتخاب کنید که با اطلاعاتی هم اکنون در دست دارید می توانید بهترین گزینه را انتخاب و خرید کنید و اما جایی مثل اتاق خواب که نسبتا کم تردد تر است فرشهای با تراکم پایین هم می تواند گزینه خوبی باشد .

بیشتر بخوانید: نحوه انتخاب مناسب فرش

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
با انواع تابلو فرش ماشینی آشنا شوید ☑️
تنوع رنگ فرش ماشینی 700 شانه
بررسی آخرین قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000
همه آنچه که باید درباره فرش دستباف کاشان بدانید!
خرید مستقیم فرش
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه