خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش چند شانه بخریم

بهترین شانه فرش ماشینی چیست و چگونه انتخاب کنید

خرید فرش ماشینی مناسب کار بسیار حساسی است زیرا قالی ها نقش مهمی در خانه های ما دارند . اکثر افراد در پی آن هستند تا بهترین فرش ماشینی را برای منزل خود تهیه کنند و این که چند شانه باشد و یا چه تراکمی داشته باشد رابطه مستقیمی دارد با این موضوع که آن ها برای چه منظور خرید می کنند و برای چه مکانی قالی می خواهند . اگر زیبایی و ظرافت قالی اولویت اول شماست پس بهتر است فرشهای باتراکم و شانه بالا بخرید زیرا هرچه این دو فاکتور عدد بیشتری داشته باشند قالی ریزتر می شود که شباهت به فرش دستباف دارد ولی اگر روی قالی می نشینید و ضخامت و نرمی آن اهمیت دارد پس بهتر است فرشی با تراکم پایین تر را انتخاب کنید . در این مطلب نویسنده سعی کرده است درباره انواع فرش ماشینی بر اساس تعداد شانه برای شما توضیح دهد تا شما بتوایند با آنها آشنا شوید .

 

1- فرش ماشینی 700 شانه

یکی از دسته های پرطرفدار و همچنین پرفروش فرشهای ماشینی ، فرش 700 شانه است که در دو نوع 8 رنگ و 10 رنگ موجود است که با تراکم 2550 بافته می شود . در تولید این نوع قالی از دو نوع دستگاه استفاده می شود . فرشی که توسط دستگاه های مدرن و پیشرفته موجود در کارخانه فرش کاشان و به صورت 8 رنگ و 10 رنگ تولید می شود یک قالی 700 شانه درجه یک محسوب می شود که به آن فرش 700 شانه واقعی می گویند .

محصولات : برای خرید محصولات فرش 700 شانه کلیک کنید

 

دستگاه هایی هم هستند که قبلا برای فرشهای 500 شانه استفاده می شده و اکنون با کمی تغییر در آن به دستگاه بافت 700 شانه تبدیل شده اند ولی این دستگاه ها تراکم 1500 دارند و از 7 رنگ استفاده می کنند و به آن نوع تبدیلی می گویند که طبیعتا کیفیت پایین تری نسبت به نوع واقعی دارند .

 

2- فرش ماشینی 1000 شانه

چند سالی است که تولیدات قالی ماشینی پیشرفت زیادی داشته و تنوع و کیفیت فرشها بالا رفته است . فرش ماشینی 1000 شانه هم از جمله فرشهای جدیدی است که توانسته به خوبی مخاطب خود را جذب کند . هرچه شانه را بالاتر ببریم ، قالی فشرده تر و شلوغ تر می شود . در این نوع قالی ها از الیاف خیلی ریزی استفاده می شود که باعث ظرافت و شکوه بیشتر آن است . تنوع رنگ آن هم 10 است که نخ صد در صد اکریلیک هیت ست شده در آن به کا رفته و با تراکم 3000 بافته و تولید می شود .

محصولات : برای خرید محصولات فرش 1000 شانه کلیک کنید

 

3- فرش ماشینی 1200 شانه

در فرش ماشینی 1200 شانه شاهد ریشه های بالایی هستیم که از مشخصه مهم آن محسوب می شود . همین امر سبب شده که فشردگی در گره ها بیشتر باشد و در نتیجه استحکام آن را بالا می برد که در نهایت طول عمر بیشتری هم خواهد داشت . به خاطر ظرافت زیادی که این نوع قالی ماشینی دارد بسیار شبیه به قالی های دستبافت است که باعث شده آن را فرش دستباف گونه بنامند . فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ با بهترین الیاف و توسط دستگاه های بروز و با تراکم 3600 بافته می شود که جزء فرشهای مجلل به حساب می آید .

محصولات : برای خرید محصولات فرش 1200 شانه کلیک کنید

 

4- انتخاب فرش ماشینی مناسب

مکان مورد استفاده برای فرش در انتخاب نوع آن بسیار اهمیت دارد برای مثال اگر برای محیط پر رفت و آمدی مثل سالن پذیرایی به دنبال قالی هستید باید فرشی با مقاومت بالا انتخاب کنید که با اطلاعاتی هم اکنون در دست دارید می توانید بهترین گزینه را انتخاب و خرید کنید و اما جایی مثل اتاق خواب که نسبتا کم تردد تر است فرشهای با تراکم پایین هم می تواند گزینه خوبی باشد .

بیشتر بخوانید: نحوه انتخاب مناسب فرش

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
مشخصات فرش ۱۲۰۰ شانه به صورت کامل
طرح فرش جدید برای خرید مستقیم از کارخانه کاشان
فروشگاه فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان با قیمت مناسب و ارزان
فروشگاه فرش ۷۰۰ شانه عرضه کننده مستقیم
مقایسه فرش 700 شانه با فرش 1000 شانه
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه