خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

انواع تفاوت فرش ماشینی با دستباف و قالیچه

carpet-vs-handmade-carpet-vs-rug.jpg

نام فرش ماشینی ایرانی دل هر هنر دوستی را به دست می آورد زیراکه این فرش علاوه بر دارا بودن کیفیت بالایی که وجود دارد در آن طراحی بسیار زیبا و اصیل ایرانی به کار رفته شده است که باعث میشود با پهن کردن آن در خانه ، جلوه دکوراسیون خانه شما دوچندان بگردد. در ادامه این مقاله ما به بررسی ما قصد داریم به بررسی انواع تفاوت فرش ماشینی با دستباف و قالیچه بپردازیم که شما می توانید در ادامه می توانید آن را مطالعه کنید .

از ویژگی که قالی پشمی دارا می باشد می توان به قیمتی که نسبت به دیگر قالی های دستبافت دارا می باشد اشاره داشت ولی این نکته را نیز باید بیان داشت که کیفیت این قالی برابر خواهد بود یا یک فرش ماشینی عادی و این موضوع در حالی است که شما می توانید با همان هزینه یک محصول فرش ماشینی با کیفیت را برای منزل خود خریداری کنید که از نظر دوام و ماندگاری نیز بسیار مناسب باشد .

 

1- مقایسه فرش ماشینی و فرش پشمی

البته ناگفته نمایند که فرش پشمی دستباف نیز دارای ویژگی هایی نیز است که می توان به طرح هنر ایرانی در این فرش و همچنین دوام مناسبی که دارا می باشد اشاره داشت. در ادامه مقایسه فرش ماشینی با دستبافت پشمی می توان به وزن بالای فرش دستباف اشاره داشت که از این نظر نیز فرش ماشینی دارای برتری می باشد. در ادامه این مقاله نیز باید بیان داشت شما می توانید با خرید دو قالی کوچک فرش ماشینی که اط طراحی اصیل ایرانی نیز برخوردار باشد دکوراسیون خانه خود را از آنچه که است زیباتر نیز بکنید.

می توان گفت که فرش بافی دارای قدمتی بسیار طولانی می باشد و قدمت فرش بافی در ایران با توجه به حفاری های صورت گرفته در شهر سوخته و بخش های باستانی به دو الی سه سال قبل از میلاد باز میگردد ، که این موضوع خود نشان دهنده قدمت دو الی سه هزار ساله فرش بافی است. در پاسخ به این پرسش که فرش و قالیچه آیا باهم تفاوت دارند باید بیان داشته که آری به هر گونه گستردنی کفپوش فرش گفته میشود که شامل قالی و گلیم و دیگر موارد از این قبیل می باشد.

 

2- تفاوت فرش ماشینی با قالیچه

برای بیان تفاوت فرش ماشینی با قالیچه آن باید اینگونه بیان داشت ، فرش هایی که دارای مساحتی کمتر از 6 متر می باشند فرش ماشینی قالیچه بوده و آنهایی که دارای بیشتر از 6 متر هستند. نکته جالی که درباره این موضوع می توان بیان داشت این است که کوچکتری قالیچه دارای مساحت 1.5 متری بوده و مورد استفاده برای پشتی است .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ماشینی' , 'تفاوت فرش ماشینی با دستباف' , 'مقایسه فرش ماشینی و فرش پشمی ' , 'تفاوت فرش ماشینی با قالیچه'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
بررسی بهترین تابلو فرشهای ماشینی و دستبافت
مدل فرش جهیزیه عروس به صورت شیک و لاکچری
شرکت فرش کاشان برای خرید از کارخانه
کانال فرش کاشان برای خرید به صورت مستقیم با آدرس
با کیفیت فرش فانتزی آشنا شوید!
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه