خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تنوع تابلو فرش ماشینی

what-variety-pictorial-carpet.jpg

استفاده عمده محصولات تابلو فرش در تزئین دیوار و خانه به کار می رود که فرش درون یک قاب چوبی محصور می شود . در گذشته نوع دستبافت آن رواج بیشتری داشت و به علت سخت بودن بافت، ظریف بودن و خاص بودنش ، قیمت بیشتری نیز داشت.

تابلو فرش ماشینی

در این متن ما سعی کرید با بیانی شیوا و ساده توضیحات و بررسی های لازم مربوط به خرید تابلو فرش ماشینی چهره ، از جمله نوع تزیینی و هدیه آن را برای شما توضیح دهیم .

انواع تابلو فرش ماشینی

در حال حاضر تابلو فرشهای زیادی در بازار موجود است که شامل مناظر طبیعی ، گل ، چهره ، حیوان ، مناظر تاریخی و یا به صورت ترکیبی از این هاست . شاید در گذشته و بدلیل نبود امکانات برای تابلو فرش چهره از هنر دست استفاده می شد و برای اطمینان از فروش آن از چهره افراد سرشناس استفاده می شد. اما در حال حاضر با وجود دستگاه های بافت تبدیل عکس به فرش چندان زمانی نمی برد و شما می توانید براساس سلیقه شخصی هر مدلی را داشته باشید .

 

تابلو فرش چهره

شما می توانید از تابلو فرش ماشینی چهره به عنوان هدیه ای برای دوستان و عزیزانتان استفاده کنید و مطابق میل خود یک قالی را بخرید .

بافت ماشینی تابلو فرش چهره

در سفارش محصولات تابلو فرش چهره ، مشتری عکس مورد نظر خود را برای کارگاه تولیدی ارسال می کند و این عکس پس از طراحی و ادیت های مناسب در اندازه دلخواه مشتری به قسمت بافت سپرده می شود . در این مرحله طراح باید توجه داشته باشد که کیفیت عکس را در سطح مناسبی نگه دارد چون به صورت ناخود آگاه نیز رنگ ها در بافت کمی از نوع واقعی دور می شود . هر چند ما باید در بافت به رنگ های نخ بسیار توجه داشته باشیم تا نزدیکترین حالت را به مورد اصلی داشته باشد . البته طبیعتا در نوع الیاف به کار رفته نیز باید دقت نمود تا در صورت شتسشوی تابلو فرش چهره ، چهره مخدوش نشود ، هرچند شما نیز باید در نگهداری این نمونه توجه خاصی داشته باشید .

تابلو فرش چاپی

در مدل دیگری که موجود است بعد از طراحی چهره ، توسط دستگاهی رنگ بر روی فرش سفیدی پخش می شود . در نتیجه مطمئنا این مدل نمی تواند از استحکام و کیفیت بالایی برخوردار باشد بنابراین قیمت پایین تری نیز دارد .

اندازه تابلو فرش چهره ، اندازه تابلو فرش چهره عموما کوچک و به عنوان یک وسیله تزئینی بر روی دیوار استفاده می شود اما سایز آن ثابت نیست و حتی تا 12 متر را می تواند پوشش دهد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'تابلو فرش ماشینی' , 'تابلو فرش' , 'تابلو فرش ماشینی چاپی'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
3 قانون اصلی خرید فرش مناسب
انواع فرش ماشینی کاشان را بشناسید به همراه آخرین قیمت
معتبر ترین برند های فرش ماشینی در جهان
ارسال رایگان فرش - قسمت دوم
درجه بندی های فرش ماشینی
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه