خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

نکات صادرات فرش ماشینی

صادرات فرش ماشینی

اکثر تولیدکنندگان قالی ماشینی بعد از رفع تحریمها تصور می کردند صادرات افزایش پیدا خواهد کرد ، ولی متاسفانه این اتفاق نیافتاد . نه به دلیل کیفیت پایین فرش ماشینی ایرانی ، بلکه از آنجا که تولیدات داخل با سلیقه جهانی همخوانی ندارد و در بازار جهانی خریدار چندانی ندارد . در این مقاله سعی شده است توضیحات کاملی بری نکات صادرات فرش ماشینی داده بشود تا شما در صورت نیاز به خرید از فروشگاه های اینترنتی فرش این موارد مهم را بانید .

 

1- صادرات فرش ماشینی

اگر بخواهیم این موضوع را ریشه یابی کنیم و به رفع این مشکل در تولید بپردازیم توصیه می کنیم ادامه این متن را که حاوی نکاتی درباره صادرات فرش ماشینی را مطالعه و مشاهده کنید .

 

1-1- دلایل صادرات فرش ماشینی

_  ماشین آلاتی که در ایران استفاده می شود جدیدترین ، گران ترین و بروزترین ماشین الات دنیاست .
_  بیشترین نخی که در فرش ماشینی داخلی مصرف می شود ، اکریلیک یعنی گرانترین و منسوخ ترین نخ دنیاست .
_  از نظر طرح و نقشه سرآمد سایر کشورها هستیم .
_ عدم آشنایی با علایق مردم و موارد کاربرد محصولات فرش ماشینی در سایر کشورها   
_ رکود بازار ، اشباع شدن بازار از انواع فرشها و نبودن تبلیغات مناسب و غیره
همه موارد بالا باعث شده که نه ما از سلیقه مصرف کننده خارجی باخبر باشیم و نه مردم بقیه کشورها با انواع تولیدات ما آشنا باشند . تولیدکننده ایرانی فقط در بخش درخواستهای داخلی فعالیت کرده و نیازهای خارجی را برآورده نمی کند چرا که اطلاعاتی درباره خواست کشورهای دیگر ندارد .

 

1-2- طرح های صادرات فرش ماشینی

سلیقه ایرانی ها که با فرهنگمان عجین شده و در نتیجه تولیدات هم بر همین اساس انجام می شود . اما فرهنگ خارجی مقوله ای جداگانه است . در سایر فرهنگها یک فرش ماشینی نهایتا یکسال استفاده و سپس تعویض می شود ، لذا علاقه دارند که قالی ارزانتری تهیه کنند . اگر مواد اولیه را بجای اکریلیک به پلی پروپیلن و P.P تغییر دهیم ، اگر شفافیت رنگهای مصرفی را بیشتر کنیم ، اگر دولت تعرفه واردات کالایی را که در کشور تولید می شود افزایش دهد و حجم واردات را کم کند ، اگر نمایشگاههای بین المللی بیشتری برای شناساندن محصولات و دریافت دیدگاهها و سلیقه های سایر کشورها در ایران برپا شود ، اگر دولت حمایت بیشتری از تولیدکننده داخلی بکار گیرد و غیره در اینصورت شاهد تعطیلی کارگاهها و کارخانه های داخل نبوده و صادرات فرش ایرانی را به جایگاه واقعی آن در دنیا خواهیم رساند .

 

2- فروش روز صادر کننده انواع فرش

فروشگاه فرش روز عرضه کننده انواع فرش های ماشینی دز تعداد شانهه های مختلف بوده که دارای سابقه ای بلند مدت نیز در این زمینه می باشد و صادرات فرش با کیفیت از جمله سیاست های کاری این فروشگاه می باشد که شما می توانید در جهت صادرات فرش مورد نظر خود با شماره های قرار داده شده در پایین سایت تماس حاصل بفرمایید و اقدام به دریافت فرش های فروشگاه کنید. تا تجربه یک خرید موفق را با ما داشته باشید و مشتری همیشگی ما شوید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
انواع مزایا و معایب فرش ماشینی چیست و چرا سفارش دهیم
فرش ماشینی 1200 شانه - قسمت دوم
جایگاه فرش ماشینی کاشان
در خرید فرش کودک مراقب این نکات باشید !
فرش دستباف دست دوم بخریم یا فرس ماشینی نو
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه