خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تفاوت در قیمت گذاری انواع فرش

difference-price-carpet.jpg

مطمئنا شما در هنگام خرید فرش بودجه مشخصی برای خود تعیین کرده اید و علاقمندید با توجه به میزان هزینه مصرفیتان در نهایت بتوانید به بهترین خرید خود برسید . اما به محض ورود به فروشگاه با قیمت های مختلفی مواجه شده اید و حس کردید که دو نمونه مشابه است ولی قیمت های متفاوت دارد و برایتان این سوال پیش آمد باشد که دلیل تفاوت قیمت فرش چیست .

 

1- قیمت انواع فرش

در ادامه همانطور که گفتیم می خواهیم تفاوت در قیمت گذاری انواع فرش را برای شما بیان کنیم که می توانید ان را مطالعه و با توجه به این موضوع اقدام به خرید یک قالی شیک و زیبا برای دکوراسیون خانه خود با توجه به قیمت فرش که می خواهید انجام بدهید .

 

1-1- قیمت فرش دستبافت

ارزش گذاری در قالی دستبافت بدین صورت است که با توجه نقشه ، رنگ های به کار رفته ، میزان قدمت ، سختی بافت ، ریزبافت بودن و مجموعه ای از این عوامل قیمت نهایی آن مشخص می شود . بنابراین شما در هنگام خرید فرش باید توجه داشته باشید رنگ در تمامی قالی به صورت یکسانی باشد و اندازه آن به صورت متناسبی باشد بدین صورت که فاصله لب حاشیه بالا قالی تا ترنج بیشتر یا کمتر از سه سانت تا لبه پایینی آن فاصله نداشته باشد . همچنین به پشت قالی دقت کنید تا خالی بافته نشده باشد در ضمن در قالی های گران قیمت ، موارد تخصصی مثل اندازه گل ها و بافت مهم است که بهتر است برای این مورد از نظر کارشناسان استفاده کنید چون به راحتی قابل حل نیست .

 

1-2- قیمت فرش ماشینی

حال در فرش ماشینی نیز عواملی از جمله الیاف ، تراکم ، رنگ های به کار برده نیز در تعیین میزان قیمت آن موثر است . یکی از مهمترین آنها الیاف است که در دوام قالی نیز اهمیت فراوانی دارد در حال حاضر در ایران از الیاف اکرلیک ، پشم ، پلی استر و BCF استفاده می شود و در این بین پشم و اکرلیک از قیمت بالاتری برخورد دار است بخصوص که اکرلیک عموما وارد می شود و اگر از آلمان باشد که بهترین کیفیت را دارد به تبع قیمت بالاتری نیز نسبت به نمونه های دیگر خواهد داشت .

تراکم قالی نیز در قیمت موثر است همانطور که می دانید روز به روز بر مدل دستگاه های بافت اضافه می شود تا بتواند نمونه ای ظریفتر تهیه کند . هر چه تراکم قالی بالاتر باشد گره ها بهم نزدیکتر و زیبایی بیشتر در نتیجه قیمت فرش 1000 شانه نسبت به قیمت قالی 700 شانه بیشتر خواهد بود . رنگ نیز در قیمت موثر است هرچه تعدد رنگ بیشتر و در قالی بیشتر به کار برده باشد چشم نوازی بیشتری داشته و به نسبت قیمت بالاتری نیز پیدا خواهد کرد . همچنین برند نیز در قیمت موثر است چون شما می توانید از کالای خود نسبت به نمونه های دیگر مطمئن باشید .

کلمات کلیدی مرتبط :
'قیمت فرش' , 'قیمت فرش 1000 شانه' , 'فرش ماشینی'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
تاریخچه فرش ماشینی
گلیم فرش کاشان را بیشتر بشناسید!
مرکز فروش تابلو فرش و معرفی انواع تابلو فرش ماشینی
مدل فرش جهیزیه عروس به صورت شیک و لاکچری
کارخانه فرش را به خانه ببرید!
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه