خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تفاوت در قیمت گذاری انواع فرش

difference-price-carpet.jpg

مطمئنا شما در هنگام خرید فرش بودجه مشخصی برای خود تعیین کرده اید و علاقمندید با توجه به میزان هزینه مصرفیتان در نهایت بتوانید به بهترین خرید خود برسید . اما به محض ورود به فروشگاه با قیمت های مختلفی مواجه شده اید و حس کردید که دو نمونه مشابه است ولی قیمت های متفاوت دارد و برایتان این سوال پیش آمد باشد که دلیل تفاوت قیمت فرش چیست .

 

1- قیمت انواع فرش

در ادامه همانطور که گفتیم می خواهیم تفاوت در قیمت گذاری انواع فرش را برای شما بیان کنیم که می توانید ان را مطالعه و با توجه به این موضوع اقدام به خرید یک قالی شیک و زیبا برای دکوراسیون خانه خود با توجه به قیمت فرش که می خواهید انجام بدهید .

 

1-1- قیمت فرش دستبافت

ارزش گذاری در قالی دستبافت بدین صورت است که با توجه نقشه ، رنگ های به کار رفته ، میزان قدمت ، سختی بافت ، ریزبافت بودن و مجموعه ای از این عوامل قیمت نهایی آن مشخص می شود . بنابراین شما در هنگام خرید فرش باید توجه داشته باشید رنگ در تمامی قالی به صورت یکسانی باشد و اندازه آن به صورت متناسبی باشد بدین صورت که فاصله لب حاشیه بالا قالی تا ترنج بیشتر یا کمتر از سه سانت تا لبه پایینی آن فاصله نداشته باشد . همچنین به پشت قالی دقت کنید تا خالی بافته نشده باشد در ضمن در قالی های گران قیمت ، موارد تخصصی مثل اندازه گل ها و بافت مهم است که بهتر است برای این مورد از نظر کارشناسان استفاده کنید چون به راحتی قابل حل نیست .

 

1-2- قیمت فرش ماشینی

حال در فرش ماشینی نیز عواملی از جمله الیاف ، تراکم ، رنگ های به کار برده نیز در تعیین میزان قیمت آن موثر است . یکی از مهمترین آنها الیاف است که در دوام قالی نیز اهمیت فراوانی دارد در حال حاضر در ایران از الیاف اکرلیک ، پشم ، پلی استر و BCF استفاده می شود و در این بین پشم و اکرلیک از قیمت بالاتری برخورد دار است بخصوص که اکرلیک عموما وارد می شود و اگر از آلمان باشد که بهترین کیفیت را دارد به تبع قیمت بالاتری نیز نسبت به نمونه های دیگر خواهد داشت .

تراکم قالی نیز در قیمت موثر است همانطور که می دانید روز به روز بر مدل دستگاه های بافت اضافه می شود تا بتواند نمونه ای ظریفتر تهیه کند . هر چه تراکم قالی بالاتر باشد گره ها بهم نزدیکتر و زیبایی بیشتر در نتیجه قیمت فرش 1000 شانه نسبت به قیمت قالی 700 شانه بیشتر خواهد بود . رنگ نیز در قیمت موثر است هرچه تعدد رنگ بیشتر و در قالی بیشتر به کار برده باشد چشم نوازی بیشتری داشته و به نسبت قیمت بالاتری نیز پیدا خواهد کرد . همچنین برند نیز در قیمت موثر است چون شما می توانید از کالای خود نسبت به نمونه های دیگر مطمئن باشید .

کلمات کلیدی مرتبط :
'قیمت فرش' , 'قیمت فرش 1000 شانه' , 'فرش ماشینی'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
قیمت فرش 500 شانه و عواملی که بر آن تاثیر می گذارند
فرش آشپزخانه عروس چه ویژگی هایی باید داشته باشد
تفاوت در قیمت گذاری انواع فرش
بازار فرش کاشان برای خرید اینترنتی انواع فرش
خرید اینترنتی تابلو فرش
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه