خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تفاوت در قیمت گذاری انواع فرش

difference-price-carpet.jpg

مطمئنا شما در هنگام خرید فرش بودجه مشخصی برای خود تعیین کرده اید و علاقمندید با توجه به میزان هزینه مصرفیتان در نهایت بتوانید به بهترین خرید خود برسید . اما به محض ورود به فروشگاه با قیمت های مختلفی مواجه شده اید و حس کردید که دو نمونه مشابه است ولی قیمت های متفاوت دارد و برایتان این سوال پیش آمد باشد که دلیل تفاوت قیمت فرش چیست .

 

1- قیمت انواع فرش

در ادامه همانطور که گفتیم می خواهیم تفاوت در قیمت گذاری انواع فرش را برای شما بیان کنیم که می توانید ان را مطالعه و با توجه به این موضوع اقدام به خرید یک قالی شیک و زیبا برای دکوراسیون خانه خود با توجه به قیمت فرش که می خواهید انجام بدهید .

 

1-1- قیمت فرش دستبافت

ارزش گذاری در قالی دستبافت بدین صورت است که با توجه نقشه ، رنگ های به کار رفته ، میزان قدمت ، سختی بافت ، ریزبافت بودن و مجموعه ای از این عوامل قیمت نهایی آن مشخص می شود . بنابراین شما در هنگام خرید فرش باید توجه داشته باشید رنگ در تمامی قالی به صورت یکسانی باشد و اندازه آن به صورت متناسبی باشد بدین صورت که فاصله لب حاشیه بالا قالی تا ترنج بیشتر یا کمتر از سه سانت تا لبه پایینی آن فاصله نداشته باشد . همچنین به پشت قالی دقت کنید تا خالی بافته نشده باشد در ضمن در قالی های گران قیمت ، موارد تخصصی مثل اندازه گل ها و بافت مهم است که بهتر است برای این مورد از نظر کارشناسان استفاده کنید چون به راحتی قابل حل نیست .

 

1-2- قیمت فرش ماشینی

حال در فرش ماشینی نیز عواملی از جمله الیاف ، تراکم ، رنگ های به کار برده نیز در تعیین میزان قیمت آن موثر است . یکی از مهمترین آنها الیاف است که در دوام قالی نیز اهمیت فراوانی دارد در حال حاضر در ایران از الیاف اکرلیک ، پشم ، پلی استر و BCF استفاده می شود و در این بین پشم و اکرلیک از قیمت بالاتری برخورد دار است بخصوص که اکرلیک عموما وارد می شود و اگر از آلمان باشد که بهترین کیفیت را دارد به تبع قیمت بالاتری نیز نسبت به نمونه های دیگر خواهد داشت .

تراکم قالی نیز در قیمت موثر است همانطور که می دانید روز به روز بر مدل دستگاه های بافت اضافه می شود تا بتواند نمونه ای ظریفتر تهیه کند . هر چه تراکم قالی بالاتر باشد گره ها بهم نزدیکتر و زیبایی بیشتر در نتیجه قیمت فرش 1000 شانه نسبت به قیمت قالی 700 شانه بیشتر خواهد بود . رنگ نیز در قیمت موثر است هرچه تعدد رنگ بیشتر و در قالی بیشتر به کار برده باشد چشم نوازی بیشتری داشته و به نسبت قیمت بالاتری نیز پیدا خواهد کرد . همچنین برند نیز در قیمت موثر است چون شما می توانید از کالای خود نسبت به نمونه های دیگر مطمئن باشید .

کلمات کلیدی مرتبط :
'قیمت فرش' , 'قیمت فرش 1000 شانه' , 'فرش ماشینی'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
تشخیص فرش اصل از فرش غیر اصل
خرید عمده فرش ماشینی کاشان
اطلاعات در مورد فرش ماشینی که شما را کارشناس میکند
کیفیت و قیمت فرش ماشینی - قسمت اول
فرش کرم رنگ مناسب برای عروس و ست با مبلمان
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
 فرش ماشینی ، فرش ماشینی کاشان ، خرید فرش ، فروش فرش ، خرید اینترنتی فرش ، فروش اینترنتی فرش ، خرید مستقیم فرش ، فرش اصل ، فرش ماشینی اصل ، فرش اصل کاشان ، خرید مستقیم فرش ، خرید اینترنتی فرش از کارخانه ، خرید مستقیم فرش از کارخانه ، کارخانه فرش کاشان ، تحویل فرش درب منزل ، tva lhadkd ، فرش کاشان ، قیمت فرش ، لیست قیمت فرش ، فرش درجه یک ، فرش خوب ، فرش ماشینی دستباف گونه ، فرش ماشینی 700 شانه ، فرش ماشینی هفتصد شانه ، فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه 12 رنگ ، فرش ماشینی 1200 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی هزار شانه ، فرش ماشینی طرح هفتصد ، تابلو فرش ، تابلو فرش منظره ، تابلو فرش آیه ، تابلو فرش چهره ، تابلو فرش سفارشی ، فرش 1200 شانه ، فرش 700 شانه کاشان ، فرش 1000 شانه کاشان ، فرش 1200 شانه کاشان ، فرش ماشینی 500 شانه ، فرش ماشینی پانصد شانه ، فرش فانتزی ، فرش شنل ، گلیم فرش ، گلیم فرش کاشان ، گلیم فرش ماشینی کاشان ، فرش شگی ، فرش فریز ، تابلو فرش 700 شانه ، تابلو فرش 500 شانه ، تابلو فرش 1000 شانه ، تابلو فرش 1200 شانه ، تابلو فرش ماشینی ، فرش درجه یک ، فرش درجه یک اصل ، فرش ارزان ، فرش ارزان قیمت ، قیمت فرش ارزان ، فرش ارزان خوب ، فرش 700 شانه 10 رنگ ، فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 1200 شانه 12 رنگ ، فرش 1000 شانه 8 رنگ ، فرش 1000 شانه 10 رنگ ، فرش 1000 شانه 12 رنگ