خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

مزایای فرش ماشینی ابریشم نما

معایب و مزایای فرش ماشینی ابریشم گونه

قالی یکی از اجزا مهم در دکوراسیون می باشد و انتخابی مناسب می تواند جلوه محیط خانه را چند برابر کند . با گذشت زمان افراد به مد و ایده های جدید توجه بیشتری کردند . بنابراین با تولید قالی ابریشمی که کالای لوکس محسوب می شود توجه بسیاری را به خود جلب نمود . یکی از پرفروش های این مدل تابلو فرش که از محصولات ابریشمی است که برای تزئین و خاص بودن بر روی دیوار قرار می گیرد . اما از این مدل در ابعاد بزرگتر نیز موجود است که شامل فرش ابریشمی یا گل ابریشمی می شود که به عنوان کف پوش استفاده می شود . حال ما میخواهیم در مورد معایب و مزایای فرش ماشینی ابریشم گونه یا ابریشم نما که با نخ پلی استر فیلامنت بافت می شود ، توضیحاتی به شما بدهیم .

 

1- مزایا فرش ماشینی ابریشم نما

ازجمله مزایای این محصول فرش ماشینی می توان به ظرافت در بافت ، لطیف بودن اشاره کرد که این مورد برای افرادی که به دنبال منحصر به فرد و لوکس بودن خانه خود هستند ، مناسب است . این مدل از شفافیت و براق بودن خاصی برخوردار است به صورتی که شباهت آن را به قالی دستبافت ابریشمی نزدیک کرده است . معمولا تمامی قالی ها حداقل برای یک مدت زمانی پرز می دهند ، اگر شما آلرژی یا حساسیت دارید بهترین مورد فرش ابریشم گونه است چون به علت نوع خاص الیاف پرزدهی ندارد . نخ به کار برده شده دراین مدل به گونه ای است که قابلیت رنگ پذیری بالایی دارد ، در نتیجه می تواند تنوع بسیار بالایی داشته باشد .

 

2- معایب ابریشم گونه

این فرش ماشینی همچنان که ظرافت بالایی دارد ، از ضخامت کمی نیز برخوردار است به همین دلیل برای استفاده بیش از حد مناسب نیست بهتر است اگر بیشتر از مبل خرید می کنید این نمونه را خریداری نمایید . و ضمن اینکه به علت ضخامت نمی تواند خیلی گرما و سرما را در خود نگه دارد . وما توصیه می کنیم از این مدل برای مکان های که رفت و آمد کمتری دارد مثل اتاق خواب استفاده کنید .


فرش ابریشم گونه نسبتا مقاومت پایینی در برابر شستشو دارد بنابراین اگر شما از افرادی هستید که علاقه زیادی به شستن چندین باره قالی دارید یا کودکی در منزل دارید ، بهتر است از خرید این قالی صرف نظر کنید ولی در غیر این صورت این فرش ماشینی انتخابی بسیار مناسب برای منزل و خانه شما خواهد بود.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
فرش باستانی پازیریک
درباره فرش شگی
فرش راهرو با مشخصات کامل برای خرید مستقیم از کارخانه
قیمت فرش سجاده ای کاشان
خرید مستقیم فرش کاشان فراهم شد
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه