خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

مزیت انواع فرش شگی

ویژگی های فرش شگی

فرش شگی که جز محصولات قالی های مدرن برای خرید است ، یکی از جدیدترین نوع فرشهایی است که در ترکیه و ایران می توان آن را یافت . لغت شگی که یک عبارت انگلیسی است به معنی مو بلند می باشد و به علت نوع بافت خاص که پرزهای بلند این قالی دارا است ، به این نام نهاده شده است . در ادامه این مقاله ما به بررسی ویژگی های فرش شگی و همچنین نکاتی که باید در انتخاب این قالی فانتزی بدانید اشاره کنیم که در ادامه می توانید مطالعه کنید .

 

1- نکاتی در مورد این نوع فرش

از نکاتی که باید توجه کرد اینکه عمر فرش شگی نسبت به دیگر انواع فرش ماشینی محدودتر است. برای انتخاب این فرش تا جایی که می توانید سعی کنید این نوع فرش را در اتاق کودکان استفاده نکنید چون به علت پرزهای بلند امکان تجمع آلودگی یا خرده مواد وجود دارد که این مورد خود می تواند برای سلامتی کودکان مضر واقع شود . اما توجه داشته باشید این مدل فرش یک نوع جدید و مدرنی است که به علت نوع خاص پرز که دارد شستشو را برای شما سخت می کند .

 

فرش شگی

 

2- انواع فرش شگی و مزیت های آن

مزیت انواع فرش شگی شامل نوع تک رنگ و سه بعدی می باشد که در نوع تک رنگ از یک یا چند رنگ با طرحی ساده برای بافت استفاده می شود ، اما در سه بعدی از رنگهای بیشتر و همچنین طرح های سه بعدی استفاده می شود که شما را جذب این هنر می نماید .


اندازه و شکل این نوع فرش به علت مدرن بودن بسیار متنوع است اما غالبا در اندازه های کوچک برای استفاده در اتاق خواب یا پادری وجود دارد . برای بافت این نوع قالی عموما از الیاف پلی استر ، اکرلیک ، پروپلین و حتی پشم استفاده می شود . به علت نوع الیاف و اندازه پرزها که حدودا 3 برابر یک فرش عادی است هنگام راه رفتن بر روی این مدل احساس راحتی و خوشایندی به شما دست می دهد .

یکی از مزیت های مهم موجود در محصولات فرش شگی که باعث فروش بیشتر آن گردیده است ، این است که می توان برای انواع دیزاین ها فرشی مناسب آن پیدا کرد . و چون خیلی از افراد به سبک مدرن در طراحی علاقمندند فرش شگی می تواند به جذابیت بیشتر این مدل طراحی بپردازد .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
فرش تخفیفی با قیمت مناسب در مناسبت های ویژه
انواع فرش کاشان به صورت سنتی و فانتزی
نحوه رنگرزی در فرش های ماشینی
فرش آشپزخانه سه بعدی مناسب از نظر قیمت ، طرح و زیبایی
ویژگی های فرش دستباف خوب
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه