خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش چهره سفارشی

بافت تابلو فرش چهره سفارشی

با وجود تکنولوؤی و وسایل امروزی مثل کامپیوتر ، تبلت و انواع گوشی های همراه هنوز هم چاپ عکس های خانوادگی لذت بخش بوده و زیبایی خود را از دست نداده است . چراکه عکسها پس از چاپ زیبایی بیشتری پیدا کرده و به عبارت دیگر زیبایی آنها بهتر نمایان می شود . عکسهای شخصی و به ویژه عکس های چهره بر روی تابلو فرش زیبایی مضاعفی دارند . در گذشته به دلیل هزینه بسیار زیاد برای بافت نوعی که همگی به صورت دستباف تهیه می شد ، فقط چهره بزرگان و شخصیتهای مطرح سیاسی و هنری و علمی در قالب تابلو دستبافت دیده می شد . ولی امروزه دیگر تبدیل عکس به این محصول هزینه و زمان چندانی نیاز ندارد . و حتی به عنوان یک هدیه کاملا شخصی مورد استقبال زیاد مردم قرار گرفته است . در ادامه می خواهیم به توضیح و معرفی بافت تابلو فرش چهره سفارشی به همراه موضوعاتی که در این باره برای خرید شما باید بدانید بپردازیم .

 

1- روش های بافت تابلو فرش ماشینی چهره

در حال حاضر دو روش برای بافت تابلو فرش ماشینی وجود دارد که یکی می تواند بافت چاپی باشد و دیگری نوع بافت معمولی ماشینی است که در ادامه قصد داریم به آنها اشاره کنیم که می توانید ان را مطالعه و مشاهده کنید .

خرید تابلو فرش > برای دیدن محصولات تابلو فرش چهره اینجا کلیک کنید

 

تابلو فرش چهره

 

1-1- تابلو فرش ماشینی بافت ماشینی

در روش بافت ماشینی ، عکس مورد نظر پس از طراحی توسط طراح و به کمک نرم افزار ، تبدیل به نقشه قابل بافت شده و توسط ماشین بافندگی بافته می شود که طبیعتا به صورت جفت عکس خواهد بود . در هنگام طراحی عکس ، باید طراح دقت کند که ظرافت های عکس از بین نرو د زیرا رنگ های قابل بافت در محصولات تابلو فرش ماشینی محدود بوده و باید بسیار دقت گردد که جزئیات عکس از بین نرود و همچنین با توجه به محدودیت رنگ در دستگاههای بافندگی ، رنگ نخ ها باید متناسب با رنگ چهره باشد تا حتی الامکان عکس به چهره شبیه تر باشد .

 

1-2- تابلو فرش ماشینی چاپی

در روش چاپ عکس مورد نظر توسط دستگاههای مخصوص چاپ بر روی یک تابلوفرش سفید از قبل بافته شده چاپ می شود . در این روش به این علت که تابلو فرش ماشینی چاپی دارای نزدیکی و شباهت بیشتری به تابلو فرشهای واقعی باشد ، طرح چاپی را روی زمینه سفید آن به صورت پشت و رو چاپ می کنند تا با این کار به نوع دستبافت و یا بافت ماشینی بیشتر شبیه شود . عواملی چون کیفیت عکس ارسالی ، ویرایش مناسب عکس ، روش چاپ ، کیفیت و نوع دستگاه ، جنس نخ و تراکم فرش در کیفیت چاپ موثر می باشد . ماندگاری رنگ ، کیفیت و پیکسل عکس ها با توجه به تکنولوژی و متدهای مختلف و همچنین کیفیت مواد به کار رفته از جمله کیفیت رنگ ، متفاوت است .


صنعت چاپ دیجیتال در سالهای اخیر قابلیتهای خود را از چاپهای کاغذی و نایلونی به تمام محصولات از قبیل نساجی و فرش هم گسترش داده است . چاپ دیجیتال امکان رویاپردازی بیشتری را به مشتری و تولیدکننده می دهد . هرچند که این کار با ساخت و تولید روباتهای قالیباف تا حد زیادی امکان پذیر شده است ، اما چاپ دیجیتال روی تابلو فرش ماشینی را می توان گامی نو در این عرصه دانست . بطوریکه دنیای خیالی مشتریان را زیر پای آنها به نمایش گذاشته و با قیمتی ارزان و پروسه ای سریع این امکان را به آنها خواهد داد تا هرچه را که روست دارند در خانه خود پهن کنند یا تصویر دلخواه خود را به دیوار خانه بیاویزند .


هردو روشی که ذکر کردیم دارای مزیت ها و معایب خاص به خود هستند . روش چاپی سریع تر ، راحت تر و کم دوام تر است ولی دارای دوام کمتری نسبت به تابلو فرش بافت ماشینی آن است . ولی در نوع بافت ماشینی نیز هزینه بیشتر و سرعت کمتر در بافت از معایب آن به شمار می رود .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
سوالات متداول برای خرید فرش - قسمت دوم
معرفی فرش 1200 شانه قیطران
تشخیص فرش اصل از فرش غیر اصل
همه چیز در مورد فرش ماشینی
مرکز فروش فرش کناره برای خرید مستقیم از کارخانه
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه