خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش چهره سفارشی

بافت تابلو فرش چهره سفارشی

با وجود تکنولوؤی و وسایل امروزی مثل کامپیوتر ، تبلت و انواع گوشی های همراه هنوز هم چاپ عکس های خانوادگی لذت بخش بوده و زیبایی خود را از دست نداده است . چراکه عکسها پس از چاپ زیبایی بیشتری پیدا کرده و به عبارت دیگر زیبایی آنها بهتر نمایان می شود . عکسهای شخصی و به ویژه عکس های چهره بر روی تابلو فرش زیبایی مضاعفی دارند . در گذشته به دلیل هزینه بسیار زیاد برای بافت نوعی که همگی به صورت دستباف تهیه می شد ، فقط چهره بزرگان و شخصیتهای مطرح سیاسی و هنری و علمی در قالب تابلو دستبافت دیده می شد . ولی امروزه دیگر تبدیل عکس به این محصول هزینه و زمان چندانی نیاز ندارد . و حتی به عنوان یک هدیه کاملا شخصی مورد استقبال زیاد مردم قرار گرفته است . در ادامه می خواهیم به توضیح و معرفی بافت تابلو فرش چهره سفارشی به همراه موضوعاتی که در این باره برای خرید شما باید بدانید بپردازیم .

 

1- روش های بافت تابلو فرش ماشینی چهره

در حال حاضر دو روش برای بافت تابلو فرش ماشینی وجود دارد که یکی می تواند بافت چاپی باشد و دیگری نوع بافت معمولی ماشینی است که در ادامه قصد داریم به آنها اشاره کنیم که می توانید ان را مطالعه و مشاهده کنید .

خرید تابلو فرش > برای دیدن محصولات تابلو فرش چهره اینجا کلیک کنید

 

تابلو فرش چهره

 

1-1- تابلو فرش ماشینی بافت ماشینی

در روش بافت ماشینی ، عکس مورد نظر پس از طراحی توسط طراح و به کمک نرم افزار ، تبدیل به نقشه قابل بافت شده و توسط ماشین بافندگی بافته می شود که طبیعتا به صورت جفت عکس خواهد بود . در هنگام طراحی عکس ، باید طراح دقت کند که ظرافت های عکس از بین نرو د زیرا رنگ های قابل بافت در محصولات تابلو فرش ماشینی محدود بوده و باید بسیار دقت گردد که جزئیات عکس از بین نرود و همچنین با توجه به محدودیت رنگ در دستگاههای بافندگی ، رنگ نخ ها باید متناسب با رنگ چهره باشد تا حتی الامکان عکس به چهره شبیه تر باشد .

 

1-2- تابلو فرش ماشینی چاپی

در روش چاپ عکس مورد نظر توسط دستگاههای مخصوص چاپ بر روی یک تابلوفرش سفید از قبل بافته شده چاپ می شود . در این روش به این علت که تابلو فرش ماشینی چاپی دارای نزدیکی و شباهت بیشتری به تابلو فرشهای واقعی باشد ، طرح چاپی را روی زمینه سفید آن به صورت پشت و رو چاپ می کنند تا با این کار به نوع دستبافت و یا بافت ماشینی بیشتر شبیه شود . عواملی چون کیفیت عکس ارسالی ، ویرایش مناسب عکس ، روش چاپ ، کیفیت و نوع دستگاه ، جنس نخ و تراکم فرش در کیفیت چاپ موثر می باشد . ماندگاری رنگ ، کیفیت و پیکسل عکس ها با توجه به تکنولوژی و متدهای مختلف و همچنین کیفیت مواد به کار رفته از جمله کیفیت رنگ ، متفاوت است .


صنعت چاپ دیجیتال در سالهای اخیر قابلیتهای خود را از چاپهای کاغذی و نایلونی به تمام محصولات از قبیل نساجی و فرش هم گسترش داده است . چاپ دیجیتال امکان رویاپردازی بیشتری را به مشتری و تولیدکننده می دهد . هرچند که این کار با ساخت و تولید روباتهای قالیباف تا حد زیادی امکان پذیر شده است ، اما چاپ دیجیتال روی تابلو فرش ماشینی را می توان گامی نو در این عرصه دانست . بطوریکه دنیای خیالی مشتریان را زیر پای آنها به نمایش گذاشته و با قیمتی ارزان و پروسه ای سریع این امکان را به آنها خواهد داد تا هرچه را که روست دارند در خانه خود پهن کنند یا تصویر دلخواه خود را به دیوار خانه بیاویزند .


هردو روشی که ذکر کردیم دارای مزیت ها و معایب خاص به خود هستند . روش چاپی سریع تر ، راحت تر و کم دوام تر است ولی دارای دوام کمتری نسبت به تابلو فرش بافت ماشینی آن است . ولی در نوع بافت ماشینی نیز هزینه بیشتر و سرعت کمتر در بافت از معایب آن به شمار می رود .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
فرش کاشان 1200 شانه را بیشتر بشناسیم!
فرش چند شانه بخریم
مدل فرش جهیزیه عروس به صورت شیک و لاکچری
تابلو فرش ماشینی منظره
نام انواع فرش ماشینی برای خرید و انتخاب از کارخانه
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه