خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

ویژگی های خرید از فروشگاه آنلاین فرش

مزیت فروشگاه های اینترنتی فرش

در گذشته افراد برای خرید کالای مود نیاز خود به بازار مراجعه میکردند اما فروشگاه های فیزیکی دارای مشکلات بسیار زیادی هستند که باعث ضرر کردن مشتریان می شوند در زمینه ی فرش این مشکلات بسیار بیشتر از بقیه ی کالا هایی است که در بازار به فروش میرسد این مشکلات عبارت است از قیمت بالای کالا ، مسیر طولانی تا بازار ، نبود محصول مورد نظر در فروشگاه ها فیزیکی ، اطمینان نداشتن به فروشنده ، فروش محصولات تقلبی به جای اصل ، و موارد دیگری که باعث ایجاد بی اعتمادی در مشتریان می شود . با ایجاد سایت های اینترنتی در ایران این فروشگاه ها به سرعت رشد کرده و در میان مردم محبوب شدند . تولید کنندگان فرش نیز با استفاده از فضای مجازی سایت های فروش اینترنتی فرش را ایجاد کرده تا مشکلاتی که در هنگام خرید قالی از فروشگاه های فیزیکی وجود دارد از بین برود در این مقاله قصد داریم در مورد مزیت فروشگاه های اینترنتی فرش صحبت کنیم تا دلیل محبوبیت این سایت ها را برای شما روشن کنیم و خرید را برای شما آسانتر سازیم .

 

1- ویژگی های خرید از فروشگاه آنلاین فرش

با آمدن فضای مجازی و سایت های آنلاین به خاطر راحتی در خرید و موار دیگری که در ادامه ی این مطلب به آن اشاره می کنیم باعث جذب مشتری شده است و خرید را برای مشتری بسیار آسان تر کرده است . مزیت فروشگاه های اینترنتی فرش نسبت به فروشگاه های فیزیکی چیست ؟

 

فروشگاه فرش

 

1-1- قیمت مناسب

در بازار فرش واسطه ها ی زیادی وجود دارد و این به دلیل سود بسیار زیادی است که از خرید و فروش این محصول به دست می آید به این دلیل است که در بازار قیمت های بسیارمتفاوتی وجود دارد . دلیل دیگری که فروشندگان قالی ، قیمت فرش ماشینی را بالاتر می برند اجاره ی مغازه و هزینه ی حمل و نقل کالا است که باعث شده تا فروشندگان قمیت آن را بالاتر ببرند اما در فروشگاه های اینترنتی به دلیل وجود نداشتن مکان فیزیکی هیچگونه هزینه ای برای اجاره ی مغازه نمیدهد اما دلیل اصلی قیمت پایین این محصول در فروشگاه های آنلاین ، خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه ها و تولید کنندگان است .

 

1-2- دسترسی آسان

با وجود اینترنت و سایت های فروش قالی دیگر لازم نیست مسافت طولانی را برای رفتن به بازار طی کنید . شما میتوانید با استفاده از موبایل و یا رایانه به راحت به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کنید و خرید انجام بدهید .

 

1-3- تنوع در محصولات

در بازار قالی برای خرید محصول مورد نظر خود باید بیشتر فروشگاه ها را زیر پا گذاشته تا هم قیمت مناسب و هم محصول مورد نظر خود را پیدا کنید اما در سایت های فروش فرش به راحتی میتوانید وارد دسته و طرح های مختلف شده و طرح دلخواه خود را با بهترین قیمت و کیفیت خریداری کنید .

 

1-4- ایجاد اطمینان برای مشتری

برای مشتری بسیار مهم است که از کجا خرید انجام میدهد به این خاطر فروشگاه های انلاین با استفاده از نماد اعتماد به مشتریان خود این اطمینان را میدهند که این سایت ها معتبر است .

 

1-5- ارسال رایگان کالا و تحویل آن درب منزل

یکی از موارد بسیار مهمی که برای خریدار مطرح است ارسال کالا است که فروشگاه ها هیچ ضمانتی در قبال آن به مشتریان نمیدهند اما در مقابل آن فروشگاه های آنلاین برای جذب مشتری و رضایت آن ارسال رایگان کالا را قرار داده است شما با خرید فرش ماشینی بدون هیچ گونه هزینه ای در قبال ارسال کالا میتوانید آن را درب منزل تحویل بگیرید .

 

1-6- کیفیت بالای محصول

سایت های فروش قالی به خاطر رضایت مشتری هیچگونه محصول بی کیفیتی را خریداری نمی کنند این فروشگاه ها قالی را مستقیما از تولید کنندگان مطرح خریداری می کنند و به مشتری طحویل می دهند .

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
نحوه بافت تابلو فرش سفارشی
تفاوت فرش شنل و گلیم فرش
درباره فرش ماشینی سجاده ای
طرح های تابلو فرش به صورت جدید
درجه بندی های فرش ماشینی
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه