خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

بررسی کامل فرش شگی

طرح های مختلف فرش شگی

از فرش هایی که به تازگی به محبوبیت بالا دست یافته است ، محصولات فرش شگی می باشد که این محصولات به دلیل داشتن پرز های بلند دارای مشتریان خاص خود می باشد که ما به همین دلیل در این مقاله قصد داریم درباره طرح های مختلف فرش های شگی صحبتی را داشته باشیم ، تا شما در صورتی که قصد خرید قالی شیک و زیبا را برای خانه خود را دارید به صورت اصولی یک خرید مناسب داشته باشید و با توجه به دکوراسیون خانه خود ، طرح قالی شگی مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 

1- بررسی کامل طرح های فرش شگی

قبل از اینکه به بررسی طرح های مختلف فرش شگی بپزداریم بهتر است که این قالی را به صورت کامل به شما معرفی کنیم تا یک اطلاعات کلی در رابطه با فرش شگی داشته باشید. همانطور که در خلاصه متن نیز بیان شد فرش های شگی دارای پرز بلند می باشد و دارای ساختاری فانتزی هستند که به همین دلیل و ویژگی گفته شده این فرش مناسب برای خانه های مدرن و دارای دکوراسیون شیک و نوآورنه خواهد بود. قالی شگی دارای طرحی به صورت قطعه قطعه شده می باشد که به این طراحی پایل نیز گفته میشود. ویژگی پرز های بلند در فرشهای شگی و همچنین پایل بودن آن باعث شده است که این قالی دارای نرمی بسیار فوق العاده ای بگردد و هنگامی که بر روی آن دستتان را بکشید و یا بر روی قالی فانتزی شگی راه بروید این نرم بودن را به خوبی احساس خواهید کرد.

 

1-1- جنس فرش ماشینی شگی

این محصول از جنس های مختلفی همچون پلی پروپبلین ، آکریلیک و همچنین پشم تولید میگردد که این جنس استفاده شده خود یک ویژگی می باشد زیراکه ، فرش ماشینی شگی می تواند به خوبی گرد و غبار محیط را جذب نماید و در نتیجه ، اطراف فرش منزل شما همیشه فاقد کثیفی خواهد بود. در ادامه ویژگی های این قالی ماشینی می توان به وزن بسیار مناسب آن اشاره داشت که حمل و نقل آن را بسیار آسان کرده و برای جایجایی دیگر شما مشکلی نخواهید داشت. البته در ادامه نیز باید بیان داشت که شستن فرش های شگی نسبت به قالی معمولی کمی سختر خواهد بود ولی از نظری دیگر زیبایی این قالی فانتزی را نمی توان نادیده گرفت.

 

1-2- طرح های مختلف فرش شگی

همانطور که گفته شد فرش شگی دارای طرح های مختلفی می باشد که از جمله طرح های فرش شگی می توان به طرح های مختلف قرار داده شده در فروشگاه فرش روز اشاره داشت که شما می توانید برای خرید به دسته بندی محصولات فرش شگی مراجعه کرده و انواع طرح های مختلف این فرش ماشینی را به همراه قیمت آن مشاهده نمایید.

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
ارسال سریع فرش ماشینی
انتخاب فرش ماشینی مناسب محیط
مشخصات فرش ۷۰۰ شانه به صورت کامل
مشخصات فرش ماشینی خوب برای خرید چیست
فرش قیمت مناسب در انواع 700 ، 1000 و 1200 شانه
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه