خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

نحوه بافت تابلو فرش سفارشی

how-make-pictorial-carpet.jpg

پیش از این مقاله ای در رابطه با تابلو فرش سفارشی منتشر کردیم در این مقاله نیز قصد داریم توضیحات کامبتری را خدمت شما قرار بدهیم. تابلو فرش به انواعی از قالی گفته می شود که در درون یک قاب چوبی محصور می شود و بیشتر جنبه تزییناتی دارد . این محصول دارای دو نوع دستبافت و ماشینی است که ما توضیحاتی درباره چگونگی بافت تابلو فرش ماشینی سفارشی قصد داریم به شما مطالبی را ارائه دهیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید . از لحاظ دسته بندی موضوعی به چند دسته می توان تابلو فرش را دسته بندی کرد که یکی از آنها تابلو فرش سفارشی است . مناظر طبیعی ، چهره ، گل ، اشخاص ، حیوانات و ترکیبی از دیگر دسته بندی در این زمینه هستند . شهری که خاستگاه و یا پایتخت این کالا محسوب می شود شهر سردرود است چرا که برای اولین بار در این شهر این محصول اختراع شد و به عرضه رسید . بسته به نوع تابلو فرش سایز ها و اندازه های مختلفی برای آن گفته شده است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت .

 

1- نحوه بافت تابلو فرش سفارشی

یکی از زیباترین کادو و یا هدیه ای که می توانید به دیگران بدهید یک کالای ماندگار است که همیشه با دیدن آن شما را به خاطر بیاورد . ما توصیه می کنیم که می توانید از تابلو فرش سفارشی استفاده کنیدد و آن را به عنوان هدیه ای ارزشمند به دوست یا عزیزتان تقدیم کنید . برای اینکر لازم است تا شما تصویری خاطره انگیز از آن شخص و یا اثری از وی را بدست بیاورید و تحویل کارخانه فرش ماشینی کاشان بدهید . بعد از این کار آنها تصویر شما را بعد از تحویل گرفتن طی فرآیندی و با استفاده از نرم افزار های رایانه ای به نقشه قالیبافی تبدیل می کنند و از اینجا مرحله بعدی که بافت آن است آغاز می شود . در کارخانه قالیبافی کاشان دو نوع بافت ماشینی و چاپ دیجیتال دیده می شود . این ها دو روش کاملا متفاوت برای بافت یک تابلو فرش سفارشی هستند چرا که هردو دارای فرآیند مختلف هستند . در بافت ماشینی ابتدا نقشه ای که مورد نظر است و شما آن را سفارش داده اید به دستگاه بافنده برنامه ریزی می شود . این دستگاه طبق همان نقشه و با استفاده از بهترین نخ ها ( نخ صد در صد اکریلیک ) بافته می شود و نهایتا آن چیزی را که شما سفارش داده اید را به بیرون تحویل می دهد . مرحله آخر ارسال رایگان تابلو فرش سفارشی درب منزل شما است .  اما نوع دیگری از بافت چاپ دیجیتال می باشد که روشی نوین است . در واقع درمرحله ای که شما سفارش را تحویل دادید و به نقشه قالیبافی تبدیل شد ، ابتدا یک تابلو فرش ماشینی با نقشه خام ( بدون نقشه ) و زمینه سفید تولید و بافته می شود  . در مرحله بعد با استفاده از دستگاه چاپ کننده طرح شما را روی زمینه سفید آن چاپ می کنند . برای اینکه بیشتر به تابلو فرش ماشینی شبیه باشد طرح را پشت و رو می زنند . درست است که هردو روش برای بافت سفارش شما هستند اما باید بدانید که دوام بافت دیجیتال کمتر است اما سرعت آن نسبت به بافت ماشینی بسیار بیشتر است و می توان گفت که اگر عجله دارید باید از چاپ دیجیتال استفاده کنید .

دسته بندی : محصولات تابلو فرش

 

2- اندازه های بافت تابلو فرش سفارشی

در اندازه های مختلفی می توان بافت تابلو فرش سفارشی را انجام داد ، اما اندازه هایی سازمانی به تناسب با بافنده برای این کار در نظر گرفته شده است . اندازه های 35*50 ، 50*70 ، 70*100 ، 80 * 120 ، 100 *150 ، 200*300 سانتی متر از این اندازه هاهستند . لازم به ذکر است که در برخی از کارخانه های قالیبافی کاشان تابلو فرش را می توانند تا اندازه 12 متر ببافند که این بسته به نیاز مشتری دارد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'تابلو فرش سفارشی' , 'تابلو فرش' , 'تابلو فرش ماشینی'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
شما در خرید فرش ماشینی کیفیت برایتان مهم است یا قیمت ؟ حتما بخوانید⚡️
طرح فرش ماشینی کاشان برای انتخاب و خرید
فرش راهرو با مشخصات کامل برای خرید مستقیم از کارخانه
تنوع رنگی فرش 1000 شانه و 1200 شانه
ویژگی اصلی فرش خوب
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه