خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

نحوه بافت تابلو فرش سفارشی

چگونگی بافت تابلو فرش

پیش از این مقاله ای در رابطه با تابلو فرش سفارشی منتشر کردیم در این مقاله نیز قصد داریم توضیحات کامبتری را خدمت شما قرار بدهیم. تابلو فرش به انواعی از قالی گفته می شود که در درون یک قاب چوبی محصور می شود و بیشتر جنبه تزییناتی دارد . این محصول دارای دو نوع دستبافت و ماشینی است که ما توضیحاتی درباره چگونگی بافت تابلو فرش ماشینی سفارشی قصد داریم به شما مطالبی را ارائه دهیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید . از لحاظ دسته بندی موضوعی به چند دسته می توان تابلو فرش را دسته بندی کرد که یکی از آنها تابلو فرش سفارشی است . مناظر طبیعی ، چهره ، گل ، اشخاص ، حیوانات و ترکیبی از دیگر دسته بندی در این زمینه هستند . شهری که خاستگاه و یا پایتخت این کالا محسوب می شود شهر سردرود است چرا که برای اولین بار در این شهر این محصول اختراع شد و به عرضه رسید . بسته به نوع تابلو فرش سایز ها و اندازه های مختلفی برای آن گفته شده است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت .

 

1- نحوه بافت تابلو فرش سفارشی

یکی از زیباترین کادو و یا هدیه ای که می توانید به دیگران بدهید یک کالای ماندگار است که همیشه با دیدن آن شما را به خاطر بیاورد . ما توصیه می کنیم که می توانید از تابلو فرش سفارشی استفاده کنیدد و آن را به عنوان هدیه ای ارزشمند به دوست یا عزیزتان تقدیم کنید . برای اینکر لازم است تا شما تصویری خاطره انگیز از آن شخص و یا اثری از وی را بدست بیاورید و تحویل کارخانه فرش ماشینی کاشان بدهید . بعد از این کار آنها تصویر شما را بعد از تحویل گرفتن طی فرآیندی و با استفاده از نرم افزار های رایانه ای به نقشه قالیبافی تبدیل می کنند و از اینجا مرحله بعدی که بافت آن است آغاز می شود . در کارخانه قالیبافی کاشان دو نوع بافت ماشینی و چاپ دیجیتال دیده می شود . این ها دو روش کاملا متفاوت برای بافت یک تابلو فرش سفارشی هستند چرا که هردو دارای فرآیند مختلف هستند . در بافت ماشینی ابتدا نقشه ای که مورد نظر است و شما آن را سفارش داده اید به دستگاه بافنده برنامه ریزی می شود . این دستگاه طبق همان نقشه و با استفاده از بهترین نخ ها ( نخ صد در صد اکریلیک ) بافته می شود و نهایتا آن چیزی را که شما سفارش داده اید را به بیرون تحویل می دهد . مرحله آخر ارسال رایگان تابلو فرش سفارشی درب منزل شما است .  اما نوع دیگری از بافت چاپ دیجیتال می باشد که روشی نوین است . در واقع درمرحله ای که شما سفارش را تحویل دادید و به نقشه قالیبافی تبدیل شد ، ابتدا یک تابلو فرش ماشینی با نقشه خام ( بدون نقشه ) و زمینه سفید تولید و بافته می شود  . در مرحله بعد با استفاده از دستگاه چاپ کننده طرح شما را روی زمینه سفید آن چاپ می کنند . برای اینکه بیشتر به تابلو فرش ماشینی شبیه باشد طرح را پشت و رو می زنند . درست است که هردو روش برای بافت سفارش شما هستند اما باید بدانید که دوام بافت دیجیتال کمتر است اما سرعت آن نسبت به بافت ماشینی بسیار بیشتر است و می توان گفت که اگر عجله دارید باید از چاپ دیجیتال استفاده کنید .

دسته بندی : محصولات تابلو فرش

 

2- اندازه های بافت تابلو فرش سفارشی

در اندازه های مختلفی می توان بافت تابلو فرش سفارشی را انجام داد ، اما اندازه هایی سازمانی به تناسب با بافنده برای این کار در نظر گرفته شده است . اندازه های 35*50 ، 50*70 ، 70*100 ، 80 * 120 ، 100 *150 ، 200*300 سانتی متر از این اندازه هاهستند . لازم به ذکر است که در برخی از کارخانه های قالیبافی کاشان تابلو فرش را می توانند تا اندازه 12 متر ببافند که این بسته به نیاز مشتری دارد .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
نقاط قوت فرش ماشینی کاشان از نگاه دیگرکشورها
مشخصات فرش 1500 شانه ماشینی برای سفارش و خرید
تحویل فرش درب منزل
انواع تفاوت فرش ماشینی با دستباف و قالیچه
راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی با انتخاب
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه