خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تاثیر فرش های فانتزی در دکوراسیون داخلی

effect-fancy-carpet-decoration.jpg

از زمان قدیم که تنها قالی های دست بافت زیر پای افراد بود و زیبایی های خود را از هنر ایرانی به نمایش میگذاشت و تاثیر فرش های فانتزی در دکوراسیون داخلی به شکل های مختلفی نمایان بود ، تا به حال که تمام طرحی های آن از هر نوعی در خانه های ما وجود دارد سلیقه ی مردم در انتخاب  مهم بوده است و هر خانه ای جفت خود را از بازار میبرد امروزه انواع زیر انداز ها بسیار زیاد شده است و تمام خریداران را سر در گم کرده است چرا که خریداران اطلاع زیاد از انواع آن ندارند و نمی دانند که چه قالی برای منازلشان مناسب تر است تا به الان انواع زیر انداز های با شکل ها و اندازه های متفاوتی مانند گلیم  ، فرش ماشینی ، دستبافت ، فانتزی و غیره که هر کدام نیز انواع مختلفی دارند تولید و به بازار عرضه شده است در این مقاله ما میخواهیم درباره ی قالی فانتزی ، انواع و تاثیر فرش فانتزی در دکوراسیون داخلی به همراه نحوه انتخاب هر قالی فانتزی برای هر مکان صحبت کنیم.

 

1- مقدمه ای درباره فرش فانتزی

افرادی که با فانتزی آشنایی دارند میدانند که اینگونه قالی ها بیشتر از رنگ های شاد استفاده میکنند که به خانه ها روشنی میدهند و این رنگ های روشن به صورت برجسته منزل شما را به سبک مدرن نشان میدهند این رنگ های زیبا باعث میشود تا خانه ی شما با فرش ماشینی فانتزی ، زیبا و جذاب نشان داده شود.

 

1-1- طراحی و نقشه ی فرش های فانتزی

فرشهای مدرن و فانتزی نسبت به نقشه های ایرانی طرح های ساده تری در نقشه های خود دارند بر خلاف قالی ایرانی و نقشه های ایرانی در این نوع قالی ها بیشتر از مکعب دایره و اشکال ساده ای از این نوع اشکال دیده میشود و این اشکال با استفاده از رنگ های شاد از یک دیگر جدا میشوند از نظر نام و دکوراسیون نیز این نوع بر خلاف قالی های  ایرانی که نام های خاصی دارند این فرشها هیچ نام خاصی ندارند و بیشتر برای خانه های مدرن و جدید ساخته شده اند و جای خود را باز کرده اند.

 

1-2- انواع فرش فانتزی

در این قسمت سعی شده است انواع فرش فانتزی مورد بررسی قرار داده شود که از جمله از این قالی ها می توان به گلیم و همچنین شگی اشاره داشت.

 

1-2-1- گلیم ماشینی 

گلیم ها یکی از انواع فرش های فانتزی هستند که بیشتر در راه پله ها و همینطور آشپزخانه استفاده میشود

محصولات :  برای دیدن محصولات گلیم اینجا کلیک کنید

 

1-2-2- شنل

شنل از الیاف پلی استر و اکریلیک استفاده میشود این فرش دارای الیاف برجسته و همینطور بسیار نرمی هستند

محصولات : برای دیدن محصولات فانتزی شنل اینجا کلیک کنید

 

1-2-4- شگی

به قالی های پرز بلند گفته میشود که برای دکوراسیون منزل بسیار مناسب هستند

محصولات : برای دیدن محصولات فرش شگی اینجا کلیک کنید

 

1-2-5- فریز

به خاطر تراکم و پیچیدگی بسیار بالای نخ ها به یک دیگر دارای دوام و مقاومت بسیار بالایی هستند.

 

2- فرش فانتزی در دکوراسیون خانه های مدرن

اگر دکوراسیون خانه ی شما رنگ سفید رنگ غالب است بهتر است از فرش فانتزی استفاده کنید ، که فریبنده هستند مانند سرخ آبی و همینطور رنگ بنفش در کنار هم. اگر مبلمان شما دارای رنگ خنثی هستند بهترین کار این است برای ایجاد تنوع و جذاب نشان دادن محیط از فرش فانتزی با رنگ های متفاوت استفاده کنیم که خانه از یک دستی بیرون بیاید. قالی های فانتزی را میتوانید با شکل های متفاوتی انتخاب کرد و انواع مختلف آن نیز در شکل های زیبا طراحی میشود فرش های فانتزی را حتی میتوان به جای اینکه گوشه های آن مستطیلی باشد به صورت اشکال هندسی مانند دایره هشت ضلعی و همینطور شکل های دیگر برای خانه هایتان فراهم کنید.

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش فانتزی' , 'انواع فرش های فانتزی' , 'فرش شگی' , 'گلیم ماشینی' , 'فرش فانتزی در دکوراسیون خانه' , 'فرشهای مدرن و فانتزی' , 'تاثیر فرش های فانتزی در دکوراسیون داخلی' , 'فرش ماشینی'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
کانال فرش ۱۲۰۰ شانه برای خرید و انتخاب فرش
سیر تکاملی موفقیت های فرش کاشان
خرید فرش سفارشی با قیمت ارزان و کیفیت عالی
با تولیدات فرش کاشان آشنا شوید!
ویژگی های انواع فرش ماشینی [ قسمت دوم ]
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه