خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

خصوصیت فرش 1200 شانه 8 رنگ

خصوصیت فرش 1200 شانه 8 رنگ کاشان

همانطور که در مقالات پیشین توضیح دادیم ، منظور از فرش ماشینی 1200 شانه ماشینی هشت رنگ ، یعنی در یک متر از عرض فرش 1200 گره یا ریشه وجود دارد . و از خصوصیات منحصر به فرد فرش 1200 شانه این است که در بافت آن 8 رنگ به کار رفته و به خاطر اینکه ، تعداد گره ها بالاست پس حتما در بافت آن باید از الیاف ظریف استفاده کرد و فشرده بودن بین ریشه ها ، ویژگی منحصر به فرد فرش ماشینی 1200 شانه ، است و در بافت فرش 1200 شانه از طرح ها و نقشه های خیلی شلوغ استفاده می کنند و قالی 1200 شانه خیلی ظریف و ریز نقش است . در ادامه این مقاله سعی شده است در مورد فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ و انواع طرح های آن که در فروشگاه فرش روز پر طرفدار نیز می باشد صحبت کنیم که می توانید در ادامه این مقاله برای انتخاب یک فرش خوب همراه ما باشید.

 

فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ

فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ از محصولات فرش روز است . کیفیت این دسته از قالی ماشینی بسیار بالاست به گونه ای که در هنگام شست و شو هیچ گونه آسیبی نمی بیند . انواع طرح فرش 1200 شانه 8 رنگ ، در سایت فرش روز به نمایش گذاشته شده است . در اینجا به ذکر چند نمونه از فرش ماشینی 1200 شانه جدید را می پردازیم . فرش 1200 شانه ماشینی طرح اصفهان لاکی با تراکم 3600 ، که به صورت 6 متر ، 9 متر ، 12 متر عرضه می شود . جنس نخ خاب ترک است و جنس نخ تاروپود پنبه است . فرش 1200 شانه ماشینی طرح افشان ، که جز فرش پرفروش است و دستبافت گونه است و دارای رنگ سرمه ای و گردویی است و این فرش در ابعاد 6 متری و 9 متری و 12 متری موجود است و ضد حساسیت و بدون پرزدهی است .

 

فرش 1200 شانه دستبافت گونه

فرش ماشینی 1200 شانه طرح تبریز ، که با رنگ های منحصر به فرد طلایی ، روناسی ، کرم ، سرمه ای و سبز عرضه می شود . لطافت این دسته از فرش بسیار بالاست و جز فرش های دستبافت گونه درجه یک است . در ادامه طرح های محبوب فروشگاه می توان به فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره اشاره داشت ، که این فرش فقط به رنگ سرمه ای به بازار فرش عرضه شده است و با کیفیت ممتاز درجه یک می باشد . برای دیدن طرح های دیگر فرش 1200 شانه ، به سایت فرش روز مراجعه فرمایید تا بتوانید از رنگ ها و طرح های مختلف دیدن کنید و بتوانید آنها را باهم مقایسه کنید .

 

گروه توسعه و تحقیق فرش روز

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
تاثیر فرش های فانتزی در دکوراسیون داخلی
تنوع رنگی فرش 1000 شانه و 1200 شانه
فرش ماشینی 1200 شانه - قسمت دوم
انواع فرش بر اساس اندازه
انتخاب فرش ماشینی مناسب محیط
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه