خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 1200 شانه - قسمت دوم

فرش ماشینی 1200 شانه و ویژگی های آن

بافت ریز و متراکم فرش یکی فاکتور های مهم درکیفیت و جذابیت فرش خوب است. در قدیم فرش های دستباف برای بیان تراکم فرش از واحد "رج" استفاده می کردند. در فرش های نوین و امروزی اصطلاح شانه و تراکم استفاده می شود. به این ترتیب که شانه تعداد گره ها در واحد طول فرش اندازه گرفته می شود اما از تراکم برای تعداد گرها در طول قالی استفاده می شود. فرش های امروزی در بیشترین ریزبافتی در 1200 شانه و تراکم 3600 بافته می شود. جدیدترین انواع تولیدات فرش ماشینی ، فرش 1200 شانه ایرانی می باشد که به دلیل تراکم زیاد بسیار چشم نواز و فاخر می باشد و مانند تابلوی نقاشی که بر روی زمین پهن شده به نظر می رسد.با وجود اینکه قیمت فرش های 1200 شانه اما اگر به دنیال فرشی خاص و لوکس هستید فرش 1200 شانه می تواند بهترین انتخاب شما باشد. این نوع فرش ها در اندازه های 12 ، 9 و 6 متری و کناره هایی با ابعاد مختلف تولید می شوند. در ادامه این مقاله توضیحات کامل برای فرش ماشینی 1200 شانه و ویژگی های آن قرار داده شده است که می توانید آن را از فروشگاه مطالعه بکنید.

 

فرش ماشینی کاشان
فرش روز کاشان به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان فرش ماشینی با دارا بودن خط تولید فرش های با تراکم بالا و فرش 1200 شانه که اصطلاحا به دستباف گونه معروفند ، فرش های ماشینی با کیفیت ممتاز ، زیبا  قیمت خوب را در اختیار هموطنان عزیز قرار داده است. فرش روز کاشان بزرگترین تولید کننده فرش ماشینی با دارا بودن دستگاه های پیشرفته بافت فرش ماشینی 1000 شانه و  فرش ماشینی 1200 شانه با نقش های زیبا و جذاب از کلکسیون فرش دستباف گونه برترین کارخانه تولید فرش در ایران می باشد. جنس نخ فرش های ماشینی صد در صد آکریلیک و نخ پود آن صد در صد پنبه است که به نوعی گرانترین و بهترین نوع مواد اولیه فرش ماشینی را تشکیل می دهد. کاشان از قدیم الایام تا امروز به عنوان قطب فرش ماشینی در کشور مشغول به فعالیت بوده و هست. برای مشاهده و انتخاب انواع قالی با کیفیت و زیبا و فرش 1200 شانه می توانید به سامانه اینترنتی فروشگاه فرش روز کاشان مراجعه کنید. علاوه بر این می توانید با مراجعه فروشگاه فرش روز کاشان برای خرید فرش ماشینی در تراکم های متفاوت شامل فرش 1000 شانه و فرش ماشینی 700 شانه خریداری بفرمایید.

 

گروه توسعه و تخقیق - فرش روز

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش بزرگ برای خرید مستقیم از کارخانه
طرح فرش جدید برای خرید مستقیم از کارخانه کاشان
طرح های فرش ماشینی کاشان
معایب فرش ماشینی 1200 شانه در انتخاب و سفارش چیست
مزیت انواع فرش شگی
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه