خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش فانتزی - قسمت دوم

خرید فرش فانتزی

فرش فانتزی
فرش های جدیدی که به تازگی در میان خانواده های ایرانی محبوب شده و جایگاه خاصی در میان دکوراسیون داخلی دارند به فرش فانتزی یا فرش مدرن معروف هستند . فرش های که طرح و نقش و رنگ بندی آنها با فرش های کلاسیک و سنتی تفاوت زیادی دارد و بجای طرح های مانند لچک ترنچ ، خشتی در طرح های فرش مدرن و ساده استفاده شده است. در این مدل فرش ها طرح هایی از ترکیبی از اشکالی مانند مربع ، مستطیل و چینشی از چندین رنگ به چشم میخورد. از ویژگی های برجسته فرش فانتزی به کاربردن رنگ بندی های براق و شاد می باشد . فرش مدرن و فرش فانتزی معمولا در خانه های ایرانی با چیندمان  مدرن به کار می رود. با وجود اینکه تعداد کمی از فرش های فانتزی و فرش مدرن از نخ های اکریلیک تولید می شود اما اکثر تولید کننده های فرش ماشینی ، از نخ های پلی استر برای تولید فرش های خود استفاده می کنند زیراکه نخ پلی استر ویژگی های منحصر به فردی دارد که باعث میشود با سایر فرش های ماشینی سنتی فرق داشته باشد. از جمله ویژگی های این فرش فانتزی یا فرش ضد حساسیت فانتزی ، ضد لک بودن ، ضد چروک و دارای طول عمر بالا بودن و علاوه بر آن مقاومت خوبی داشتن و شستن آسان آن اشاره داشت. در ادامه این مقاله توضیحات کامل در مورد خرید فرش فانتزی و فرش ماشینی فروشگاه فرش روز داده شده است که می توانید آن را در ادامه مطالعه بفرمایید.

انواع فرش فانتزی

فرش شگی و فرش پرز بلند ، فرش تزیینی ، فرش فانتزی گبه ، فرش پوست و چرم ، فرش فریز ، گلیم فرش متال ، فرش اسپرت از جمله فرش فانتزی می باشند. فرش فانتزی هم وجود دارد که ممکن است دارای طرح ها و رنگ های خنثی باشند ، اما در اکثر فرش های فانتزی رنگ های مانند زرد ، قرمز ، سرخ آبی  بیشتر مورد استفاده می گیرد. همه فرش های برای داشتن ظاهری زیبا و بادوام نیاز به نگهداری مناسب و نظافت منظم دارند. فرش فانتزی با توجه به نوع بافت و طرح آن به تلاش بیشتری برای شستشو و نظافت دارد. همچنین توصیه شده است فرش فانتزی را در هر سال یکبار به صورت سرتاسری بخار شویی شود تا بین گره های فرش نفوذ نکند و  کثیفی ها به فرش ماشینی آسیب نزند به طوری که بعضی از آن ها به طوری کثیف می شوند که با جارو برقی نمی توان آن را تمیز کرد. سعی کنید فرش ماشینی را در محلی قرار دهید که در معرض مستقیم نور نباشد که کیفیت و رنگ خود را از دست ندهد. فرش فانتزی و مدرن به علت تابیدگی بیشتر الیاف آن نسبت به فرش گلیم ماندگاری و مقاومت بیشتری دارد. فرش فانتزی این توانایی را دارد که در برابر اجسام نوک تیز مقاوت بالای از خود نشان دهد و ظاهر خود را حفظ کند. خوشبختانه بافندگان فرش ماشینی مانند شرکت کارخانه فرش کاشان علاوه بر فرش های سنتی ، بهترین و با کیفیت ترین فرش های فانتزی را با عالی ترین الیاف ضد حساسیت و در تراکم و تعداد شانه بالا تولید و به مردم عزیز  ارائه می کند. هموطنان عزیز می تواند با مراجعه به سامانه اینترنتی سایت فرش روز کاشان به طور مستقیم اقدام به خرید اینترنتی فرش و تجربه خرید مستقیم فرش را با فروشگاه فرش روز کاشان تجربه کنند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
همه چیز درباره شانه فرش و تراکم فرش
با کیفیت انواع فرش 700 شانه آشنا شوید!
بررسی آخرین قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000
با مطالعه این نکات فرش ماشینی درجه یک بخرید !
مزیت انواع فرش شگی
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه