خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش شگی - قسمت دوم

خرید فرش شگی کاشان

درباره فرش شگی پیش از این توضیحاتی را در قسمت اول آن دادیم که پیشنهاد میکنیم مقاله آن را مشاهده کنید. فرش ها دارای پنج نوع هستند . فرش فانتزی نوعی از فرش محسوب می شود . از ویژگی فرش فانتزی همانطور که از نامش پیداست می توان به جدید بودن ، مدرن بودن و طرح های متفاوت اشاره کرد . از قابلیت های فرش فانتزی استحکام بالا ، زیبایی و طراحی خاص می باشد. فرش شگی یکی از انواع فرش فانتزی است که با ظاهر خاص توجه مشتری را به خود جلب کند . در این مقاله توضیحات کامل مربوط به خرید فرش شگی کاشان در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید آن را در ادامه مشاهد و مطالعه بفرمایید . مقالات ما بهترین مرجع شناخت ویژگی های یک فرش خوب می باشد .


ماهیت فرش شگی
اگر تا به حال برای خرید فرش اقدام کرده باشید نام فرش شگی را در زمره ی فرش های فانتزی شنیده اید. فرش شگی در کنار فرش شنل و فرش فریز انواع فرش فانتزی محسوب می شوند که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند . فرش شگی را با نام فرش پرز بلند نیز می شناسند . در بافت فرش شگی از نخ های قطعه قطعه شده که اصطلاحا به آن پایل گفته می شود ، استفاده می شود . در بافت فرش شگی یا فرش پرزبلند از الیاف پلی استر ، اکریلیک ، پشم و یا پلی پروپین استفاده شده است . در این میان جنس پلی استر در بین تولید کنندگان و بافندگان فرش دارای محبوبیت بیشتری است . توجیه ما برای محبوبیت پلی استر ویژگی ها خوبی است که دارد. از مهم ترین و بارز ترین ویژگی های فرش هایی که با الیاف پلی استر بافته می شوند می توان استحکام بالا ، ثبات رنگ ، مقاومت در برابر نور خورشید ، عدم نیاز به اتو و غیره را نام برد . اما فرش شگی که از الیاف پشمی در بافت آن استفاده شده است به علت جذب گرد و غبار و رطویت می توانند محیط را تمیز نگه دارند . فرش های شگی را معمولا در فضای های اداری ، خانگی و غیره استفاده کرد . یکی از ویژگی های بارز فرش شگی را می توان نرم بودن و راحتی آن ، نام برد . از دیگر ویژگی فرش شگی این است که وزن بسیار کمی دارند و بسیار سبک هستند .


انواع فرش شگی
انواع فرش شگی را می توان سه بعدی ، تک رنگ و معمولی نام برد که به معرفی آن می پردازیم .
فرش تک رنگ : در طراحی و تولید این نوع فرش شگی از یک رنگ استفاده شده است .
فرش سه بعدی : در طراحی و نقشه و تولید آن از طرح های سه بعدی استفاده شده است و طوری بافته شده اند که شما آن را به صورت سه بعدی مشاهده می کنید .
فرش شگی معمولی : در فرش های معمولی انواع و اقسام رنگ ها و طرح ها استفاده می شود و از این نظر محدودیتی در فرش های معمولی نیست . یعنی فرش معمولی دارای گستردگی بیشتری برای طراحی فرش شگی معمولی می باشد .

شما می توانید برای مشاهده انواع فرش شگی به سایت فرش روز وارد شوید و از نمونه های مختلف فرش مدرن و فانتزی شگی دیدن بفرمایید و درصورت پسندیدن فرش مورد نظر برای خرید فرش به صورت آنلاین در سایت فرش روز اقدام فرمایید . شما می توانید انواع فرش کاشان را درسایت فرش روز مشاهده کنید و با بهترین کیفیت از سایت فرش روز خریداری کنید .


دوام ،عمر و استحکام فرش شگی
عمر فرش های شگی نسبت به فرش ماشینی معمولی کمتر است . همچنین فرش شگی را نمی توان به راحتی شستشو داد و ممکن است از دوام آن در دفعات متعدد شستشو کم شود . اگر بخواهید از فرش شگی در مکانی استفاده کنید که به تمیزی آن اهمیت نمی دهید و معمولا همیشه به هم ریخته است و مواد زیادی روی آن می ریزد ، به علت استعداد جذب مواد مختلف توسط فرش شگی با گذشت زمان و خیلی زود از خرده های مختلف پر شده و خراب می شود .


موارد استفاده فرش شگی
همانطور که گفتیم فرش شگی را می توان در فصاهای اداری ، فضاهای خانگی و غیره استفاده کرد . اما باید بدانید که فرش شگی را در اتاق هایی استفاده کنید که زود به زود کثیف و نامرتب نمی شوند و استعداد گرد و خاک کمتر است . مثلا در اتاق هایی که مخصوص کودکان است توصیه می شود از این نوع فرش استفاده نکنید ، چون کودکان اتاقشان را تمیز نگه نمیدارند .


خرید آنلاین فرش کاشان
شما می توانید با جستجو در انواع و اقسام فرش ها و به خصوص فرش فانتزی در سایت فرش روز ، فرش کاشان را خریداری کنید . سایت فرش روز با طراحی خاص و رابط کاربری مناسب طراحی شده است تا شما مشتریان گرامی بتوانید به راحتی به خرید و جستجوی فرش کاشان بپردازید . شما همچنین برای خرید فرش شگی کاشان هم در سایت فرش روز اقدام کنید .

 

باتشکر - واحد آموزش و تحقیق فرش روز

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
سوالات متداول برای خرید فرش - قسمت دوم
فرش کرم رنگ مناسب برای عروس و ست با مبلمان
تمامی اطلاعات صادرات فرش ترکیه
راهنمای خرید نخ و نقشه فرش
خرید تابلو فرش کلاریس با چاپ سریع با طرح شیک
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه