خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

صفر تا صد فرش ماشینی برای سفارش و خرید

صفر تا صد فرش ماشینی برای سفارش و خرید

فرش ماشینی
کلمه فرش در عربی به نام زمین است و در فارسی در معنانی پهن کردن ، گستردن ، زیر انداز به کار می رود. با توجه با مطلب ذکر شده می توان عباراتی چون نمد ، زیلو ، گلیم فرش ، فرش ماشینی را فرش دانست. با پیشرفت علم و صنعت ، انسان توانست با ترکیب و بافتن الیاف پشم ، زیر اندازی تحت نام نمد که بسیار مناسب و گرم بود را تهیه کند. با گذشت زمان و یادگرفتن روش ها و تکنیک های بافندگی با ادغام رشته های افقی و عمودی پشم ، گلیم فرش ابداع شد و این سراغازی برای تولید فرش گره دار ، پرزدار و فرش ماشینی شد. از دیر باز تلاش بافندان فرش بر این بوده که تراکم گره های فرش را بالا ببرند. با بالا رفتن تراکم فرش ماشینی ، قیمت فرش هم بالا می رود زیرا می توان نقش ها و طرح های بهتری روی فرش ایجاد کرد. فرش ماشینی کاشان تقریبا حدود نیم قرن پیش به صنعت بافندگی وارد شد. به علت گسترش استفاده فرش و قیمت فرش پایینتر نسبت به فرش دستباف ، توانست مورد توجه مردم قرار بگیرد و مردم روی به خرید فرش ماشینی آوردند. تولید فرش ماشینی کاشان در دهه 60 شمسی در تعداد بالا به کار خود ادامه داد. در این سالها کارخانه فرش کاشان محصولات فرش ماشینی خود را با قیمت خوب و با شباهتی بسیار به فرش دستباف به بازار فرش ماشینی ارائه کرد. در ادامه این مطلب توضیحات کامل برای فرش ماشینی و خرید فرش ماشینی قرار داده شده است که می توانید در ادامه مشاهده کنید.

 

فرش ماشینی

تعداد گره ها را در عرض یک متر فرش را تراکم عرشی یا شانه می نامند به طور مثال فرش 700 شانه در هر متر از عرض فرش 700 گره دارد . به همین ترتیب به تعداد گره ها در طول یک متر فرش را تراکم طولی فرش ماشینی می نامند. تراکم های ، فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه معمول ترند. فرش ماشینی کاشان با تراکم های متفاوت در طرح های جذاب یکی از بهترین انواع فرش خوب ایران است. به طبع بالاترین قیمت در بازار فرش کاشان ، به فرش ماشینی 1200 شانه تعلق دارد.تولید فرش 500 شانه در کاشان رواج زیادی دارد این فرش ماشینی در حقیقت فرش 700 شانه است که با تغییر در دستگاه بافت به فرش 700 شانه شباهت زیادی دارد. کارخانه فرش کاشان با تولید فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه یکی از قوی ترین بافندگان فرش ماشینی کاشان است.
یکی از ویژگی های مهم و مورد توجه مردم جنس نخ فرش ماشینی است . در فرش ماشینی کاشان و کارخانه فرش کاشان بیشترین نخ مورد استفاده نخ اکریلیک می باشد که از برترین انواع نخ است. البته برای تولید فرش ماشینی فانتزی از نخ های پلی استر و از نخ های ابریشم مصنوعی برای تولید فرش ابریشم گونه استفاده می شود. قیمت فرش بر اساس معیار های مختلفی مشخص می شود. موارد تاثیر گذار بر قیمت فرش کاشان را می توانید در زیر مشاهده فرمایید.


جنس نخ فرش ماشینی
جنس نخ بسته به کیفیت و مرغوبیت آن یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت فرش و نخ می باشد.


وزن فرش ماشینی
در شانه های مختلف فرش ، وزن های مشخص به خود را دارد به طور مثال برای فرش ماشینی 700 شانه وزن بین 42 الی 45 کیلو مناسب و قابل قبول است که نشان دهنده مرغوبیت بالای فرش می باشد.


تعداد رنگ فرش ماشینی
تعداد رنگ یکی از عوامل کلیدی در قیمت گذاری فرش ماشینی است. عمده تولیدات فرش ماشینی کاشان 8  و 10 رنگ می باشد.

اگر به فروشگاه فرش روز کاشان سر بزنید به تنوع رنگ در فرش ماشینی کاشان پی می برید. معمولا فرش کاشان در 8 ، 10 و 12 رنگ تولید می شود. از جمله این محصولات این فروشگاه می توان به فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه اشاره کرد. منظور از 10 رنگ یعنی در تولید این فرش ماشینی از 10 رنگ متفاوت استفاده می شود و همینطور این موضوع برای تعداد رنگ های دیگر در فرش ها صادق می باشد. شما با مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش روز کاشان می توانید از خرید مستقیم فرش از کارخانه لذت ببرید. بازار فرش روز کاشان برای همشهریان گرامی با ایجاد بستری مناسب و قابلیت های فراوان شرایطی را فراهم کرده تا با فروش مستقیم فرش و قیمت مناسب فرش خدمتی به مشتریان فرش ماشینی کاشان کرده باشد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
انتخاب فرش ماشینی فانتزی مناسب
انواع فرش 700 شانه ماشینی ایرانی
فروشگاه فرش ۷۰۰ شانه عرضه کننده مستقیم
خرید عمده فرش ماشینی کاشان به قیمت تولیدی
خرید و انتخاب فرش آکریلیک برای خرید از کارخانه فرش
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه