خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش کاشان - قسمت دوم

اطلاعات فرش کاشان

پیش از این نیز درباره فرش کاشان صحبت کردیم که می توانید با مراجعه به مقاله نوشته شده مطلب آن را مطالعه بفرمایید. شهر کاشان یکی از قدیمی ترین تولید کنندهای فرش در مرکز ایران است. از معروف ترین محصولات این شهر فرش ابریشم است. تولید فرش کاشان در اواخر قرن 19 میلادی احیا شد. با پایان قرن 19 ، فرش کاشان در طراحی و رنگ زمینه فرش دست خوش تغییراتی شد که این فرش ماشینی با طراحی چشم نواز و استادانه ترنج قالی کاشان و رنگ زمینه قرمز و فیلی می باشد. تعداد گره های بیشتر در هر اینچ مربع ، مرغوبیت بالاتر فرش را تایید می کند . در یک فرش ابریشمی کاشان ،  تعداد گره ها در هر اینچ مربع به 10000 گره هم می  رسد. در ادامه این مقاله ما توضیحات کامل درباره اطلاعات فرش کاشان و نحوه خرید فرش کاشان به همراه قیمت فرش و اطلاعات کارخانه فرش کاشان را برای کاربران قرار داده ایم که می توانید آن را مطالعه نمایید.

 

فرش ماشینی کاشان

تبریز در غرب ، کرمان در جنوب ، مشهد در شمال شرق از عرضه کننده های فرش بوده اند و کاشان از عمده ترین مرکز تولید فرش در ایران می باشد که کارخانه فرش کاشان به عنوان قطب عرضه فرش ماشینی شناخته می شود.  طرحی که بیشتر در فرش های کاشان دیده می شود ، فرش شاه عباسی بوده ، که از ترکیب برگ های پهن طراحی شده است. همانطور که مشخص شد طرح و شکل فرش شاه عباسی بیشتر در فرش کاشان دیده می شود. فرش کاشان در مواردی همچون طراحی ، تعداد گره ها ، به همراه مواد و رنگ مورد استفاده ، از سایر فرش ها متمایز می کند و این ویژگی قرار داده شده در فرش کاشان باعث برتری بیش از بیش آن شده است. فرش بافی گونه ای از طرح های سنتی می باشد که تا قرن ها با هنر دست انجام می گرفته و بافتن هر کدام از آن ها ، سالها طول میکشید رنگ گیاهی موجود در فرش کاشان در قدیم ، هنگام شست و شو ، در معرض نور پخش نمیشوند. فرش دستباف کاشان با توجه به برخورداری از کیفیت و طراحی برتر ، ارزشمندتر از دیگر فرش ها تلقی می شوند. فرش ماشینی کاشان از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و در اکثر فرش های ماشینی ، ابریشم استفاده شده است. با وجود اینکه مواد اصلی بافت فرش ماشینی کاشان معمولاً پنبه است اما با این حال می توان انواعی را نیز دید که از ابریشم خالص تولید شده است. پشمی که در قالی های کاشان استفاده شده است باید نرم باشد و گره ها نزدیک به هم بافته شوند. در نمونه های با ارزش و چشم نواز فرش کاشان ، بین ۱۰۰ تا بیش از ۸۰۰ گره در هر اینچ مربع وجود دارد.
فرش های تولید شده در کاشان در گروه جذاب ترین و فاخرترین فرش های ایرانی جای دارند و از بقیه فرش ها قابل تمایز است. طرح سنتی و کلاسیک فرش کاشان با یک ترنج مرکزی که روی یک زمینه لاکی و قرمز رنگ قرار گرفته و حاشیه های آن به رنگ سفید عاجی و سورمه ای احاطه شده است.
اصلی ترین رنگ به کار رفته در فرش کاشان ، رنگ قرمز لاکی است که از گیاهان مختلف استخراج می شود. معمولا رنگ قرمز و لاکی از روناس و یا قرمز دانه تهیه می شود. با کم و زیاد کردن غلظت روناس می توان سایه های زیبایی ایجاد کرد.
بازار الکترونیک فرش روز کاشان به عنوان یکی از بروزترین مجموعه های تخصصی عرضه کننده محصولات بازار فرش کاشان در فضای مجازی ، امکان خرید فرش کاشان از بازار فرش ماشینی کاشان را به صورت آنلاین و با ارزانترین قیمت در سراسر کشور را فراهم نموده است . مجموعه ای عظیم و چشم نواز از با کیفیت ترین فرش ماشینی 700 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی 1200 شانه ، تابلو فرش ، تابلو فرش ماشینی کاشان ، گلیم فرش کاشان ( گلیم فرش ماشینی کاشان ) را می توانید با پایین ترین قیمت و ارسال رایگان فرش در بازار الکترونیک فرش روز کاشان خریداری نمایید.
ما در بازار الکترونیک فرش روز کاشان تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا بتوانیم مجموعه ای از با کیفیت ترین و ارزان ترین محصولات فرش ماشینی کاشان را در اختیار مردم فهیم ایران قرار بدهیم. معتقدیم می توان با ارائه قیمت فرش مناسب ، خدمات عالی و مشاوره به اعتماد مردم پاسخ داد.

اهداف استراتژیک ما در فروش فرش
ایجاد قویترین و بروزترین مجموعه فروشگاهی فرش کاشان و حومه
بالا بردن جایگاه برند فرش ماشینی کاشان در سطح بین المللی با گسترش فعالیت فروشگاهیه مجازی
ارتباط مستقیم با مشتری و کاهش هزینه خرید فرش
ارائه برندهای اصل برای جلوگیری از سواستفاده برندهای متفرقه
فراهم کردن بستری مناسب ببشرای بررسی و مقایسه فرش های مختلف در فضای ارام
ایجاد همکاری قوی و گسترده تر با برندهای مختلف کشور


باتشکر - واحد آموزش و تحقیق فرش روز

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
اهیمت صادرات فرش ماشینی در چیست؟
پیدا و پنهان های فرش ترک
بازدید تصویری از کارخانه
درباره فرش شگی
انتخاب فرش فانتزی بنفش مناسب برای دکوارسیون
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه