خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش طرح آیه کد - N1001

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
تابلو فرش طرح آیه کد -  N1001
تابلو فرش طرح آیه کد -  N1001
محصول ویدئو ندارد
1,400,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
رنگ بندی: 8
شانه: 1200
تراکم: 3600
جنس نخ: آکرولیک هیت ست شده صد در صد
ماشین بافت: HCI

معرفی اجمالی محصولات فرش روز کاشان


تابلو فرش طرح آیه کد -  N1001


تابلو فرش ها همان فرش های ماشینی می باشند ، با این تفاوت که در سایز کوچک تری بافته می شوند و دارای قاب می باشند تا زمانی که به دیوار نصب شدن نمای زیباتری را فراهم کنند .
نوع بافت بعضی از تابلو فرش های ماشینی با نوع بافت فرش های ماشینی متفاوت می باشد که به آن ها تابلو فرش های چاپی می گویند .
تابلو فرش های بافت ماشینی مانند فرش های ماشینی طراحی و تولید می شوند و بعد از اینکه نقشه به دستگاه داده شد ، طبق نقشه تابلو فرش بافته می شود .
تابلو فرش های چاپی که بافت سابلیمیشن و کلاریس می باشند ، با زمینه ای کاملا سفید بدون نقشه بافته می شوند و در بافت سابلیمیشن و کلاریس نقشه بر رو و پشت فرش چاپ می شود و در بافت کلاریس رنگ های نقشه به نخ های فرش تزریق می شوند که بسیار طبیعی تر می باشد .
بیشترین تعداد رنگ ها در فرش های ماشینی 12 رنگ می باشد ، اما در بعضی از تابلو فرش ها تعداد رنگ ها محدود می باشد یا تعداد رنگ ها بسیار زیاد است و تعداد رنگ ها همان رنگ هایی است که در طرح و نقشه فرش به کار برده می شوند .
این تابلو فرش 1200 شانه تراکم 3600 آیه وان یکاد از سوره قلم را نشان می دهد و جزء تابلو فرش های آیات محسوب می شود که بیشتر ایرانیان اعتقاد دارند که این آیه به عنوان دوری از چشم بد خوب است که در خانه وجود داشته باشد .
شرکت فرش روز با داشتن بهترین ماشین آلات روز دنیا توانسته است بهترین تابلو فرش های ماشینی را تولید و حتی به کشور های خارجی صادر کند .
شما می توانید تابلو فرش ماشینی 1200 شانه دستباف گونه را در فروشگاه فرش روز خریداری نمایید و درب منزل تحویل بگیرید .

ویژگی های کلیدی
این تابلو فرش 1200 شانه تراکم 3600 آیه وان یکاد از سوره قلم را نشان می دهد
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه