خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش بافت ماشینی طرح آیات کد - 945 N

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
تابلو فرش بافت ماشینی طرح آیات کد - 945 N
تابلو فرش بافت ماشینی طرح آیات کد - 945 N
محصول ویدئو ندارد
1,400,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
رنگ بندی: 8
شانه: 1200
تراکم: 3600
جنس نخ: آکرولیک هیت ست شده صد در صد
ماشین بافت: HCI

معرفی اجمالی محصولات فرش روز کاشان


تابلو فرش بافت ماشینی طرح آیات کد - 945 N


یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر ظاهر ، کیفیت و قیمت تابلو فرش های ماشینی شانه و تراکم آن ها می باشد . البته این مورد بیشتر بر زیبایی ظاهری محصول اثر دارد .
شانه فرش همان تراکم عرضی است که مشخص می کند در یک متر از عرض فرش چند گره یا ریشه قرار دارد . تراکم فرش در واقع تراکم طولی است که بیانگر تعداد گره یا ریشه هایی است که در یک متر از طول فرش بافته شده اند .
تابلو فرش های ماشینی اکثرا به صورت 1000 شانه با تراکم 3000 و به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 بافته می شوند که در هر یک امکان استفاده از تعداد رنگ های مشخصی وجود دارد . با افزایش تراکم زمینه ، ظرافت در طرح و نقشه آن افزایش می یابد و زیباترین تابلو فرش کلاریس تولید می شود .
تابلو فرش ماشینی با طرح آیات یکی از محصولات 1200 شانه است که با تراکم 3600 تولید می شود . دستگاهی که برای بافت این تابلو فرش ها استفاده می شود ماشین فرش بافی HCI است که ساخت شرکت وندویل بلژیک است و مرغوب ترین فرش های ماشینی را تولید می کند . برای تولید این تابلو از الیاف هایی با جنس صددرصد اکریلیک هیت ست استفاده می شود که دارای 8 رنگ متنوع هستند .
برای خرید تابلو فرش ماشینی با قیمت مناسب ، خرید از طریق فروشگاه آنلاین فرش روز بهترین گزینه است . شما می توانید بدون نیاز به حضور فیزیکی از طریق سایت اینترنتی فرش روز کاشان بهترین تابلو فرش های ماشینی با طرح و رنگ های زیبا را سفارش دهید . این محصولات با هزینه ارسال رایگان در اسرع وقت درب منزل به شما تحویل داده می شوند .

ویژگی های کلیدی
تابلو فرش ماشینی با طرح آیات یکی از محصولات 1200 شانه است که با تراکم 3600 تولید می شود
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه