خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان
ما را دنبال کنید
تابلو فرش ماشيني کلاريس طرح منظره کد - N 902
تابلو فرش ماشيني کلاريس طرح منظره کد - N 902

تابلو فرش ماشيني کلاريس طرح منظره 1000شانه با تراکم 3000

تابلو فرش ماشيني کلاريس طرح منظره کد - N 902

1,400,000 ریال
ابعاد:
رنگبندی:
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود است
مقدار: 1000 عدد

مشخصات فنی

رنگ بندی: 14
شانه: 1000
تراکم: 3000
جنس نخ: آکرولیک هیت ست شده صد در صد
ماشین بافت: HCI
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

معرفي محصولات فرش روز کاشان  

تابلو فرش ماشيني کلاريس طرح منظره کد -902N
در کيفيت تابلو فرش ماشيني عوامل متعددي تاثير گذار هستند . عواملي همچون رنگ ، نخ ، چاپ وغيره تاثير گذار است . مي توان گفت نوع نخ به کار گرفته شده دربافت تابلو فرش ماشيني بيشترين تاثير را در کيفيت آن دارد. نوع نخ استفاده شده در توليد ، بسيار موثر در عمر ،شستشو ، دوام در برابر گرما و نورآ فتاب است . يکي از انواع نخ مورد استفاده در توليد تابلو فرش ماشيني ارزان را مورد برسي قرار مي دهيم .
پلي استر : الياف پلي استر که يک الياف مصنوعي حساب مي شود مانند: ديگر الياف هاي مشابه خود از روش هاي صنعتي توليد مي شود و از نظر خواص جايگزيني براي پنبه طبيعي مي باشد . الياف پلي استر داراي خصوصياتي همچون: استحکام بالا ، برگشت پذيري ، مقاومت سايشي ، مقاوم در برابر نور خورشيد ، مقاوم در برابر سفید کننده ها است . الياف پلي استر به دليل ساختمان شيميايي خود کريستالي است و به دليل ويژگي هاي پليمري خود ، رطوبت را کم جذب مي کند و در مقابل انواع مواد شيميايي مقاوم است . پلي استر داراي ثبات رنگ و و در برابر اسيد هاي ضعيف و در مقابل اسيد هاي قوي و سرد مقاوم بوده همچنين مواد قليايي رقيق بر آن اثري ندارد ولي قليايي گرم به آن صدمه ميزند. خصوصيات فيزيکي اين الياف را مي توان با نظر مصرف کننده تغيير داد همچنين مي توان اين الياف را با ساير الياف ها مانند: پنبه ، ويسکوز، پشم ، مخلوط کرد که در تهيه نخ ، پارچه ، تابلو فرش ماشيني و غیره مورد استفاده قرار مي گيرد . اين الياف به دليل پر استفاده بودن در صنعت و کيفيت بالا و کاربرد زياد آن در کشورها ي تجاري از جمله انگلستان ، آلمان ، فرانسه ، ژاپن ،ايتاليا و آمريکا مورد توجه و عرضه قرار گرفته است .
تابلو فرش ماشيني کلاريس طرح منظره 1000شانه با تراکم 3000 و با به کار گيري 220 رنگ و ابريشم مصنوعي در بافت آن
شرکت فرش روز به عنوان عرضه کننده برتر در توليد تابلو فرش ماشيني اصل و کسب رضايت شما مشتريان عزيز در کاشان افتخار توليد و عرضه تابلو فرش ماشيني به صورت عمده را دارد .

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه