خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش ماشيني کلاريس طرح منظره کد - N 902

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
تابلو فرش ماشيني کلاريس طرح منظره کد - N 902
تابلو فرش ماشيني کلاريس طرح منظره کد - N 902
محصول ویدئو ندارد
1,400,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
رنگ بندی: 14
شانه: 1000
تراکم: 3000
جنس نخ: آکرولیک هیت ست شده صد در صد
ماشین بافت: HCI

معرفي محصولات فرش روز کاشان  

تابلو فرش ماشيني کلاريس طرح منظره کد -902N
در کيفيت تابلو فرش ماشيني عوامل متعددي تاثير گذار هستند . عواملي همچون رنگ ، نخ ، چاپ وغيره تاثير گذار است . مي توان گفت نوع نخ به کار گرفته شده دربافت تابلو فرش ماشيني بيشترين تاثير را در کيفيت آن دارد. نوع نخ استفاده شده در توليد ، بسيار موثر در عمر ،شستشو ، دوام در برابر گرما و نورآ فتاب است . يکي از انواع نخ مورد استفاده در توليد تابلو فرش ماشيني ارزان را مورد برسي قرار مي دهيم .
پلي استر : الياف پلي استر که يک الياف مصنوعي حساب مي شود مانند: ديگر الياف هاي مشابه خود از روش هاي صنعتي توليد مي شود و از نظر خواص جايگزيني براي پنبه طبيعي مي باشد . الياف پلي استر داراي خصوصياتي همچون: استحکام بالا ، برگشت پذيري ، مقاومت سايشي ، مقاوم در برابر نور خورشيد ، مقاوم در برابر سفید کننده ها است . الياف پلي استر به دليل ساختمان شيميايي خود کريستالي است و به دليل ويژگي هاي پليمري خود ، رطوبت را کم جذب مي کند و در مقابل انواع مواد شيميايي مقاوم است . پلي استر داراي ثبات رنگ و و در برابر اسيد هاي ضعيف و در مقابل اسيد هاي قوي و سرد مقاوم بوده همچنين مواد قليايي رقيق بر آن اثري ندارد ولي قليايي گرم به آن صدمه ميزند. خصوصيات فيزيکي اين الياف را مي توان با نظر مصرف کننده تغيير داد همچنين مي توان اين الياف را با ساير الياف ها مانند: پنبه ، ويسکوز، پشم ، مخلوط کرد که در تهيه نخ ، پارچه ، تابلو فرش ماشيني و غیره مورد استفاده قرار مي گيرد . اين الياف به دليل پر استفاده بودن در صنعت و کيفيت بالا و کاربرد زياد آن در کشورها ي تجاري از جمله انگلستان ، آلمان ، فرانسه ، ژاپن ،ايتاليا و آمريکا مورد توجه و عرضه قرار گرفته است .
تابلو فرش ماشيني کلاريس طرح منظره 1000شانه با تراکم 3000 و با به کار گيري 220 رنگ و ابريشم مصنوعي در بافت آن
شرکت فرش روز به عنوان عرضه کننده برتر در توليد تابلو فرش ماشيني اصل و کسب رضايت شما مشتريان عزيز در کاشان افتخار توليد و عرضه تابلو فرش ماشيني به صورت عمده را دارد .

ویژگی های کلیدی
تابلو فرش ماشيني کلاريس طرح منظره 1000شانه با تراکم 3000
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه