خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش ماشینی کلاریس گلدان و گیتار کد - 900 N

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
تابلو فرش ماشینی کلاریس گلدان و گیتار کد - 900 N
تابلو فرش ماشینی کلاریس گلدان و گیتار کد - 900 N
محصول ویدئو ندارد
1,400,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
رنگ بندی: 14
شانه: 1000
تراکم: 3000
جنس نخ: آکرولیک هیت ست شده صد در صد
ماشین بافت: HCI

معرفی محصولات فرش روز کاشان

تابلو فرش ماشینی کلاریس گلدان و گیتار کد - 900 N

در گذشته تابلو فرش ها به صورت دستباف تولید می شد ، ولی امروزه تابلو فرش های ماشینی به چندین دلیل توجه خریداران را به خود جلب کرده است .
امروزه با وجود دستگاه های پیشرفته ماشینی و دیجیتال امکان تولید بیشترین مقدار تابلو فرش های ماشینی در کمترین زمان به وجود آماده است که باعث شده به غیر از تامین کردن خود کشور در نیاز به تابلو فرش های ماشینی با کیفیت برای زنده نگه داشتن هنر اصیل ایرانی و جلوه دادن به منازل خود گامی در فروش تابلو فرش های ماشینی عمده به کشور هایی که خود صاحبان قدرت در صنعت های مختلف هستند نیز داشته باشد تجلی هنر ایرانی در تابلو فرش ماشینی کلاریس سبب شده این هنر زیبا حفظ شده و قدرت و هنر ایرانی به نمایش گذاشته شود . در تابلو فرش ماشینی با کمک دستگاه های پیشرفته روز امکان تولید عمده تابلو فرش های ماشینی و با کیفیت بالا ایجاد شده ، و این امر سبب شده توجه بیشتری به تابلو فرش ماشینی ارزان بشود . به دلیل کیفیت بالا در تابلو فرش های ماشینی کلاریس ، زیبایی آن دو چندان و مورد توجه بسیاری از عموم قرار گرفته است .
تابلو فرش ها مانند یک کاغذ سفید در دستگاه قرار می گیرند که رنگ های مخصوص الکترومگنتیک با بازو بسته شدن جت ها بر روی سطح فرش پاشیده می شود فشار این جریان معمولا 1تا 3 بار است که بعد از عبور چند فیلتر چاپ تابلوفرش شروع می شود ، جت ها دراین دستگاه های پیشترفته به صورت گروهی حرکت می کنند که باعث تولید طیف وسیعی از رنگ می شوند این عملیات معمولا با استفاده 11 شید رنگی متداول تر انجام می شود این ماشین آلات پیشترفته چاپ باقابلیت ایجاد 76 نقطه در هر اینچ می تواند درهر میلی متر مربع تا 9 نقطه رنگی ایجاد کند که در این صورت امکان دسترسی به تمامی طیف نور ها وجود دارد در چاپ عکس روی تابلو فرش های ماشینی هیچ محدودیتی برای تغییر طرح در چاپ وجود ندارد .


تابلو فرش ماشینی کلاریس طرح گدان و گیتار دارای 1000 شانه با تراکم 3000 است که با نخ اکرولیک هیت ست شده بافته شده است . شرکت فرش روز با تولید تابلو فرش ماشینی ارزان و با کیفت درجه یک ، رتبه بالایی در فروش تابلو فرش های ماشینی کاشان کسب نموده ، و برای کسب رضایت شما برای خرید عمده تابلو فرش ماشینی تخفیفات ویژه ای را در نظر گرفته است .

ویژگی های کلیدی
تابلو فرش ماشینی کلاریس طرح گدان و گیتار دارای 1000 شانه با تراکم 3000 است
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه