خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش ماشینی طرح گل بنفشه کد – 565 f

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
تابلو فرش ماشینی طرح  گل بنفشه کد – 565 f
تابلو فرش ماشینی طرح  گل بنفشه کد – 565 f
محصول ویدئو ندارد
1,400,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
رنگ بندی: 14
شانه: 1200
تراکم: 3600
جنس نخ: آکرولیک هیت ست شده صد در صد
ماشین بافت: HCI

معرفی محصولات فرش روز کاشان

تابلو فرش ماشینی طرح گل بنفشه کد – 565 f

تابلو فرش ماشینی طرح گل بنفشه یکی از زیباترین تابلو فرش منظره است که در آن تصویر یک گلدان سفید با دسته ای از بنفشه سه رنگ دیده می شود یکی از زیر شاخه های تابلو فرش منظره طرح گل و گلدان است . این طرح از یک نقاشی زیبا اقتباس شده است . در تابلو فرش منظره طرح گل بنفشه رنگ های زنده ی زرد ، سفید ، زرشکی و آبی روشن و تیره استفاده شده این طرح زیبا با نخ تضمینی آکرولیک با تراکم 3600 در 1200 شانه بافته شده است . تابلو فرش ماشینی 1200 شانه را تابلو فرش ماشینی دستبافت گونه نیز می گویند این تابلو فرش ها به خاطر سایز نخ و تراکم بالایی که در بافت دارند بسیار ظریف و ریزبافت هستند و بسیار شبیه به تابلو فرش دستبافت هستند همچنین به خاطر تعداد شانه بالا گره ها بسیار نزدیک بهم خورده است و در نهایت تابلو فرشی نفیس را به وجود آورده است . تابلو فرش های دستبافت گونه امروزه بازار فروش زیادی دارد و به دلایلی که گفته شد آن را شبیه به نوع دستبافت خود ساخته است و از آن جایی که تابلو فرش های دستبافت قیمت بالایی دارند و آن هم به خاطر زحمت فراووانی است که برای بافت آن می کشند وهمچنین استفاده نخ ابریشم برای بافتن آن طبیعتا مجموعه این خصایص باعث می شود مردم نمونه مشابه آن را که از نظر اقتصادی هم مقرون به صرفه است انتخاب کنند زیرا برای همه این امکان وجود ندارد که بتوانند آن را خریداری کنند . شرکت فرش روز کاشان با تولید انواع تابلو فرش ماشینی 1200 شانه دستبافت گونه به صورت عمده تابلو فرش ماشینی اصل را با برترین کیفیت و ارزانترین قیمت در اختیار مشتریان قرار داده است تا آن ها بتوانند به طور مستقیم و حذف واسطه ها لذت یک خرید آسان را تجربه کنند .

ویژگی های کلیدی
تابلو فرش ماشینی طرح گل بنفشه یکی از زیباترین تابلو فرش منظره است که در آن تصویر یک گلدان سفید با دسته ای از بنفشه سه رنگ دیده می شود
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه