خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش طرح بزم بزرگان کد - 555 d

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
تابلو فرش طرح بزم بزرگان کد - 555 d
تابلو فرش طرح بزم بزرگان کد - 555 d
محصول ویدئو ندارد
1,400,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
رنگ بندی: 14
شانه: 1000
تراکم: 3000
جنس نخ: آکرولیک هیت ست شده صد در صد
ماشین بافت: HCI

معرفی تابلو فرش نقاشی طرح بزم بزرگان 

 

تابلو فرش یکی از اعضای ثابت خانه هر ایرانی است که می توانید آن را در هر منزل و هر مکانی جستجو کنید و بیابید . در واقع به این خاطر که دارای طرح های زیبا و نفیس است ، به همین دلیل همگی پسند است و همه آن را برای دکوراسیون منزل خود تهیه می کنند . 

تابلو فرش ها به دو دسته ماشینی و دستباف تقسیم می شوند . انواع دستباف آن ها دارای طرح های زیبا و نفیس هستند و با الیاف طبیعی بافته می شوند . اما انواع ماشینی که در ادامه می خواهیم درباره یکی از طرح های آن صحبت کنیم دارای الیاف مصنوعی و با کیفیت می باشد . 

کیفیت تابلو فرش ماشینی هم بسیار قابل قبول است و قیمت بسیار کم تری نسبت به تابلو فرش های دستباف دارد . اما به هر حال انواع دستباف هم دارای مشتریان خاص خود می باشد که هنر اصیل دستباف ایرانی برایشان مهم تر است . 

تابلو فرش طرح بزم بزرگان یکی از انواع تابلو فرش هایی است که در دتسه ماشینی ها قرار می گیرد . این محصول دارای کیفیت قابل قبولی است و از همه مهم تر این که دارای قیمت بسیار مناسبی نیز می باشد . 

این کالا با استفاده از دستگاه وندویل اچ سی آی تولید می شود . این دستگاه از دستگاه های به روز صنعت قالیبافی و نساجی می باشد که دارای کیفیت و آپشن های متنوعی می باشد . 

انواع تابلو فرش های ماشینی به چند دسته از نظر تعداد شانه تقسیم می شوند : 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه . طرح بزم بزرگان دارای 1000 شانه و تراکم 3000 است که با کیفیت بسیار بالا تولید شده است و نوع تولید آن دستباف گونه است . 

تعداد رنگ مورد استفاده در تابلو فرش نقاشی طرح بزم بزرگان ، الهام گرفته از یک نقاشی معروف است . این محصول دارای 14 رنگ است و با قاب سفارشی قابل تهیه است . 

ویژگی های کلیدی
تابلو فرش ماشینی طرح بزم بزرگان دارای 1000 شانه و 14 رنگ واقعی می باشد .
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه