خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش ماشینی 1000 شانه طرح نقاش جوان کد - 553 d

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
تابلو فرش ماشینی 1000 شانه طرح نقاش جوان کد - 553 d
تابلو فرش ماشینی 1000 شانه طرح نقاش جوان کد - 553 d
محصول ویدئو ندارد
1,400,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 997 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
رنگ بندی: 14
شانه: 1000
تراکم: 3000
جنس نخ: آکرولیک هیت ست شده صد در صد
ماشین بافت: HCP

معرفی اجمال محصولات فرش روز :
تابلو فرش ماشینی 1000 شانه طرح نقاش جوان
تابلو فرش ماشینی نقاش جوان 1000شانه تراکم 3000
تابلوفرش ماشینی نقاش جوان تصویری است از یک نقاش جوان که دوشیزگان اشرافی اطراف نقاش جوان را گرفته و منتظرند تا نقا ش چهره آنان را باقلم خود و انگشتان هنرمندش بر روی بوم نقاشی به تصویر بکشد ، این تصویر حکایت جذابیت و شکوهی بوده که خانواده های اشرافیت در آن زمان داشته اند است . تابلو فرش ماشینی نقاش جوان تولید شده در شرکت فرش روز کاشان می باشد . تابلو فرش نقاش جوان 1000 شانه با تراکم 3000 توسط پیشرفته ترین دستگاه ها در تمامی ابعاد استاندارد بافت می شود .
تعداد شانه و تراکم بالایی که این تابلو فرش دارد باعث شده این تابلو فرش بسیار ظریف و در نهایت مهارت بافت و پرداخت شود طوری که هنگامی که شما نگاهی به این تابلو فرش می اندازید شاید آن را با تابلو فرش دستبافت اشتباه بگیرید و گمان کنید تابلوفرش دستبافت است علت این اشتباه همان دقت در تعیین تعداد شانه و تراکم بالا بوده و مهارتی که در زمان پرداخت و تکمیل آن به کاربرده شده و جنس نخ تار و پود ودر کل مواد اولیه درجه یک است و این باعث تولید تابلو فرش ماشینی درجه یک شده که به بازار جهانی فرش و تابلو فرش عرضه می شود . شما می توانید از طریق خرید اینترنتی تابلوفرش مورد نظر خود را انتخاب کرده و با پرداخت بیعانه سفارش خود را ثبت کرده توجه داشته باشید که فرش روز کاشان در کمترین زمان سفارش شما را با قیمت مناسب و کیفیت ممتاز تابلو فرش ماشینی بافت و ارسال میکند امیدواریم توانسته باشیم رضایت شما را به دست اورده و خریدی به یاد ماندی را در خاطر شما عزیزان به ثبت برسانیم .

ویژگی های کلیدی
تابلو فرش نقاش جوان 1000 شانه با تراکم 3000 توسط پیشرفته ترین دستگاه ها در تمامی ابعاد استاندارد
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه