خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش ماشینی 1000 شانه طرح جوان گیتاریست کد - 551 d

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
تابلو فرش ماشینی 1000 شانه طرح جوان گیتاریست کد - 551 d
تابلو فرش ماشینی 1000 شانه طرح جوان گیتاریست کد - 551 d
محصول ویدئو ندارد
1,400,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
رنگ بندی: 14
شانه: 1000
تراکم: 3000
جنس نخ: آکرولیک هیت ست شده صد در صد
ماشین بافت: HCP

معرفی اجمال محصولات فرش روز :
تابلو فرش ماشيني 1000 شانه طرح جوان گیتاریست
تابلو فرش ماشيني طرح جوان گيتاريست با قاب شاپرک که مي تواند انتخاب بسيار خوب ، براي کساني که علاقه مند به اثر هايي به يا ماندني و تزييني با حفظ هويت و اصالت يک ايراني هستند باشد . اين تابلو فرش ماشيني اثري بافت شده توسط شرکت فرش روز کاشان است که با برترين کيفيت بافت و مواد اوليه توليد شده و در اختيارافراد علاقه مند و مشتاق به اينگونه آثار قرار داده شده . اين نوع تابلوفرش ماشيني با تعداد 1000 شانه‌ در يک متر توسط دستگاه هاي بروز بافت شده که بافتي با نهايت ظرافت را داراست به صورتي که بيننده گاهي ممکن است با ديدن اين نوع تابلو فرش حس کند تابلو فرش دست بافت را مشاهده مي کند . تابلو فرش در سايز هاي استاندار و معمولي بافت مي شود که عبارت است از تابلو فرش 50*70 ، 50*100 و ابعاد معمول ديگربافت مي شود . تعداد تراکم و شانه بالا باعث شده اثري زيبا و چشم نواز خلق شود که مواد اوليه آن تشکيل شده از نخ پلي استر و پنبه که داراي کيفيت خوبي هستند است و باعث شده نتيجه و خروجي کار ، کاري با  کيفيت بالا و قابل پذيرش باشد و تابلوفرش درجه يک توليد وعرضه آن به بازار جهانی انواع تابلو فرش ماشيني دستبافت گونه .
در اين تابلوفرش دستبافت گونه شما جواني را مشاهده مي کنيد که گيتاري در دست گرفته و براي چند ين بانو گيتار مي نوازد ،  در اين صحنه شما ميتوانيد عمق احساسي که سعي شده در اين طرح به بيننده انتقال شود را مشاهده کرده و اين احساس زيبا به شما نيز منتقل مي شود . اين تابلوفرش زيبا و خوش رنگ از جمله آثار اصيلي است که در ايران توليد و به بازار جهاني عرضه مي شود و مي تواند از آثار تزييني به ياد ماندي و ماندگار در منزل شما باشد .

ویژگی های کلیدی
تابلو فرش ماشيني 1000 شانه طرح جوان گیتاریست
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه