خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش طرح دریاچه کد - 29 MA

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
تابلو فرش طرح دریاچه کد - 29 MA
تابلو فرش طرح دریاچه کد - 29 MA
محصول ویدئو ندارد
1,400,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
رنگ بندی: 14
شانه: 1000
تراکم: 3000
جنس نخ: آکرولیک هیت ست شده صد در صد
ماشین بافت: HCI

معرفی تابلو فرش منظره طرح دریاچه 

 

تابلو فرش به دو دسته دستباف و ماشینی تقسیم می شوند : نوع ماشینی که با استفاده از الیاف مصنوعی مرغوب بافته می شوند و در فرآیند تولید آن دست انسان دخالتی ندارد . 

نوع دستباف که با الیاف گران قیمت طبیعی و مرغوب بافته می شوند . شیوه بافت این محصولات کاملا به وسیله دست انسان می باشد و اثر هنر ایرانی است . 

قیمت تابلو فرش ماشینی بسیار پایین تر از تابلو فرش های دستباف است که این موضوع هم به خاطر الیاف گران قیمت انواع دستباف است و هم به خاطر زمان تولید آن . 

تابلو فرش منظره ، طرح دریاچه یکی از انواع تابلو فرش های ماشینی است که با استفاده از الیاف مرغوب و با کیفیت آکریلیک هیت ست شده بافته شده است . این الیاف برای تولید فرش های درجه یک ماشینی به کار می رود . 

این محصول با استفاده از ماشینی بافنده HCI که از مجهز ترین دستگاه های حال حاضر بافندگی در جهان است تولید شده است و 1000 شانه دارد . شیوه بافت این گونه محصولات دستباف گونه است تا به انواع دستباف بیش تر نزدیک باشد . 

این طرح با استفاده از 14 رنگ واقعی طراحی و تولید شده است تا زیبایی یک منظره دریاچه را به رخ بکشد و با استفاده از ترکیب رنگ ها بر روی مخاطب خود تاثیر بگذارد . 

شما در این طرح زیبایی و روح بسیار دلنوازی را مشاهده می کنید به طوریکه یادآور منظره های خوب ویلایی در شمال کشورمان می باشد . 

یک خانه یا کلبه در کنار این دریاچه می باشد و درختان انبوه آن را محاصره کرده اند . در دور دست و با فاصله شما در تصویر خانه های دیگری را هم مشاهده می کنید که در همسایگی این منزل قرار دارند . 

این منظره با الهام از فصل پاییز طراحی شده است چون همانطور که پیدا است حال و هوای درختان ، رنگ برگ ها و ریزش برگ ها این موضوع را صحت می بخشد . 

برای سفارش تابلو فرش به صورت عمده می توانید با کارشناسان فرش روز تماس بگیرید تا از قیمت و تخفیف آن مطلع باشید . 

ویژگی های کلیدی
تابلو فرش ماشینی طرح دریاچه 1000 شانه با تراکم 3000 و در 14 رنگ واقعی بافته شده است .
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه